Postcrossing Forum

Pełna wersja: Sugestie odnośnie forum
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Na chrome co jakiś czas też mam takie coś.
Czyli wyskakuje i na Mozilli i na Chromie, więc może to jednak wina forum..?
Na Explorerze nic takiego się nie dzieje. Tylko powiadomienia o pw nie dochodzą na maila, ale ten problem akurat istnieje już od dawnaUśmiech
Jeśli ktoś z Szanownych Forumowiczów chciałby poprowadzić kolejne edycje Niespodzianki miesiąca, proszę uprzejmie o kontakt w tej sprawie. Dziękuję.
No, może nie sugestie... Ale czy Wam też ostatnio (w sobotę lub piątek) nie wyświetlała się strona forum?
tak, był chwilowy problem - jakieś 2 godziny, a później wróciło do normy bez żadnych ingerencji, bo nie zdążyłam Adminowi namarudzić Cyklop
Aha, już myślałam, że to mój komputer zwariowałUśmiech
Czy tylko ja mam problem z forum?
Wyskakuje mi coś takiego. Ta tabela jest dużo dłuższa, a pod nią jest forum. I zniknęły mi wszystkie posty od 1 października.
[Obrazek: scfor.png]
Też mam takie same problemy jak Marmolada. Na czasie czas też stanął na 30 września.
ja też tak mam. dałam znać właścicielowi forum - grunt, że działa, no ale Oczko jak będzie mieć czas to pewnie poprawi.
Mi też takie coś wyskakiwało. Ale nawet nie przyszło mi do głowy zobaczyć, czy poniżej jest forum...Smutny
a widzisz! a było! i działało! tuż pod krzaczorami :-)
Kto je w tych krzaczorkach schował? Przyznawać się!
A, no to super, że mój post został usunięty, a problemem nikt się nie zajął.
jaki post usunięty? wątpię, żeby ktoś coś usuwał Zdezorientowany
(10-09-2014 10:06 AM)Martina napisał(a): [ -> ]jaki post usunięty? wątpię, żeby ktoś coś usuwał Zdezorientowany
(10-03-2014 09:39 PM)marmolada napisał(a): [ -> ]I zniknęły mi wszystkie posty od 1 października.

Posty, które zniknęły wraz z pojawieniem się tej tabeli na górze forum, nie powróciły. Pewnie był tam też post Moniki, która pisała, że prosi o pomoc w imieniu Kroke, która nie może zalogować się na forum. Nie wiem dokładnie o co chodzi, więc może obszerniejszych informacji udzieli Monika Oczko
Jest tak, jak pisze marmolada. Kroke miała problem z zalogowaniem się na to forum i poprosiła mnie o pomoc. Dziwi mnie tylko, że skoro zniknęły posty od początku października, to dlaczego tylko w tym dziale? Bo w innych są, sprawdzałam. Przecież gdyby było jakieś przekłamanie systemu czy coś, to poleciałoby po wszystkich chyba, nie? Zresztą... może ja się nie znam.

Ale Martino, ja Tobie wysłałam również maila z opisem tego problemu, tak na wszelki wypadek, gdybyś akurat tu nie zajrzała, ale pozostała po nim cisza. Więc nie wiem, jak mam to rozumieć. Mail też nie doszedł?
no cóż, pewnie nie uwierzysz, ale żadnego maila nie dostałam Huh coś to forum szwankuje ostatnio nie na żarty...
Szanowni Państwo!

Chciałbym zasięgnąć Waszej opinii odnośnie pewnej pocztówkowej zabawy o roboczej nazwie "Wrzuć kartkę do skrzynki". Jest to połączenie tagu i prowadzonej niegdyś niespodzianki miesiąca. Otóż uczestnik wysyła drugiemu uczestnikowi (wybranemu przez siebie spośród innych członków forum) kartkę niespodziankę nie powiadamiając go o tym. Osoba, która otrzyma kartkę informuje o tym w wątku i wysyła kartkę niespodziankę kolejnemu, wybranemu przez siebie uczestnikowi w tajemnicy i tak dalej.
Niejako tago-RR ma charakter dobrowolny, przenosi jednak odpowiedzialność za przesłanie kartki dalej. Jeśli ktoś, kto otrzymał kartkę, nie chce dalej przesłać kartki winien o tym powiadomić i wtedy czekamy na "anioła", który przejmie pałeczkę na ochotnika w celu wysłania kartki dalej.
Przyjąłbym linię "skrzynki" na 10 osób czyli pierwszy uczestnik wysyła kartkę i skrzynka "ciągnie się" do 10 uczestnika, który wysyła kartkę zaczynającemu. I zapełniamy w ten sposób skrzynkę. Można oczywiście otworzyć kilka skrzynek wedle życzenia i będą one się zapełniały równolegle szybciej lub wolniej. Nie ma czasowego charakteru danej skrzynki, może się nawet zapełniać miesiąc lub dwa.

Co o tym myślicie? Czy będą u nas chętni?
Będę wdzięczny za Wasze opinie.
towarzyszu, wiesz, że uwielbiam Twoje pomysły, co jeden to lepszy więc i w tym przypadku jestem za Uśmiech
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Przekierowanie