Postcrossing Forum

Pełna wersja: Via Vresna
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jakiś czas napisałam do wydawnictwa Via Vresna w sprawie zamówienia i wczoraj dostałam odpowiedź:

Cytat:Witam Panią,

dziękuję za zainteresowanie naszymi pocztówkami i przepraszam za zwłokę w odpowiedzi.

Oczywiście jest możliwe zbiorowe zamówienie pocztówek oraz wysłanie ich pocztą za pobraniem. Cena jest uzależniona od ilości zamówionych kartek – przy małych ilościach wynosi 1,20 zł/szt (bez dodatkowej opłaty za wysyłkę), od 100 egz. dajemy 10-procentowy rabat, natomiast w przypadku zamówienia bardzo dużych ilości cena może znacznie się obniżyć (do ok. 50%). Prosiłabym więc o podanie przybliżonej wielkości zamówienia. Domyślam się, że miałyby to być różne ilości z poszczególnych wzorów. Kartki zaprezentowane na stronie internetowej w większości są dostępne, szczegółowo odpowiem po otrzymaniu listy z numerami oraz ilością wybranych kartek.

Urszula Wiśniewska-Jadryszak
WYDAWNICTWO VIA VRESNA


Pocztówki można zobaczyć tu:
1. http://www.via-vresna.pl/widokowki_wrzesnia/
2. http://www.via-vresna.pl/widokowki_wielkopolska/

Gdyby ktoś był zainteresowany do proszę o wpisywanie swoich zamówień,z ostateczną liczbą pocztówek oraz rodzajem przesyłki w postach poniżej.

Zamówienia zbieram do 07.10., do godz. 23:59. Zapraszam. Uśmiech
Uff, nie naliczyłam tak dużo Cyklop

A więc poproszę:
Wielkopolska - 106, 130, 20, 40x2, 122, 46
Września - 10,11,13x2,128,139,34,3,7,8

W sumie 17 kartek.

Przesyłka poleconym eko Uśmiech
nie stać mnie, nie stać mnie, będę płakać Smutny
Na odrobinę Anioł kartek to każdego stać. Oczko
(09-29-2012 08:42 AM)Pasażerka napisał(a): [ -> ]nie stać mnie, nie stać mnie, będę płakać Smutny

Wiem co czujesz :<
Możemy popłakać razem, może chociaż trochę raźniej będzie...
Czy ktoś jeszcze byłby chętny na te pocztówki?

Zamówienia przyjmuję do niedzieli do północy.
jak zobaczyłam, że wielkopolska, to się uradowałam, bo odkąd zamieszkałam w Poznaniu, nie lubię i staram się nie wysyłać kartek z Krakowem czy Gdańskiem. a tu takie rozczarowanie - piękny Kórnik, piękna Września, no ale gdzie Poznań?! PodejrzanySzczęśliwy
Blue Viking,podsumowałam zamówienie (zajęło mi to kilka ładnych godzin Zawstydzony ) i wysłałam już do wydawnictwa. Teraz czekam na odpowiedź o dostępności kartek i na pozostałe informacje. Będę pisać na bieżąco o postępach w zamówieniu.

Łącznie wyszło 816 kartek (moje,Twoje i z drugiego forum),na które składają się 63 wzory/rodzaje (Września i Wielkopolska).
Ok, super Uśmiech A jaki jest możliwy rabat przy takiej ilości? Diabeł
Jeszcze nie wiem,ale mam nadzieję,że będzie to 30%, 35% lub nawet 40% (zobaczę,co uda mi się utargować). Na razie czekam cały czas na odpowiedź z wydawnictwa,czy wszystkie kartki są dostępne (oby,oby Anioł ).
Skoro 10% przy 100 kartkach to mam nadzieję na te 40% Zawstydzony
Ja w sumie też. Anioł Diabeł
Możesz do nich napisać, że jeśli będzie spory rabat to liczba kartek może się powiększyć Anioł Bo jeśli kartki będą kosztować przypuśćmy 70 gr (to jest ok. 40% rabatu) to podejrzewam, że sporo osób dorzuciłoby coś do zamówień, na przykład ja Uśmiech
Przed momentem przyszła odpowiedź:

Cytat:Dzień dobry, dziękuję za wiadomość.

Brakuje w tej chwili następujących pocztówek (podaję numery ze strony internetowej):

WRZEŚNIA – 1, 7, 13, 33 (w zamian może być pocztówka świąteczna z tym samym kościółkiem – jest zaprezentowana na stronie głównej), 34, 35, ;

WIELKOPOLSKA – 31, 18 (GNIEZNO z tym samym zdjęciem mamy obecnie w wersji nr 123).

Po dokładniejszym sprawdzeniu być może znajdą się ograniczone ilości niektórych kartek (po kilka), prześlę Pani dokładną informację w ciągu 2-3 dni. Przesyłka jest bezpłatna; jeśli to Pani odpowiada, może być za pobraniem pocztowym (płatne przy odbiorze). Wygląda na to, że uzbiera się ok. 650-700 kartek – cena za 1 szt. po uwzględnieniu rabatu wyniesie 0,80 zł. Łączny koszt podam w e-mailu po ostatecznych uzgodnieniach.

Czekam na odpowiedź od Pani, myślę że sfnalizowanie całości (uzgodnienie ostatecznej listy, skompletowanie zamówienia, wysyłka) potrwa ok. 2 tygodni.

Pozdrawiam – U. Wiśniewska-Jadryszak, VIA VRESNA


Także gdyby ktoś chciał jeszcze coś domawiać,to proszę robić to tylko i wyłącznie Wykrzyknik w postach poniżej. NIE edytujcie swoich zamówień,bo później nie dojdę co i jak.

Zapraszam także pozostałe osoby do składania zamówień. Duży uśmiech

Zamówienia zbieram ostatecznie do 12.10. do 23:59.
Ok, ja nie edytuję Uśmiech Wyrzuć z mojego zamówienia te kartki, które nie są dostępne i zamawiam tylko te, które są Uśmiech
Przekierowanie