Postcrossing Forum

Pełna wersja: Ankieta do pracy - płatności bezgotówkowe
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Hej,
mam ogromną prośbę o pomoc w przeprowadzeniu badania.
Pod tym adresem znajduje się ankieta dotycząca Waszych zachowań i odczuć odnośnie obrotu bezgotówkowego. Do wypełniania zapraszam osoby pełnoletnie (czasem można się postarzeć dla dobra nauki) oraz z kraju (ale przecież zawsze można poczuć się jak w domu) Duży uśmiech
Badanie potrwa prawdopodobnie do połowy maja, zachęcam także do udostępniania linka do ankiety rodzinie i znajomym. Uśmiech

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi Zawstydzony
Trochę źle to skonstruowane, bo przy pyt 7 brakuje podpowiedzi, by pominąć 8 pytanie, powinno być odwrotnie niż jest obecnie. Uśmiech Podobnie przy pyt. 12 - ostatnia odpowiedź mówi "przejdź do pytania 13", ale to chyba oczywiste, że człowiek idzie po kolei. Jak trzeba coś pominąć, to wtedy powinna być adnotacja. :-P Pytanie 14 też jest trochę mylące, bo nie wiadomo czy osoba ma na nie odpowiedzieć czy nie? Dopiero jak się cofnęłam do 1, to zobaczyłam, że nie odpowiadam, tylko pomijam.

Ot, takie drobne wskazówki, mam za sobą już tworzenie ankiet i wiem na co zwracać uwagę. Oczko
Zrobione Uśmiech
Pomogłam.
wypełnione i wysłane Uśmiech
U góry we wstępie jest info żeby omijać pytania które nie dotyczą, ale tego chyba nikt nie czyta Duży uśmiech
Wiem, że nie jest najlepiej skonstruowana ankieta, graficznie też leży, ale jedynie na tym portalu mogłam zrobić tablicę macierzową z wielokrotnym wyborem Niezdecydowany na szczęście na moim kierunku aż tak bardzo nie zwracają uwagi na to jak było badanie zrobione, byle wykresiki na końcu ładne były O matko

Dziękuję za nadesłane odpowiedzi Uśmiech
ja też wypełniłam Uśmiech
wypełnione
poszło
RowiązaneUśmiech
Tylko w tym 14 nie jest napisane wprost, by pominąć, człowiek musi się sam domyślić. Oczko Swoją drogą ciekawy pomysł z wyjaśnieniem niektórych pojęć.
(04-02-2013 06:04 PM)Lia napisał(a): [ -> ]Tylko w tym 14 nie jest napisane wprost, by pominąć, człowiek musi się sam domyślić. Oczko Swoją drogą ciekawy pomysł z wyjaśnieniem niektórych pojęć.

Ogólnie miałam problem,gdy nie interesuje mnie dłuższa wypowiedź dlaczego nie,skoro zaznaczyłam już,że tak.
Również wypełniłem Uśmiech.
I ja też!
wypełnione
też rozwiązałam
well done ! Śpiący
A jeszcze z ciekawości: jaką populację badasz? Oczko Jaki temat pracy? Bo mam w grupie dziewczynę, która pisze o bezpieczeństwie w elektronicznej bankowości bodaj? Albo ogólnie przy transakcjach i tak mi się skojarzyło.

A pytania ogólnie dobrze dobrane, ankieta jest ok, tylko gorzej z "orientacją". Język Ja sama ostatnio się zamotałam ze swoją, bo jednak człowiek sam nie zwróci uwagi na wszystko - czasem ankietowani wskazują błędy. Dlatego robi się pilotaż.
Wysłana Uśmiech
I ja wypełniłam! Zawstydzony
Stron: 1 2
Przekierowanie