Postcrossing Forum
[zakończone] kartki z Zamku Moszna i Opolszczyzny (marzec) - Wersja do druku

+- Postcrossing Forum (http://www.postcrossing-forum.pl)
+-- Dział: Postcrossing (/forum-5.html)
+--- Dział: Zamówienia (/forum-10.html)
+--- Wątek: [zakończone] kartki z Zamku Moszna i Opolszczyzny (marzec) (/thread-115.html)

Strony: 1 2 3 4


RE: kartki z Zamku Moszna i Opolszczyzny (marzec) - Jasiek W - 02-21-2012 10:29 AM

Mishi, czyli rozumując w ten sposób można powiedziec że obrazy pod bramą floriańska w Krakowie są sztuką w takim samym stopniu jak obraz Leonarda da Vinci wystawiany w pobliskim muzeum Uśmiech
Co do wypowiedzi pana z wydawnictwa - wydawcy oszczedzają koszty co prowadzi do tego ze projekty graficzne robia osoby od składu komputerowego (nie mające zielonego pojęcia nt kompozycji, typografii, grafiki itd) a nie posiadajacy do tego kompetencje plastycy. Argument ze na to jest popyt jest fałszywy - spytaj pana czy próbował zrobić cos innego a potem niech sie wypowiada. Gusty sie kształtuje, w kwestii estetyki należy równać górę a nie w dół.
Najlepszym przykładem niech będą np kartki roztoczańskie albo pocztówki Gajewskiego oparte na świetnych zdjęciach co odrazu znajduje uznanie odbiorców. Wydawcy wydają często gnioty nie dlatego że to kupuja turyści tylko dlatego że nie potrafia stworzyc nic ładnego a turyści kupuja bo nie maja zadnej alternatywy.......
Teoretycznie o gustach sie nie dyskutuje ale pewne prawdy nt estetyki sa obiektywne.
Ponadto dochodzi do tego jeszcze kwestia szacunku do odbiorcy - można traktować go jak osła któremu mozna wcisnąc szajs, a mozna tez traktowac jako wymagającego klienta którego nie nalezy oszukiwac i trzeba zaoferowac mu produkt na jak najwyższym poziomie.


RE: kartki z Zamku Moszna i Opolszczyzny (marzec) - Martina - 02-21-2012 10:40 AM

na szczęście Jasiek nie traktuje nas jak osły i daje nam same cudeńka Serce


RE: kartki z Zamku Moszna i Opolszczyzny (marzec) - ljoe - 02-25-2012 03:58 PM

Wow niezłe kartkiUśmiech A swoją drogą w maju organizowane jest tam święto kwitnących azalii i jest tam wtedy przepięknie. a w zamku jest szpital psychiatrycznyUśmiech


RE: kartki z Zamku Moszna i Opolszczyzny (marzec) - Anusiak85 - 02-27-2012 08:54 PM

hmm...to może umówmy się, że zbieram zamówienia do piątku do godziny 20 Duży uśmiech
proszę w PW podawac, jaki rodzaj przesyłki chcielibyście Uśmiech


RE: kartki z Zamku Moszna i Opolszczyzny (marzec) - Bozia - 02-27-2012 08:55 PM

To już to już to już ? Cyklop


RE: kartki z Zamku Moszna i Opolszczyzny (marzec) - Anusiak85 - 02-27-2012 09:43 PM

Bozia, już Duży uśmiech


RE: kartki z Zamku Moszna i Opolszczyzny (marzec) - Martina - 02-27-2012 09:46 PM

ja jestem dzielna i silna i stwierdziłam, że jednak nie chcę Szczęśliwy

chyba, że Anusiak mi przywieziesz jak będziesz jechać na koncert do SJZ, to wzięłabym 10 Duży uśmiech


RE: kartki z Zamku Moszna i Opolszczyzny (marzec) - Anusiak85 - 02-27-2012 09:48 PM

(02-27-2012 09:46 PM)Martina napisał(a):  ja jestem dzielna i silna i stwierdziłam, że jednak nie chcę Szczęśliwy

chyba, że Anusiak mi przywieziesz jak będziesz jechać na koncert do SJZ, to wzięłabym 10 Duży uśmiech

jak będę jechac to przywiozę, a jak ni to wezmę na zlot Język


RE: kartki z Zamku Moszna i Opolszczyzny (marzec) - Anusiak85 - 03-19-2012 08:41 AM

dostałam odpowiedź z Zamku, niestety - brakuje im kilku wzorów: 6, 9, 10, 12, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 30, 31, 32 - nie iwadomo, kiedy będzie dostawa.

zaraz powysyłam PW do osób, które złożyły zamówienie, Zamek prosi o szybką odpowiedź, bo niektóre dostępne kartki są w pojedynczych egzemplarzach i trzymają je dla nas.


RE: kartki z Zamku Moszna i Opolszczyzny (marzec) - Martina - 03-19-2012 10:27 AM

1 i 5 nie brakuje, ufff, reszty mogą spokojnie nie dodrukowywać bo i tak są tragiczne Szczęśliwy


RE: kartki z Zamku Moszna i Opolszczyzny (marzec) - Anusiak85 - 03-22-2012 11:16 AM

karteczki będą jutro wysłane do mnie Uśmiech

wieczorem rozpiszę Wam PW z kwotami przelewów Uśmiech


RE: kartki z Zamku Moszna i Opolszczyzny (marzec) - Anusiak85 - 03-26-2012 06:51 PM

PW porozsyłane do Was Uśmiech


RE: kartki z Zamku Moszna i Opolszczyzny (marzec) - daisee - 03-30-2012 02:44 PM

przelew poszedł, mam nadzieję, że jeszcze dzisiaj doleci


RE: kartki z Zamku Moszna i Opolszczyzny (marzec) - Anusiak85 - 04-02-2012 04:54 PM

pierwszy post zaktualizowany Uśmiech

karteczki dotarły do mnie, ale jestem zła, bo juz widzę, że coś namieszali ;(

zaraz je porozdzielam i dam Wam znac w sprawie ewentualnych różnic czy cuś...


RE: kartki z Zamku Moszna i Opolszczyzny (marzec) - margaretka02 - 04-05-2012 08:13 PM

Kartki dotarły, dziękuję Uśmiech


RE: kartki z Zamku Moszna i Opolszczyzny (marzec) - Anusiak85 - 04-05-2012 08:15 PM

ciesze się, że karteczki dochodzą, oczywiście to ja namieszałam, a nie Zamek O matko ale już wszystko ok Uśmiech


RE: kartki z Zamku Moszna i Opolszczyzny (marzec) - daisee - 04-05-2012 08:16 PM

moje również dotarły.dziękuję Uśmiech


RE: kartki z Zamku Moszna i Opolszczyzny (marzec) - Martina - 04-05-2012 08:28 PM

też już mam Cyklop dzięęęęęęki!


RE: kartki z Zamku Moszna i Opolszczyzny (marzec) - Anusiak85 - 04-05-2012 08:30 PM

ale szybko dochodzą Zdziwko wysłane we wtorek wieczorem Duży uśmiech


RE: kartki z Zamku Moszna i Opolszczyzny (marzec) - ewejka - 04-06-2012 11:27 AM

i moje też już są Uśmiech