![]() |
|
[zakończone] kartki z Zamku Moszna i Opolszczyzny (marzec) - Wersja do druku +- Postcrossing Forum (http://www.postcrossing-forum.pl) +-- Dział: Postcrossing (/forum-5.html) +--- Dział: Zamówienia (/forum-10.html) +--- Wątek: [zakończone] kartki z Zamku Moszna i Opolszczyzny (marzec) (/thread-115.html) |
RE: kartki z Zamku Moszna i Opolszczyzny (marzec) - Jasiek W - 02-21-2012 10:29 AM Mishi, czyli rozumując w ten sposób można powiedziec że obrazy pod bramą floriańska w Krakowie są sztuką w takim samym stopniu jak obraz Leonarda da Vinci wystawiany w pobliskim muzeum ![]() Co do wypowiedzi pana z wydawnictwa - wydawcy oszczedzają koszty co prowadzi do tego ze projekty graficzne robia osoby od składu komputerowego (nie mające zielonego pojęcia nt kompozycji, typografii, grafiki itd) a nie posiadajacy do tego kompetencje plastycy. Argument ze na to jest popyt jest fałszywy - spytaj pana czy próbował zrobić cos innego a potem niech sie wypowiada. Gusty sie kształtuje, w kwestii estetyki należy równać górę a nie w dół. Najlepszym przykładem niech będą np kartki roztoczańskie albo pocztówki Gajewskiego oparte na świetnych zdjęciach co odrazu znajduje uznanie odbiorców. Wydawcy wydają często gnioty nie dlatego że to kupuja turyści tylko dlatego że nie potrafia stworzyc nic ładnego a turyści kupuja bo nie maja zadnej alternatywy....... Teoretycznie o gustach sie nie dyskutuje ale pewne prawdy nt estetyki sa obiektywne. Ponadto dochodzi do tego jeszcze kwestia szacunku do odbiorcy - można traktować go jak osła któremu mozna wcisnąc szajs, a mozna tez traktowac jako wymagającego klienta którego nie nalezy oszukiwac i trzeba zaoferowac mu produkt na jak najwyższym poziomie. RE: kartki z Zamku Moszna i Opolszczyzny (marzec) - Martina - 02-21-2012 10:40 AM na szczęście Jasiek nie traktuje nas jak osły i daje nam same cudeńka
RE: kartki z Zamku Moszna i Opolszczyzny (marzec) - ljoe - 02-25-2012 03:58 PM Wow niezłe kartki A swoją drogą w maju organizowane jest tam święto kwitnących azalii i jest tam wtedy przepięknie. a w zamku jest szpital psychiatryczny
RE: kartki z Zamku Moszna i Opolszczyzny (marzec) - Anusiak85 - 02-27-2012 08:54 PM hmm...to może umówmy się, że zbieram zamówienia do piątku do godziny 20 ![]() proszę w PW podawac, jaki rodzaj przesyłki chcielibyście
RE: kartki z Zamku Moszna i Opolszczyzny (marzec) - Bozia - 02-27-2012 08:55 PM To już to już to już ?
RE: kartki z Zamku Moszna i Opolszczyzny (marzec) - Anusiak85 - 02-27-2012 09:43 PM Bozia, już
RE: kartki z Zamku Moszna i Opolszczyzny (marzec) - Martina - 02-27-2012 09:46 PM ja jestem dzielna i silna i stwierdziłam, że jednak nie chcę ![]() chyba, że Anusiak mi przywieziesz jak będziesz jechać na koncert do SJZ, to wzięłabym 10
RE: kartki z Zamku Moszna i Opolszczyzny (marzec) - Anusiak85 - 02-27-2012 09:48 PM (02-27-2012 09:46 PM)Martina napisał(a): ja jestem dzielna i silna i stwierdziłam, że jednak nie chcę jak będę jechac to przywiozę, a jak ni to wezmę na zlot
RE: kartki z Zamku Moszna i Opolszczyzny (marzec) - Anusiak85 - 03-19-2012 08:41 AM dostałam odpowiedź z Zamku, niestety - brakuje im kilku wzorów: 6, 9, 10, 12, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 30, 31, 32 - nie iwadomo, kiedy będzie dostawa. zaraz powysyłam PW do osób, które złożyły zamówienie, Zamek prosi o szybką odpowiedź, bo niektóre dostępne kartki są w pojedynczych egzemplarzach i trzymają je dla nas. RE: kartki z Zamku Moszna i Opolszczyzny (marzec) - Martina - 03-19-2012 10:27 AM 1 i 5 nie brakuje, ufff, reszty mogą spokojnie nie dodrukowywać bo i tak są tragiczne
RE: kartki z Zamku Moszna i Opolszczyzny (marzec) - Anusiak85 - 03-22-2012 11:16 AM karteczki będą jutro wysłane do mnie ![]() wieczorem rozpiszę Wam PW z kwotami przelewów
RE: kartki z Zamku Moszna i Opolszczyzny (marzec) - Anusiak85 - 03-26-2012 06:51 PM PW porozsyłane do Was
RE: kartki z Zamku Moszna i Opolszczyzny (marzec) - daisee - 03-30-2012 02:44 PM przelew poszedł, mam nadzieję, że jeszcze dzisiaj doleci RE: kartki z Zamku Moszna i Opolszczyzny (marzec) - Anusiak85 - 04-02-2012 04:54 PM pierwszy post zaktualizowany ![]() karteczki dotarły do mnie, ale jestem zła, bo juz widzę, że coś namieszali ;( zaraz je porozdzielam i dam Wam znac w sprawie ewentualnych różnic czy cuś... RE: kartki z Zamku Moszna i Opolszczyzny (marzec) - margaretka02 - 04-05-2012 08:13 PM Kartki dotarły, dziękuję
RE: kartki z Zamku Moszna i Opolszczyzny (marzec) - Anusiak85 - 04-05-2012 08:15 PM ciesze się, że karteczki dochodzą, oczywiście to ja namieszałam, a nie Zamek ale już wszystko ok
RE: kartki z Zamku Moszna i Opolszczyzny (marzec) - daisee - 04-05-2012 08:16 PM moje również dotarły.dziękuję
RE: kartki z Zamku Moszna i Opolszczyzny (marzec) - Martina - 04-05-2012 08:28 PM też już mam dzięęęęęęki!
RE: kartki z Zamku Moszna i Opolszczyzny (marzec) - Anusiak85 - 04-05-2012 08:30 PM ale szybko dochodzą wysłane we wtorek wieczorem
RE: kartki z Zamku Moszna i Opolszczyzny (marzec) - ewejka - 04-06-2012 11:27 AM i moje też już są
|