Postcrossing Forum
[zakończone] Auschwitz-Birkenau - Wersja do druku

+- Postcrossing Forum (http://www.postcrossing-forum.pl)
+-- Dział: Postcrossing (/forum-5.html)
+--- Dział: Zamówienia (/forum-10.html)
+--- Wątek: [zakończone] Auschwitz-Birkenau (/thread-109.html)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: kartki z muzeum Auschwitz-Birkenau (marzec/kwiecień) - margaretka02 - 02-07-2012 06:01 PM

(02-07-2012 05:46 PM)likevel napisał(a):  Wzięłabym, bo faktycznie są lubiane wśród ludzi, ale ja kompletnie nie jestem w stanie patrzeć na obozy koncentracyjne, nie mówiąc już o wybraniu się do jakiegoś Smutny Także niestety (a może stety?) ode mnie nikt tego nie dostanie.

Mam ten sam problem. Ja wiem, że to UNESCO i że ludzie chcą dostawać te pocztówki, ale nie mogę się przemóc. Zwłaszcza patrząc na listę pocztówek: pozostałości po komorze gazowej i krematorium.

Wstępnie się zgłoszę do zamówienia na takie bardziej "neutralne kartki": brama, peron, albo taka http://pl.auschwitz.org/m/index.php?option=com_virtuemart&page=shop.view_images&product_id=177&image_id=92&Itemid=57

Potem dopiszę ile.


RE: kartki z muzeum Auschwitz-Birkenau (marzec/kwiecień) - anusiagd - 02-07-2012 06:27 PM

Ja tez bym kilka wziela (ze wzgledu na moje zainteresowania historyczne), tez bardziej brama lub peron.. Tylko wzielabym raptem kilka i nie za bardzo chcialabym polecony, juz nawet nie chodzi o to 5 zł tylko ja tak nie lubie stac na poczcie (a NIGDY mnie nie ma jak chodzi listonosz, kurde szlag, to sa pory niestety nie dla mnie) Smutny noo i potem jest jak z zeszytami, ze musze pedzic jak glupia bo termin mi uplywa i i tak swoje odstac ;D

Ale to zobaczymy jak bedzie blizej terminu Oczko Bo ja bym wziela tak 'dla siebie', nie ze do wysylania Uśmiech


RE: kartki z muzeum Auschwitz-Birkenau (marzec/kwiecień) - Martina - 02-07-2012 06:34 PM

anusiagd, rozważałaś wypisanie na poczcie oświadczenia że życzysz sobie żeby polecone wrzucali ci do skrzynki? ja tak zrobiłam i te mniejsze polecone, które się mieszczą w skrzynce, bez problemu do niej trafiają. tylko jak coś jest naprawdę duże to zostawiają mi awizo. ale pocztówki i drobne przesyłki z allegro, np. książki czy herbata leżą bezpiecznie w skrzynce.


RE: kartki z muzeum Auschwitz-Birkenau (marzec/kwiecień) - Plogi - 02-07-2012 08:24 PM

Ja również wstępnie się deklaruję...
Tyle, że na nich raczej "happy postcrossing" nie napiszę...


RE: kartki z muzeum Auschwitz-Birkenau (marzec/kwiecień) - Ania - 02-07-2012 09:23 PM

Zuuuuaaaa Martina, zuuuuaaaa. Ja już miałam nic nie kupować! NIC!

10 poproszę, po 1 z każdego wzoru. Dziękuję.


RE: kartki z muzeum Auschwitz-Birkenau (marzec/kwiecień) - Draakhan - 02-08-2012 08:49 AM

(02-07-2012 09:23 PM)Ania napisał(a):  10 poproszę, po 1 z każdego wzoru.
To i ja na taki sam komplet chciałbym się zapisać.


RE: kartki z muzeum Auschwitz-Birkenau (marzec/kwiecień) - Adadam - 02-10-2012 11:56 AM

A ja poproszę po 5szt. pocztówek nr. 2 i 4.

Cyklop


RE: kartki z muzeum Auschwitz-Birkenau (marzec/kwiecień) - tutek134 - 02-10-2012 03:42 PM

(02-07-2012 09:23 PM)Ania napisał(a):  10 poproszę, po 1 z każdego wzoru. Dziękuję.

ja również podobnie Oczko


RE: kartki z muzeum Auschwitz-Birkenau (marzec/kwiecień) - betkap - 02-14-2012 08:01 AM

Ja również jeśli można podłączę się do zamówieniaUśmiech Poproszę 10 szt różnych i do tego 5 razy brama.
Różnych tzn. "neutralnych" (bez krematoriów)


RE: kartki z muzeum Auschwitz-Birkenau (marzec/kwiecień) - margaretka02 - 02-19-2012 08:23 PM

To ja chciałbym 10 pocztówek mieszanych "neutralnych" (bez komór gazowych i krematoriów), czyli tory, rampa kolejowa, taka (http://pl.auschwitz.org/m/index.php?opti...&Itemid=57), do tego 5 pocztówek z bramą.
Łącznie 15 kartek.


RE: kartki z muzeum Auschwitz-Birkenau (marzec/kwiecień) - Asumix - 02-19-2012 08:28 PM

Mart ja biorę na 100% jak coś. Tak do 20-25 sztuk, zewnętrza strona - brama, tory itd. A jakie dokładnie wzory to jakie będą Uśmiech Byle nie środek, czyli właśnie ta słynna brama i tak dalek. Oke? Język Według Twojego gustu, może być np 10 wzorów każdego po 2, mi to obojętne.


RE: kartki z muzeum Auschwitz-Birkenau (marzec/kwiecień) - Martina - 02-19-2012 09:38 PM

Asumix napisał(a):zewnętrza strona - brama, tory itd. A jakie dokładnie wzory to jakie będą Uśmiech Byle nie środek, czyli właśnie ta słynna brama i tak dalek. Oke?
to w końcu brama sii czy brama bee? Duży uśmiech


RE: kartki z muzeum Auschwitz-Birkenau (marzec/kwiecień) - Asumix - 02-19-2012 10:15 PM

Martina napisał(a):to w końcu brama sii czy brama bee?
Chodziło mi o to, że środek nie, ALE brama tak itd Język Choroba mnie otępia, wybacz


RE: kartki z muzeum Auschwitz-Birkenau (marzec/kwiecień) - Ania - 02-20-2012 08:00 PM

Ja to w sumie chyba też nie chciałabym z krematorium w sensie z piecami. Nie potrafiłabym takiej nikomu wysłać. Brama, tory, budynki to ok., Przepraszam za zamieszanie, ale przemyślałam sprawę pod wpływem Waszych wpisów.


RE: kartki z muzeum Auschwitz-Birkenau (marzec/kwiecień) - get_me_out - 02-20-2012 08:04 PM

ja bym chciała po 5 tych, których zdjęcia są wyżej (2, 3 i 4)


RE: kartki z muzeum Auschwitz-Birkenau (marzec/kwiecień) - jusztyska - 02-24-2012 05:38 PM

to i ja się zgłaszam Uśmiech
10 sztuk poproszę, mogą się powtarzać - tory, brama, peron, aby nie krematoria itd.


RE: kartki z muzeum Auschwitz-Birkenau (marzec/kwiecień) - Ayuto - 02-24-2012 05:42 PM

Martina napisał(a):pojadę nawet po 10 sztuk, bo potrzebuję tak czy siak dla siebie


Ja się z ilością i wzorami na razie nie deklaruję. Poczekam aż je pokażesz Język


RE: kartki z muzeum Auschwitz-Birkenau (marzec/kwiecień) - Martina - 02-24-2012 07:08 PM

Co pokażę? Jak już wrócę z zamówieniem w ręku to się wtedy zdeklarujesz? Język


RE: kartki z muzeum Auschwitz-Birkenau (marzec/kwiecień) - Ayuto - 02-24-2012 07:12 PM

aaaaaa źle zrozumiałam Szczęśliwy Yh Ty!


RE: kartki z muzeum Auschwitz-Birkenau (marzec/kwiecień) - Martina - 02-24-2012 07:15 PM

to chyba yh ty, ja napisałam od razu że to takie trochę kupowanie w ciemno bo nigdzie nie ma skanów wszystkich dostępnych kartek Zdziwko