Postcrossing Forum
wylosowane... - Wersja do druku

+- Postcrossing Forum (http://www.postcrossing-forum.pl)
+-- Dział: Postcrossing (/forum-5.html)
+--- Dział: Kartki do wysłania i wysłane (/forum-7.html)
+--- Wątek: wylosowane... (/thread-11.html)



RE: wylosowane... - Martina - 03-21-2012 01:17 PM

wylosowałam panią z Norwegii, która ma bardzo wąskie zainteresowania, a pod spodem dopisek If you do not have any of the motives listed, I am happy to receive other cards too, but then I would like them blank in an envelope, so I can send them on at one time or another.
moim zdaniem to lekkie przegięcie, serio.

akurat mam kartkę do jej preferencji, ale i tak mnie to zniesmaczyło Niezdecydowany


RE: wylosowane... - mishi - 03-21-2012 01:36 PM

To jej to napisz. Aczkolwiek po czymś takim nie wysłałabym jej czystej w kopercie xD


RE: wylosowane... - Martina - 03-21-2012 01:57 PM

no na szczęście te ze swoich preferencji chce zapisane, bo jakbym miała wysłać jej coś innego czyste w kopercie toby mi było bardzo z tego powodu niefajnie ;c


RE: wylosowane... - Wróg Ludu - 03-21-2012 01:58 PM

A cóż w tym takiego złego?
Zamiast kartki, którą wyrzuci do kosza, chce dostać taką, którą może później użyć - w końcu dla wysyłającego to żadna różnica (no chyba że mieszka na Białorusi, czy w jednym z kilku innych krajów, gdzie znaczek na kopertę wciąż jest droższy).


RE: wylosowane... - Martina - 03-21-2012 02:20 PM

no nie wiem, mnie raczej nie podoba się opcja gdzie wybieram dla adresatki kartkę a ona ją wysyła komuś dalej Zdezorientowany chyba ideą postcrossingu jest otrzymywanie kartek dla siebie, a nie dla kogoś następnego wylosowanego?


RE: wylosowane... - Wróg Ludu - 03-21-2012 02:25 PM

Osobiście wolę otrzymać coś co mi się przyda, w jakikolwiek sposób, niż makulaturę.


RE: wylosowane... - stalowamagnolia - 03-22-2012 09:58 AM

Rumunia, Estonia, Białoruś, Litwa, Turcja, Brazylia, Australia


RE: wylosowane... - pro-et-contra - 03-22-2012 10:46 AM

(03-21-2012 01:17 PM)Martina napisał(a):  wylosowałam panią z Norwegii, która ma bardzo wąskie zainteresowania, a pod spodem dopisek If you do not have any of the motives listed, I am happy to receive other cards too, but then I would like them blank in an envelope, so I can send them on at one time or another.
moim zdaniem to lekkie przegięcie, serio.

akurat mam kartkę do jej preferencji, ale i tak mnie to zniesmaczyło Niezdecydowany
potem takie osoby wysyłają "Polskę z Norwegii" albo inny kraj,z którego akurat dostaną kartkę.O matko


RE: wylosowane... - mishi - 03-22-2012 01:38 PM

Brazylia i Tajwan, obie swieżynki Uśmiech


RE: wylosowane... - Satai - 03-24-2012 06:17 PM

SzczęśliwySzczęśliwySzczęśliwy

Na koncie eksperymentalnym losuję zawsze tylko jeden adres. Właśnie zarejestrowały się moje Chiny po jedynie 42 dniach podróży i wylosowałam Białorusinkę, której inne kontro trafiłam z tego profilu w styczniu... ech, ta losowość Uśmiech


RE: wylosowane... - abuk - 03-24-2012 07:42 PM

Finlandia, Ukraina i Włochy.
Włoszka ma w favach moja kartke. Aż sie po nia wybiore jutroSzczęśliwy


RE: wylosowane... - zielonakredka - 03-25-2012 03:42 PM

Dwie Rosje i Dwie Holandie. ;/


RE: wylosowane... - romanek - 03-25-2012 06:18 PM

Wylosowałem kilka osób: Niemcy, Chiny, Finlandia, Stany i Holandia Uśmiech
I mam nadzieję, że otrzymam fajne kartki w zamian, nie gazety i pożółkłe śmieci Anioł

(naiwny?) Cyklop


RE: wylosowane... - tutek134 - 03-25-2012 09:13 PM

Dzisiaj, po krókiej przerwie, wylosowałem USA i Ukrainę Oczko


RE: wylosowane... - AnnaT - 03-26-2012 02:56 PM

z nudow dzis losowalam, i wylosowalam.... Kube!!!
Oprocz tego, te same co zawsze - Niemcy, Holandia, Rosja, Ukraina, Bialorus, czajniki we wszystkich mozliwych odmianach (Chiny, Taiwan, Hong Kong i Singapur) itp, itd.

oh i wylosowalam tez czyjas siostre z Polski, maryorange jest jej nick.


RE: wylosowane... - machia - 03-26-2012 03:10 PM

Brazylia, Włochy - taka miła odmiana, plus Białoruś Uśmiech


RE: wylosowane... - Ata - 03-26-2012 06:09 PM

U mnie dziś Rosja, USA, Holandia Uśmiech
A ta z Rosji to świeżynka Oczko


RE: wylosowane... - gosiulek - 03-26-2012 06:40 PM

Po 3 tygodniach doszła Rosja za którą wylosowałam ... Rosję. Chwilę potem zostały zarejestrowane Niemcy, co za to wylosowałam? Też NiemcyO matko


RE: wylosowane... - Bozia - 03-26-2012 06:42 PM

(03-26-2012 06:40 PM)gosiulek napisał(a):  Po 3 tygodniach doszła Rosja za którą wylosowałam ... Rosję. Chwilę potem zostały zarejestrowane Niemcy, co za to wylosowałam? Też NiemcyO matko

Mogłaś odczekać chwile to była by Białoruś i Holandia analogicznie Szczęśliwy


RE: wylosowane... - gosiulek - 03-26-2012 06:45 PM

(03-26-2012 06:42 PM)Bozia napisał(a):  
(03-26-2012 06:40 PM)gosiulek napisał(a):  Po 3 tygodniach doszła Rosja za którą wylosowałam ... Rosję. Chwilę potem zostały zarejestrowane Niemcy, co za to wylosowałam? Też NiemcyO matko

Mogłaś odczekać chwile to była by Białoruś i Holandia analogicznie Szczęśliwy

No pacz, nie pomyślałam Zawstydzony