Postcrossing Forum
[zakończone] kartki z Zamku Moszna i Opolszczyzny (marzec) - Wersja do druku

+- Postcrossing Forum (http://www.postcrossing-forum.pl)
+-- Dział: Postcrossing (/forum-5.html)
+--- Dział: Zamówienia (/forum-10.html)
+--- Wątek: [zakończone] kartki z Zamku Moszna i Opolszczyzny (marzec) (/thread-115.html)

Strony: 1 2 3 4


[zakończone] kartki z Zamku Moszna i Opolszczyzny (marzec) - Anusiak85 - 02-07-2012 06:46 PM

Jako że zabrakło mi kartek z zamkami, a Dunajec zamilkł Oczko postanowiłam napisac do Zamku Moszna, w którym w czasie wakacji kupiłam kilka świetnych pocztówek, czy przypadkiem nie mają więcej Oczko

odpisali! Szczęśliwy

Witam Pani Anno,

Istnieje możliwość Zamówienia pocztówek i wysłania ich pocztą.
Cena pocztówki w formacie standardowym - 1zł
W formacie panoramicznym - 2 zł

Jeżeli zamówi Pani 100 sztuk lub więcej nie doliczamy żadnych kosztów wysyłki.

Serdecznie pozdrawiam
Kierownik Działu Administracji i Marketingu
Łukasz Kosiński


a więc - proponuję Wam kolejne zamówienie - chyba najlepiej będzie również na marzec, hmm?

link do katalogu tutaj:

http://wrzucacz.pl/file/6641328636041/kartki_recepcja_mini.pdf

jeśli nie będzie działał, dajcie znac, wymyśli się coś innego Oczko

zgłoszenia poproszę na PW, ale tak, żebym wiedziała który to nr kartki, a która to ilośc Szczęśliwy

27, 28, 31, 32 to wspomniane panoramiczne (plus minus 1,5 zwykłej kartki w długości) za 2zł, reszta 1zł.
kartki widziałam i miałam w ręce, częśc z Was je ode mnie otrzymywała, tak że ręczę za jakośc - są naprawdę porządnie wykonane Uśmiech

zapisy czas start Duży uśmiech

daisee - Uśmiech Pomysł Zawstydzony
margaretka02 - Uśmiech Pomysł Zawstydzony
Basia27 - Uśmiech Pomysł Zawstydzony
ewejka - Uśmiech Pomysł Zawstydzony
Martina - Uśmiech Pomysł Zawstydzony

Uśmiech - przelew dotarł
Pomysł - karteczki wysłane
Zawstydzony - karteczki odebrane


RE: kartki z Zamku Moszna i Opolszczyzny (marzec) - margaretka02 - 02-07-2012 06:49 PM

Ok, działa.

Do kiedy można się decydować? Ja bym wzięła do 20.


RE: kartki z Zamku Moszna i Opolszczyzny (marzec) - Martina - 02-07-2012 06:51 PM

u mnie działa.
wzięłabym 5x1 i 5x5, albo 10x1 i 10x5, ale to jeszcze dam znać bliżej terminu składania zamówienia Język także 1/10 wymaganej ilości już masz Zdziwko


RE: kartki z Zamku Moszna i Opolszczyzny (marzec) - Bozia - 02-07-2012 06:52 PM

To są normalnie żarty ;(


RE: kartki z Zamku Moszna i Opolszczyzny (marzec) - Martina - 02-07-2012 06:55 PM

oj tam, Bozia, nie mów że takie ładne multi i nie weźmiesz Zdziwko te 10 czy 20 zł różnicy nie robi... Szczęśliwy Szczęśliwy Szczęśliwy


RE: kartki z Zamku Moszna i Opolszczyzny (marzec) - Bozia - 02-07-2012 06:56 PM

Jeszcze nie wchodziłem w katalog bo się boje... ale jak widze napis Zamek to mam odruch Pawłowa O matko


RE: kartki z Zamku Moszna i Opolszczyzny (marzec) - Martina - 02-07-2012 06:58 PM

a jak widzisz napis "ładne multi"? Szczęśliwy


RE: kartki z Zamku Moszna i Opolszczyzny (marzec) - Bozia - 02-07-2012 07:03 PM

to się odwadniam do końca...


RE: kartki z Zamku Moszna i Opolszczyzny (marzec) - siadulka - 02-07-2012 07:08 PM

hahaha jak widzę niektóre z tych kartek to mam odruchy wymiotne. Tak czy inaczej wzięłabym tak z 10 wzoru 5 Oczko


RE: kartki z Zamku Moszna i Opolszczyzny (marzec) - Asumix - 02-07-2012 07:09 PM

Najpierw przyuważyłam ze 3, które mi się spodobały i pomyślałam 'będzie dobrze' A potem doszłam do serii o zamkach opolskich O matko

Postuluję o możliwości blokowania działów. Albo o motywację dla mnie, abym zaczęła więcej sprzedawać na allegro.


RE: kartki z Zamku Moszna i Opolszczyzny (marzec) - Martina - 02-07-2012 07:09 PM

no mi się tylko wzory 1 i 5 podobają, no i panoramiczne ale te są za drogie.


RE: kartki z Zamku Moszna i Opolszczyzny (marzec) - Anusiak85 - 02-07-2012 07:19 PM

(02-07-2012 06:49 PM)margaretka02 napisał(a):  Ok, działa.

Do kiedy można się decydować? Ja bym wzięła do 20.

do końca lutego spokojnie Oczko a potem pomyślimy nad konkretną datą

(02-07-2012 06:51 PM)Martina napisał(a):  u mnie działa.
wzięłabym 5x1 i 5x5, albo 10x1 i 10x5, ale to jeszcze dam znać bliżej terminu składania zamówienia Język także 1/10 wymaganej ilości już masz Zdziwko

jeszcze mi napisz które to ilośc a które nr kartki Szczęśliwy

(02-07-2012 07:08 PM)siadulka napisał(a):  hahaha jak widzę niektóre z tych kartek to mam odruchy wymiotne. Tak czy inaczej wzięłabym tak z 10 wzoru 5 Oczko

ja też Oczko ale częsc jest naprawdę fajna Uśmiech

(02-07-2012 07:09 PM)Martina napisał(a):  no mi się tylko wzory 1 i 5 podobają, no i panoramiczne ale te są za drogie.

ale warto, chociaż kilka, za ujęcia i za fajne wykonanie Oczko nie żebym kusiła Język


RE: kartki z Zamku Moszna i Opolszczyzny (marzec) - Bozia - 02-07-2012 07:21 PM

To ja nie pisze swojego bo się bd smiac Smutny


RE: kartki z Zamku Moszna i Opolszczyzny (marzec) - Anusiak85 - 02-07-2012 07:23 PM

Miśki, zamówienia na PW z wyraźnym oznaczeniem która cyferka to ilosc, a która nr kartki Oczko


RE: kartki z Zamku Moszna i Opolszczyzny (marzec) - Asumix - 02-07-2012 07:27 PM

Anusiak85 napisał(a):do końca lutego spokojnie
To Ci gdzieś w drugiej połowie dam znać, więc mnie zapisz z 'jak zaczną jej płacić na allegro w terminie' Szczęśliwy


RE: kartki z Zamku Moszna i Opolszczyzny (marzec) - MEvo - 02-07-2012 07:27 PM

A ja mam wszystkie dla siebie i nie muszę zamawiać Język
chyba .... choć na wysyłkę też by się przydało Wywracanie oczami nr 1 i nr 5 ale na razie nie za dużo już pozamawiałam Cyklop

Bozia z kolekcji Zamki i pałace Opolszczyzny nie mam dla Ciebie tylko nr 7 w tym katalogu nr 30 ;-)


RE: kartki z Zamku Moszna i Opolszczyzny (marzec) - PharmacySeal - 02-07-2012 08:01 PM

Już kilka osób mnie przy swapach o nie prosiło, więc mają wzięcie. Dla mnie osobiście są trochę przebajerowaneUśmiech Nie mniej wybieram się wiosną zobaczyć go w realu więc pewnie kartki też jakieś kupię sobie osobiście.


RE: kartki z Zamku Moszna i Opolszczyzny (marzec) - likevel - 02-07-2012 09:18 PM

Co za paskudy :O Nie warto mi dopisywać się do zamówienia dla dwóch czy trzech sztuk nr.5 Oczko


RE: kartki z Zamku Moszna i Opolszczyzny (marzec) - Anusiak85 - 02-07-2012 09:23 PM

(02-07-2012 09:18 PM)likevel napisał(a):  Co za paskudy :O

co kto lubi Oczko



RE: kartki z Zamku Moszna i Opolszczyzny (marzec) - Ayuto - 02-07-2012 09:27 PM

Pozostanę przy świadomości, że kartki te to paskudy i nawet nie oglądam! Szczęśliwy