![]() |
|
[zakończone] kartki z Zamku Moszna i Opolszczyzny (marzec) - Wersja do druku +- Postcrossing Forum (http://www.postcrossing-forum.pl) +-- Dział: Postcrossing (/forum-5.html) +--- Dział: Zamówienia (/forum-10.html) +--- Wątek: [zakończone] kartki z Zamku Moszna i Opolszczyzny (marzec) (/thread-115.html) |
[zakończone] kartki z Zamku Moszna i Opolszczyzny (marzec) - Anusiak85 - 02-07-2012 06:46 PM Jako że zabrakło mi kartek z zamkami, a Dunajec zamilkł postanowiłam napisac do Zamku Moszna, w którym w czasie wakacji kupiłam kilka świetnych pocztówek, czy przypadkiem nie mają więcej ![]() odpisali! ![]() Witam Pani Anno, Istnieje możliwość Zamówienia pocztówek i wysłania ich pocztą. Cena pocztówki w formacie standardowym - 1zł W formacie panoramicznym - 2 zł Jeżeli zamówi Pani 100 sztuk lub więcej nie doliczamy żadnych kosztów wysyłki. Serdecznie pozdrawiam Kierownik Działu Administracji i Marketingu Łukasz Kosiński a więc - proponuję Wam kolejne zamówienie - chyba najlepiej będzie również na marzec, hmm? link do katalogu tutaj: http://wrzucacz.pl/file/6641328636041/kartki_recepcja_mini.pdf jeśli nie będzie działał, dajcie znac, wymyśli się coś innego ![]() zgłoszenia poproszę na PW, ale tak, żebym wiedziała który to nr kartki, a która to ilośc ![]() 27, 28, 31, 32 to wspomniane panoramiczne (plus minus 1,5 zwykłej kartki w długości) za 2zł, reszta 1zł. kartki widziałam i miałam w ręce, częśc z Was je ode mnie otrzymywała, tak że ręczę za jakośc - są naprawdę porządnie wykonane ![]() zapisy czas start ![]() daisee - ![]() margaretka02 - ![]() Basia27 - ![]() ewejka - ![]() Martina - ![]() - przelew dotarł - karteczki wysłane - karteczki odebrane
RE: kartki z Zamku Moszna i Opolszczyzny (marzec) - margaretka02 - 02-07-2012 06:49 PM Ok, działa. Do kiedy można się decydować? Ja bym wzięła do 20. RE: kartki z Zamku Moszna i Opolszczyzny (marzec) - Martina - 02-07-2012 06:51 PM u mnie działa. wzięłabym 5x1 i 5x5, albo 10x1 i 10x5, ale to jeszcze dam znać bliżej terminu składania zamówienia także 1/10 wymaganej ilości już masz
RE: kartki z Zamku Moszna i Opolszczyzny (marzec) - Bozia - 02-07-2012 06:52 PM To są normalnie żarty ;( RE: kartki z Zamku Moszna i Opolszczyzny (marzec) - Martina - 02-07-2012 06:55 PM oj tam, Bozia, nie mów że takie ładne multi i nie weźmiesz te 10 czy 20 zł różnicy nie robi...
RE: kartki z Zamku Moszna i Opolszczyzny (marzec) - Bozia - 02-07-2012 06:56 PM Jeszcze nie wchodziłem w katalog bo się boje... ale jak widze napis Zamek to mam odruch Pawłowa
RE: kartki z Zamku Moszna i Opolszczyzny (marzec) - Martina - 02-07-2012 06:58 PM a jak widzisz napis "ładne multi"?
RE: kartki z Zamku Moszna i Opolszczyzny (marzec) - Bozia - 02-07-2012 07:03 PM to się odwadniam do końca... RE: kartki z Zamku Moszna i Opolszczyzny (marzec) - siadulka - 02-07-2012 07:08 PM hahaha jak widzę niektóre z tych kartek to mam odruchy wymiotne. Tak czy inaczej wzięłabym tak z 10 wzoru 5
RE: kartki z Zamku Moszna i Opolszczyzny (marzec) - Asumix - 02-07-2012 07:09 PM Najpierw przyuważyłam ze 3, które mi się spodobały i pomyślałam 'będzie dobrze' A potem doszłam do serii o zamkach opolskich ![]() Postuluję o możliwości blokowania działów. Albo o motywację dla mnie, abym zaczęła więcej sprzedawać na allegro. RE: kartki z Zamku Moszna i Opolszczyzny (marzec) - Martina - 02-07-2012 07:09 PM no mi się tylko wzory 1 i 5 podobają, no i panoramiczne ale te są za drogie. RE: kartki z Zamku Moszna i Opolszczyzny (marzec) - Anusiak85 - 02-07-2012 07:19 PM (02-07-2012 06:49 PM)margaretka02 napisał(a): Ok, działa. do końca lutego spokojnie a potem pomyślimy nad konkretną datą(02-07-2012 06:51 PM)Martina napisał(a): u mnie działa. jeszcze mi napisz które to ilośc a które nr kartki ![]() (02-07-2012 07:08 PM)siadulka napisał(a): hahaha jak widzę niektóre z tych kartek to mam odruchy wymiotne. Tak czy inaczej wzięłabym tak z 10 wzoru 5 ja też ale częsc jest naprawdę fajna ![]() (02-07-2012 07:09 PM)Martina napisał(a): no mi się tylko wzory 1 i 5 podobają, no i panoramiczne ale te są za drogie. ale warto, chociaż kilka, za ujęcia i za fajne wykonanie nie żebym kusiła
RE: kartki z Zamku Moszna i Opolszczyzny (marzec) - Bozia - 02-07-2012 07:21 PM To ja nie pisze swojego bo się bd smiac
RE: kartki z Zamku Moszna i Opolszczyzny (marzec) - Anusiak85 - 02-07-2012 07:23 PM Miśki, zamówienia na PW z wyraźnym oznaczeniem która cyferka to ilosc, a która nr kartki
RE: kartki z Zamku Moszna i Opolszczyzny (marzec) - Asumix - 02-07-2012 07:27 PM Anusiak85 napisał(a):do końca lutego spokojnieTo Ci gdzieś w drugiej połowie dam znać, więc mnie zapisz z 'jak zaczną jej płacić na allegro w terminie'
RE: kartki z Zamku Moszna i Opolszczyzny (marzec) - MEvo - 02-07-2012 07:27 PM A ja mam wszystkie dla siebie i nie muszę zamawiać ![]() chyba .... choć na wysyłkę też by się przydało nr 1 i nr 5 ale na razie nie za dużo już pozamawiałam ![]() Bozia z kolekcji Zamki i pałace Opolszczyzny nie mam dla Ciebie tylko nr 7 w tym katalogu nr 30 ;-) RE: kartki z Zamku Moszna i Opolszczyzny (marzec) - PharmacySeal - 02-07-2012 08:01 PM Już kilka osób mnie przy swapach o nie prosiło, więc mają wzięcie. Dla mnie osobiście są trochę przebajerowane Nie mniej wybieram się wiosną zobaczyć go w realu więc pewnie kartki też jakieś kupię sobie osobiście.
RE: kartki z Zamku Moszna i Opolszczyzny (marzec) - likevel - 02-07-2012 09:18 PM Co za paskudy :O Nie warto mi dopisywać się do zamówienia dla dwóch czy trzech sztuk nr.5
RE: kartki z Zamku Moszna i Opolszczyzny (marzec) - Anusiak85 - 02-07-2012 09:23 PM RE: kartki z Zamku Moszna i Opolszczyzny (marzec) - Ayuto - 02-07-2012 09:27 PM Pozostanę przy świadomości, że kartki te to paskudy i nawet nie oglądam!
|