Postcrossing Forum
rejestrować czy nie rejestrować? - Wersja do druku

+- Postcrossing Forum (http://www.postcrossing-forum.pl)
+-- Dział: Postcrossing (/forum-5.html)
+--- Dział: Kartki odebrane (/forum-6.html)
+--- Wątek: rejestrować czy nie rejestrować? (/thread-118.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


RE: rejestrować czy nie rejestrować? - Beifra - 10-03-2013 11:31 AM

Ja na szczęście wysłałam do niej więc mnie już nie wylosuje AniołNinja


RE: rejestrować czy nie rejestrować? - nybatteri - 10-03-2013 12:31 PM

jasne, to kartka, którą od niej dostałam


RE: rejestrować czy nie rejestrować? - Av3ntia - 10-03-2013 12:40 PM

Królowa ŚnieguCyklop Współczuję.


RE: rejestrować czy nie rejestrować? - emka - 10-03-2013 08:21 PM

O matko, co za koszmar O matko


RE: rejestrować czy nie rejestrować? - Satai - 10-03-2013 11:33 PM

Wiecie co, ja dostałam kartkę od tej pani i zarejestrowałam bez mrugnięcia okiem. Nie powiem, żeby mi się podobała, ale to jednak była pocztówka o ile pamiętam, a nie selfprint na domowej drukarce czy zdjęcie.


RE: rejestrować czy nie rejestrować? - pro-et-contra - 10-03-2013 11:41 PM

ale koszmarekSzczęśliwy


RE: rejestrować czy nie rejestrować? - romanek - 04-26-2014 11:01 AM

Otrzymałem kartkę z Holandii- żółtą jak nie porównam do czego, odrapana i wypisana ołówkiem. Z Amsterdamu.
Druga podobne, z Czelabińska z Rosji, jeszcze bardziej żółta, z czasów radzieckich.
Nie wiem co mam z tym zrobić. Dla mnie to śmieci, a nie "zabykowe kartki". Jeszcze gdyby przedstawiały coś wyjątkowego... a niech tam, ale to kioskowe stare zniszczone kartki...O matko

PS. Tym bardziej,że uprzejmie na profilu proszę o nieprzysyłanie żółtych starych kartek. To zrobili mi na złość. Aczkolwiek jest progres! Gazety dawno nie otrzymałem Uśmiech


RE: rejestrować czy nie rejestrować? - marmolada - 04-26-2014 12:41 PM

romanek, dla mnie to brak szacunku dla drugiej osoby... a taka kartka to zwykły śmieć. Oczywiście są osoby, które takie "perełki" kolekcjonują, ale chyba idea postcrossingu jest inna. I powiem szczerze, ze tłumaczenia typu, że u mnie nie ma pocztówek, w chwili, gdy w internecie można kupić pocztówki różnorodne, są żadnym tłumaczeniem. A jeżeli nie mam czegoś, ani możliwości tego zakupu, to się w coś nie angażuje Język
A najgorsze jest to, że osoby wysyłające takie cuda, same oczekują wszystkiego co najpiękniejsze.
Ja za to dostałam piękną kartkę z Białorusi, tylko zanim ją wypisano, została moczona chyba w herbacie O matko Zastanawiam się co z tym zrobić, kartka wygląda jak smieć i pomimo pięknego zdjęcia to obrzydzenie mnie bierze jak się na nią patrze Podejrzany


RE: rejestrować czy nie rejestrować? - PandaChan78 - 05-07-2014 07:02 PM

Ja dzisiaj dostałam okropną pocztówkę z Portugalii... i w sumie nie wiem czy mam ją rejestrować i się żalić, czy nie rejestrować, bo pocztówką nie jest. Tylko kartką papieru D: A dokładnie kartką papieru z cyckami z jakiegoś hentaia... ja rozumiem, że miałam napisane, że lubię mangę i anime ale mam też napisane ile mam lat i że jestem dziewczyną >D
A zdarzyło mi się dostać potworka, nawet dwa (ten pech...) ale to już przegięcie. Brzydki wydruk z jakiejś biednej mangi przyklejony na kartkę papieru... Eh... Jakieś propozycje co z tym zrobić? Bo w sumie nie chce być niemiła, ale... Język

[Obrazek: _umF-qmCxDxsXECPS3RfeTnI3BsGXioFdDTSNVpn...w1168-h733]


RE: rejestrować czy nie rejestrować? - Qidass - 05-07-2014 09:23 PM

Niestety nie mogę otworzyć zdjecia.


RE: rejestrować czy nie rejestrować? - Beifra - 05-07-2014 09:52 PM

Powiem tak ja nie rejestruje czegoś co nie jest kartka. Nie rejestruj najlepiej ja wyrzuć i zapomnij Uśmiech


RE: rejestrować czy nie rejestrować? - Qidass - 05-07-2014 10:04 PM

(05-07-2014 09:52 PM)Beifra napisał(a):  Powiem tak ja nie rejestruje czegoś co nie jest kartka. Nie rejestruj najlepiej ja wyrzuć i zapomnij Uśmiech

Znaczek zostawić Język


RE: rejestrować czy nie rejestrować? - PandaChan78 - 05-11-2014 04:46 PM

(05-07-2014 10:04 PM)Qidass napisał(a):  
(05-07-2014 09:52 PM)Beifra napisał(a):  Powiem tak ja nie rejestruje czegoś co nie jest kartka. Nie rejestruj najlepiej ja wyrzuć i zapomnij Uśmiech

Znaczek zostawić Język

Znaczek jest z pszczołą, a że ja i pszczoły się nie lubimy to nie będzie mi jej szkoda Język

Zarejestrowałam, napisałam jej całe wypracowanie na temat tej kartki. Ale macie racje, lepiej chyba nie rejestrować takich wcale.


RE: rejestrować czy nie rejestrować? - grzegorz - 04-13-2015 06:02 PM

Dzisiaj dostałem pocztówkę z Holandii. Niestety nie wytrzymała starcia z maszyną sortującą o czym mówi napis na dopiętej karteczce. I teraz jak myślicie, rejestrować czy nie? O tyle pytanie jest ciekawe, że na urwanym fragmencie był numer.
Mam dylemat, bo nadawca kartkę wysłał i nie jego wina, że maszyna ją potargała.
[Obrazek: IMG_9835.JPG]


RE: rejestrować czy nie rejestrować? - Basia - 04-18-2015 07:34 PM

Ja bym rejestrowała, w końcu to wina poczty a nie osoby, która kartkę wysłała.


RE: rejestrować czy nie rejestrować? - romanek - 04-20-2015 07:44 PM

Kartkę rzeczywiście zmasakrowano, ale to nie wina nadawcy. Również taką porwaną kartkę z Rosji otrzymałem i to od osoby , z którą stale się wymieniam.
W drodze wyjątku i okoliczności łagodzących ( bynajmniej dla poczty) zarejestrowałbym kartkę.