Postcrossing Forum
dziwne życzenia - Wersja do druku

+- Postcrossing Forum (http://www.postcrossing-forum.pl)
+-- Dział: Postcrossing (/forum-5.html)
+--- Dział: Kartki do wysłania i wysłane (/forum-7.html)
+--- Wątek: dziwne życzenia (/thread-119.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: dziwne życzenia - marchew - 03-30-2013 06:22 PM

(03-04-2012 04:18 PM)97didek napisał(a):  
(03-04-2012 03:31 PM)Ania napisał(a):  
(03-04-2012 02:22 PM)97didek napisał(a):  Jakaś babka chce, erotyczne, geje lub lesbijki Niezdecydowany Jejku...

Ja już takich kilka widziałam.

Wyślę jej tygryski Szczęśliwy
Ja swojej Rosjance, która chciała kartki z nagością, wysłałam taką
Spodobała się Uśmiech


RE: dziwne życzenia - Czocher - 04-04-2013 11:59 AM

Dzisiaj wylosowałam panią, która nie chce widoczków i ma bardzo konkretne wymagania. Lubi kartki: RÓŻOWE (zaznaczone caps lockiem), ze słodyczami, "glitter", kwiatki, serduszka i taniec... szkoda, że nie mam nic takiego :/


RE: dziwne życzenia - Martina - 04-04-2013 12:25 PM

mogę podesłać w kopercie jakąś kartkę z ciastem albo czekoladą jak chcesz.


RE: dziwne życzenia - magdala39 - 04-04-2013 02:59 PM

Ja mam za to serduszka i takie glitter jakby była potrzeba.


RE: dziwne życzenia - marchew - 04-04-2013 03:37 PM

(04-04-2013 11:59 AM)Czocher napisał(a):  Dzisiaj wylosowałam panią, która nie chce widoczków i ma bardzo konkretne wymagania. Lubi kartki: RÓŻOWE (zaznaczone caps lockiem), ze słodyczami, "glitter", kwiatki, serduszka i taniec... szkoda, że nie mam nic takiego :/

na napiszkartkę jest dużo wzorów ze słodyczami Duży uśmiech
mój osobisty faworyt: http://napiszkartke.pl/kartka,kup,453,.html


RE: dziwne życzenia - Czocher - 04-04-2013 08:55 PM

doszłam do wniosku, że nie będę sobie komplikować życia i jeśli jutro nie znajdę czegoś w moim sklepiku z pocztówkami to wyślę motyw kwiatków kaszubskich z Nanaelo, jako, że kobieta ma motywy łowickie z tej serii w favach.
Ale dzięki za wszystkie dobre chęci Zawstydzony


RE: dziwne życzenia - Ania - 04-05-2013 09:19 PM

(04-04-2013 11:59 AM)Czocher napisał(a):  Dzisiaj wylosowałam panią, która nie chce widoczków i ma bardzo konkretne wymagania. Lubi kartki: RÓŻOWE (zaznaczone caps lockiem), ze słodyczami, "glitter", kwiatki, serduszka i taniec... szkoda, że nie mam nic takiego :/

Ja specjalnie na takie okazje zakupiłam kiedyś zestaw naklejek Hello Kitty O matko


RE: dziwne życzenia - stalowamagnolia - 04-05-2013 09:40 PM

(04-05-2013 09:19 PM)Ania napisał(a):  
(04-04-2013 11:59 AM)Czocher napisał(a):  Dzisiaj wylosowałam panią, która nie chce widoczków i ma bardzo konkretne wymagania. Lubi kartki: RÓŻOWE (zaznaczone caps lockiem), ze słodyczami, "glitter", kwiatki, serduszka i taniec... szkoda, że nie mam nic takiego :/

Ja specjalnie na takie okazje zakupiłam kiedyś zestaw naklejek Hello Kitty O matko

Ja też, bo zdarzało mi się losować osoby, które są Hello Kitty lub można je podpiąć pod "sweet" itp. I jak je kupiłam to nie wylosowałam żadnej osoby, pod którą można je podpiąć Cyklop


RE: dziwne życzenia - stalowamagnolia - 02-06-2015 08:55 AM

Ponad 2 lata temu miałam sytuację, którą do tej pory pamiętam.
Przechodziłam koło budynku, na którym były wywieszone reprodukcje reklam Coca-Coli z lat 30-tych lub 40-tych (ogółem z 5-6 plakatów). Nie lubię dostawać reklamówek, ale taką bym nie pogardziła. Pomyślałam wtedy, że przydałoby się po jednej z każdego wzoru. Nie miałam czasu pytać czy jest w ogóle możliwość dostania ich w formie kartki. Następnego dnia wzięłam się za losowanie i trafiło na osobę, która totalnie nie lubi widokówek a na liście "zachciejkowej" były m.in. reprodukcje reklam Coca-Coli O matko Szkoda, że nie ma tutaj ikonki, która wyrażała moje emocje.