Postcrossing Forum
To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Wersja do druku

+- Postcrossing Forum (http://www.postcrossing-forum.pl)
+-- Dział: Off topic (/forum-21.html)
+--- Dział: Off topic (/forum-25.html)
+--- Wątek: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach (/thread-153.html)



RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - dimashq - 09-30-2013 11:45 AM

(09-12-2013 12:15 PM)dimashq napisał(a):  Podpisuje sie pod Xellosan. Chociaz za 2 godziny mam rekrutacje. trzymajcie kciuki.

Dostalem te prace! Szczęśliwy


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Monika - 09-30-2013 05:26 PM

(09-30-2013 11:45 AM)dimashq napisał(a):  
(09-12-2013 12:15 PM)dimashq napisał(a):  Podpisuje sie pod Xellosan. Chociaz za 2 godziny mam rekrutacje. trzymajcie kciuki.

Dostalem te prace! Szczęśliwy

Gratulujemy i cieszymy się razem z Tobą!! Czyli wygryzłeś konkurencję Szczęśliwy


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - hardgirl123 - 09-30-2013 05:35 PM

denerwuje mnie niesłowność i obietnice bez pokrycia Smutny


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Basia - 09-30-2013 06:25 PM

Gratulacje Dimasqh!!!


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - stalowamagnolia - 09-30-2013 09:53 PM

Dimashq - gratuluję Cyklop

Hardgirl - olej niesłownych osobników. Po co mają zaszmacać Ci życie.


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - hardgirl123 - 10-01-2013 05:58 AM

stalowa - niektórych z nich nie da się olać, szczególnie jak są powiązani ze mną zawodowo Smutny


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - dimashq - 10-02-2013 06:01 PM

dostalem dzisiaj umowe, no i powiem Wam... dupy nie urywa :/


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Martina - 10-02-2013 08:33 PM

ale lepiej tak, niż wcale, co? umowa o pracę chociaż, czy jakieś zlecenia śmiecie?


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - dimashq - 10-02-2013 08:44 PM

no lepiej tak, wiadomo. ale niestety zlecenie. i az na miesiac. niech sprobuja nie przedluzyc.


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Martina - 10-03-2013 07:48 AM

słabo, kiedyś pracowałam na takie miesięczne zlecenia przez prawie pół roku i co miesiąc strach że kolejnego miesiąca nie dostanę O matko


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - hardgirl123 - 10-03-2013 08:22 AM

owszem, jest strach, ale umowa o pracę na czas nieokreślony też nie gwarantuje że któregoś pięknego dnia pracodawca nam podziękuje.


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Basia - 10-03-2013 09:52 AM

Teraz chyba żadna umowa nie gwarantuje, że nas nie wyrzucą z sobie tylko znanych powodów Smutny A właściwie bez powodu.... No bo kryzys i rozumie pan/pani... Nie możemy tylu pracowników trzymać...


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - pro-et-contra - 10-03-2013 10:40 AM

ja tez pracowałam na takich zasadach przedłużania co miesiąc,tyle,że w końcu nie chcieli przedłużyć nikomu,kto był na takich zasadachNiezdecydowany a umowa chociaż na 3 miesiące jest lepsza - w końcu to 3 miesiące,a nie 1.


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - dimashq - 10-03-2013 10:44 AM

Podobno kryzys się skończył.
W moim wieku wypadałoby mieć już coś na stałe, no ale niestety...


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - stalowamagnolia - 10-03-2013 10:55 AM

Kryzys ominął jedynie prezesów spółek i polityków. Dla reszty kryzys będzie zawsze.


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Basia - 10-03-2013 06:55 PM

Minął kryzys? To mój prezio się chyba nie zorientował... Ale najlepsze było z urlopami u nas. Bo mówię, że chcę w ten a ten tydzień. A on na to, że nie, bo jest kryzys i mogę wziąć tydzień wcześniej. To się argument nazywa. Hmmmm....


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - dimashq - 10-03-2013 06:59 PM

Kryzys wymówką na wszystko Uśmiech


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Basia - 10-03-2013 07:03 PM

Co do urlopów to znam jeszcze jedną wersję. Latem - teraz nie, weż zimą, teraz jest dużo pracy. Zimą - po co ci teraz urlop, trzeba było brać latem.


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Martina - 10-03-2013 11:08 PM

ale przy umowie o pracę na czas nieokreślony obowiązuje 3miesięczny okres wypowiedzenia, więc nie zostaje się na lodzie z dnia na dzień.
ja mam teraz umowę o pracę na 3 lata (jeszcze rok i trochę mi zostało do końca) i mam nadzieję że jak mi się skończy ta, to dostanę na nieokreślony. zawsze można się wtedy o jakiś kredyt postarać, cokolwiek...


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Satai - 10-03-2013 11:31 PM

Trzymiesięczne wypowiedzenie obowiązuje dopiero po przepracowaniu w danym miejscu pracy trzech lat. Wcześniej jest miesiąc.