Postcrossing Forum
To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Wersja do druku

+- Postcrossing Forum (http://www.postcrossing-forum.pl)
+-- Dział: Off topic (/forum-21.html)
+--- Dział: Off topic (/forum-25.html)
+--- Wątek: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach (/thread-153.html)



RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Basia - 11-27-2013 07:22 PM

Smacznie wygląda ta bluzaUśmiech

Ale mnie koleżanka wkurzyła... Dzwoni. Nie mogę odebrać. Sam ją telefon rozłączył. Dzwoni drugi raz, trzeci, czwarty... Cały czas trzyma tak długo sygnał, aż jej nie rozłączy. W końcu za szóstym razem odebrałam. A ta z hasłem "Widzę, że jesteś w pracy, bo nie odbierasz, to pewnie czasu nie masz. To Ci nie będę przeszkadzać. Dzwonię tylko, bo inne koleżanki lubią gdy do nich dzwonię...". I tu nastąpił monolog jak to jest lubiana, jaka jest fajna itd.


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - marmolada - 11-27-2013 07:29 PM

Martina, szalona kobieto xD:lol:xD

Basia, ale tupet ma ta koleżanka Ninja ja bym chyba nie wytrzymała...


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - stalowamagnolia - 11-27-2013 10:20 PM

Martina - bluza jest szalona i charakterystyczna Cyklop Będziesz mogła przyjść w niej do pracy?

Basia - współczuję takiej "fajnej" i "lubianej" koleżanki. Mam wrażenie, że jest odwrotnie niż panna sama o sobie sądzi.


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Martina - 11-28-2013 10:09 AM

no niestety w pracy obowiązuje strój roboczy Niezdecydowany ale i tak wszyscy mnie w niej zobaczą tam, haha Szczęśliwy


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - hardgirl123 - 11-29-2013 09:34 AM

Martina - super jest ta bluza. Ciesze się że kochasz swoja pracę.
Bardzo rzadko się słyszy coś takiego w obecnych czasach.
W sumie ja także baaardzo lubię swoją pracę. Serce


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Martina - 11-29-2013 09:48 AM

u nas w firmie słyszy się na tyle rzadko że ktoś kocha to co robi, że niektórzy się w głowę pukają jak emanuję takim entuzjazmem Szczęśliwy


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - hardgirl123 - 11-29-2013 10:28 AM

Uwierz mi, że u mnie tak samo. jak tylko się wejdzie to niektórzy mają takie miny jakby im zabili ojca i matkę harmonią. a jak się zacznie rozmawiać to tylko jad, hejt i narzekanie. Zły


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - dimashq - 11-29-2013 11:12 AM

A ja sobie wczoraj poznałem Tajkę i Lankijczyka Uśmiech No i Włoszkę. Mam nadzieję, że nasza znajomość zaowocuje egzotycznymi kartkami Duży uśmiech Mogliby już wrócić do swoich krajów Diabeł


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Martina - 11-29-2013 11:55 AM

ja często słyszę od ludzi jak bardzo im się nie chce, ale zawsze odpowiadam że jakby mi się nie chciało tobym się zwolniła i że ma im się chcieć i nie chcę słyszeć marudzenia Cyklop wtedy pukają się po głowach jeszcze bardziej. ale ogólnie atmosfera jest super i ludzie też, obywa się bez jadu i hejtów ;P


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - hardgirl123 - 11-29-2013 12:00 PM

Tak, ja kilka razy powiedziałam że jak się wam nie podoba to czemu nie pójdziecie gdzie indziej, to usłyszałam, że nie ma dokąd iść. Jaki z tego wniosek - zamknąć dzioby i nie narzekać i nie psuc innym humoru.


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - nemezis871 - 11-29-2013 06:25 PM

Pochwalę się, a co Duży uśmiech

Dostałam:

- kolejną umowę
-podwyżkę wypłaty (sama się upomniałam, chciał mi dać taką samą jak do tej pory, to powiedziałam szefowi, że to za mało i zna mnie przecież nie od dzisiaj, nie ryzykuje tym, że nową pracowniczkę zatrudnia, która będzie kiepska i, że dotąd na stażu i tej umowie na zlecenie zarobiłam taaaakie krocie, że w przeliczeniu nie wychodzi nawet tyle tysięcy ile miesięcy, więc się nie zgadzam na taką wypłatę, bo chcę w koncu zacząc zarabiać normalnie - wykłóciłam 4 stówki więcej Duży uśmiech)
- szansę na awans na lepsze stanowiska od stycznia jak się przeniesiemy do nowej siedziby (i w efekcie szansę na kolejny awans płacowy Duży uśmiech)

A na dodatek mam spokój z tą głupią laską, zwiała nim jej szef zdążył powiedzieć jaka jest jego decyzja SerceSerceSerce Matko, ale cudnie Duży uśmiech nie wiem z czego się bardziej cieszę, z podwyżki, umowy o pracę (wreszcie!) czy tego, że mam z laską spokój! A jeszcze mnie szef skomplementował, że ludzie o tak poważnym i solidnym podejściu do pracy i nie bojący się walczyć o swoje to już się rzadko zdarzają - a od niego doczekać się komplementu to łohoooooo, święto narodowe - generalnie jestem mega zadowolona!


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - stalowamagnolia - 11-29-2013 09:27 PM

Nemezis gratuluję! Fajnie czyta się takie pozytywne wiadomości Uśmiech


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Martina - 11-30-2013 10:53 AM

Laura, to super, ale to wiadomo było że tak będzie Oczko

mnie wczoraj też kierownik skomplemencił, ale on jest taki na luzie i tak dobrze się z nim pracuje, to przeniesienie do nowej knajpy to same plusy, nawet kierownik w końcu normalny a nie jakaś stara dziewica...


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Pasażerka - 11-30-2013 07:05 PM

haha, mnie ostatnio też i prezes i szef pochwalili za sporządzenie sprawozdania ze zjazdu delegatów. powinnam się w sumie cieszyć, bo to pierwszy raz zostałam pochwalona, normalnie ani jeden ani drugi nie są skorzy do tego, no ale... Spisać co ludzie mówili toż to każdy głupi potrafi i w ogóle nie czuję się dumna z tego sprawozdania, ot robota, w której nie trzeba się wysilić. A jak zapieprzam z pięcioma rzeczami naraz, wyrabiam się na czas, efekty są fajne to żaden słowa nie powie, pomysłów nie pochwali ani nic Język


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - stalowamagnolia - 11-30-2013 07:24 PM

Pasażerko widać co dla Twoich szefów jest trudniejsze Oczko


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Pasażerka - 12-01-2013 10:22 AM

taaaak, mój kumpel z pracy wytłumaczył mi, że to dlatego, że faceci są od kreatywnego myślenia, całego tego twórczego chaosu a kompletnie nie ogarniają jakiejś systematycznej pracy, uporządkowywania informacji i przekazywania ich w czytelnej formie, w czym z kolei doskonale odnajdują się kobiety Szczęśliwy

szkoda tylko, że to sprawozdanie męczyłam pięć dni i wcale się w takiej pracy nie odnajduję więc albo kumpel się myli albo ze mną coś jest nie tak Szczęśliwy


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Qidass - 12-01-2013 12:11 PM

Dobra to ja coś powiem, w czwartek odbyła się premiera spektaklu w którym występuje. Fajnie było, ale na zdjęciach wyglądam jakoś dziwnie.
http://wielkopolskie.naszemiasto.pl/galeria/zdjecia/2083154,premiera-teatru-matysarek,galeria,id,t,tm.html#material-artykul
Kto zgadnie na którym zdjęciu jestem, wyślę kartkę ;D ( trudne to to nie jest haha )
W piątek byłem w Trójmieście, na początku nudne warsztaty w Stoczni Gdańsk, które nic nie miały z nią związane. Pozwiedzaliśmy, bla bla bla... A kulminacją wycieczki był spektakl Lalka w Teatrze Muzycznym w Gdyni. Fajnie było Oczko


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - marmolada - 12-01-2013 12:27 PM

Qidass tytuł spektaklu boski Duży uśmiech Szczęśliwy
To Ty jesteś w tym czerwonym wdzianku z biała czapą na głowie?
A mnie dopadła jakaś zimowo ponura, obrzydliwa chandra. Nienawidzę zimy, krótkich dni, zimnego wiatru, i ciągle zachmurzonego nieba Język nic mi się nie chce. Nie potrafię się ogarnąć... Musiałam trochę pomarudzić Język


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Qidass - 12-01-2013 12:37 PM

Niestety to nie ja Cyklop tylko mój kolega Oczko Mówiłem, że wyglądam na zdjęciach dziwnie hahah A spektakl to dwa połączone ze sobą dzieła Witkacego. Jak ktoś będzie w Turku 13 lub 14 to będziemy tak występować.


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - dimashq - 12-01-2013 01:47 PM

Kot mi zas*ał podłogę.