Postcrossing Forum
To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Wersja do druku

+- Postcrossing Forum (http://www.postcrossing-forum.pl)
+-- Dział: Off topic (/forum-21.html)
+--- Dział: Off topic (/forum-25.html)
+--- Wątek: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach (/thread-153.html)



RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Martina - 12-30-2013 11:20 PM

nie widać za dobrze... pasztet? Cyklop


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Draakhan - 12-30-2013 11:25 PM

Pasztet to ziiiimno. Podpowiem, że w dobrym sushi musi być ryba, tak więc i w tym jest Duży uśmiech. Zwróćcie jeszcze uwagę na substytut imbiru Duży uśmiech


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Martina - 12-30-2013 11:45 PM

to ja nie wiem, bo jak dla mnie tuńczyk to najtańsza ryba, a ty twierdzisz, że rozpusta xD


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Draakhan - 12-30-2013 11:56 PM

Prawdziwie polski śledź solony z cebulką Duży uśmiech. Za imbir robią obierki z ziemniaka Duży uśmiech. A rozpływający się smak całości na podniebieniu był wspaniały Duży uśmiech


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Martina - 01-06-2014 11:38 AM

śmiechłam straszliwie wczoraj w pracy - parę dni temu ktoś mi zwinął daszek na głowę do pracy na kuchni. strasznie złorzeczyłam, że jak spotkam kogoś w moim daszku (jest specyficzny, bo odprułam mu rzep który haczył mi włosy i zszyłam go białą nitką na stałe na szerokość mojej głowy)to mu go zdejmę i wytrzaskam nim po mordce. Wczoraj managerka przekazała mi anonimową przesyłkę - papierową torbę z napisem MARTINA PRZEPRASZAM =( i z moim daszkiem i czekoladą w środku CyklopCyklopCyklop

się ma posłuch wśród współpracowników, nie ma co... Szczęśliwy


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Basia - 01-06-2014 07:31 PM

To Ciebie strach się baćUśmiech


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Martina - 01-06-2014 09:36 PM

nie no, nie jestem groźna, tylko tak udaję Szczęśliwy trochę się czepiam, ale wszyscy wiedzą, że to z miłości.


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - dimashq - 01-08-2014 10:38 PM

Ciągnięcia dwóch etatów ciąg dalszy. Z jednej strony to dobrze, bo kasa, ale z drugiej strony najbliższym wolnym dniem na horyzoncie jest 25 stycznia. Toż to ponad 2 tygodnie harówki.


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Basia - 01-09-2014 06:47 PM

Ciesz się, że nie 25 grudniaUśmiech


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Martina - 01-09-2014 09:27 PM

ja bym czasem chciała sobie walnąć taki maraton kilkutygodniowy pracowania na dwa etaty i zarobić też za dwa etaty... ale z drugiej strony jestem zbyt leniwa, żeby drugiego etatu poszukać Cyklop


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - dimashq - 01-09-2014 09:42 PM

Te dwa etaty to w wielkim cudzysłowie. Parę godzin tu, parę tam i w sumie wychodzi 3/4 jednego Duży uśmiech


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - marmolada - 01-09-2014 09:42 PM

A ja bym chciała pracować na jeden etat, ale zarabiać jak za dwa etaty Szczęśliwy


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Monika - 01-10-2014 12:40 AM

(01-09-2014 09:42 PM)marmolada napisał(a):  A ja bym chciała pracować na jeden etat, ale zarabiać jak za dwa etaty Szczęśliwy

Kto by nie chciałSzczęśliwy


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - hardgirl123 - 01-10-2014 06:59 AM

tak, też bym chciała, bo póki co ciągnę jeden etat a płacą jak za pół etatu Smutny


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - dimashq - 01-10-2014 10:02 AM

A mi w grudniu przepadło 75gr podwyżki do stawki godzinowej, bo nie przepracowałem wymaganego minimum Duży uśmiech


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Martina - 01-10-2014 02:15 PM

a to nie, ja mam taki uczciwy cały, po 160-190 godzin. ale i tak myślałam o jakiejś 1/4 w jakimś innym fast-foodzie dodatkowo. może na wiosnę...


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - dimashq - 01-12-2014 07:46 AM

znalazlem w swoim grafiku zapis, ze w poniedzialek w przyszlym tygodniu pracuje 14 godzin. w ogole firma jest tak wspaniala, ze dala mi tyle godzin, ze w 7 dni wyrabiam pol etatu.
do tego wlasnie zaczelo padac.


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Martina - 01-12-2014 05:04 PM

14 godzin to dwie nadgodziny (płatne 200%) i dwie przerwy! zazdroszczę ;>


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - dimashq - 01-12-2014 08:58 PM

Hahahaha, nadgodziny Niezdecydowany Aż się zapytam czy tak na to patrzą.


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Martina - 01-12-2014 09:22 PM

Jeśli masz tam umowę to raczej powinni, kodeks pracy obowiązuje wszystkich...