Postcrossing Forum
To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Wersja do druku

+- Postcrossing Forum (http://www.postcrossing-forum.pl)
+-- Dział: Off topic (/forum-21.html)
+--- Dział: Off topic (/forum-25.html)
+--- Wątek: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach (/thread-153.html)



RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - pro-et-contra - 02-24-2014 09:10 PM

i jak sprawa,wyjaśniło się coś?
ja sie wam pochwale,ze dostalam na urodziny smieszny prezencik od rodzicow,rękawiczki bez palcow do komputera,ogrzewane, na usb Uśmiech


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Martina - 02-25-2014 12:56 AM

nic nie wiadomo dalej, sprawa pomału ucicha, może wtedy..


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Monika - 02-25-2014 10:04 PM

(02-17-2014 10:49 PM)Martina napisał(a):  dzisiaj znowu jedna dziewczyna miała "sprawdzony" portfel, na szczęście pusty. zamierzam podłożyć portfel z pieniędzmi w środku, przedtem spisując numery banknotów, sprawdzać co jakiś czas i jak któryś zniknie, to niestety ale wezwać policję i zrobić przeszukanie wszystkich obecnych. gorzej, że praktycznie co godzinę ktoś kończy pracę i wychodzi do domu - strasznie się boję, że zdąży wyjść z pieniędzmi zanim się zorientuję że zniknęły i tyle będzie z całej pułapki.

Martina, z tym spisywaniem banknotów nawet nie próbuj, bo nic Ci to nie da. Mojego tatę (i parę innych osób) okradli kiedyś w sanatorium, a policjant, który przybył na miejsce powiedział wówczas, że nawet gdyby mieli spisane numery banknotów i wskazali człowieka, to nie byłby to dowód w sprawie. Jedynie, gdyby złapali sprawcę na gorącym uczynku. To samo tutaj - mogłaś np. dać komuś te pieniądze, a później po złości oskarżyć o kradzież. Wiem, jak to brzmi, ale tak podobno jest Zdezorientowany


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Basia - 02-25-2014 10:14 PM

W sumie tak na rozum to Monika ma rację. Jak udowodnisz, że to były Twoje pieniądze? Co prawda dziwne, że znasz numery banknotów znajdujące się w czymiś portfelu, ale nie ma jak udowodnić, jak się tam znalazły. A nawet ta osoba może stwierdzić, że to Ty specjalnie jej tam je podłożyłaś (w końcu najlepszą obroną jest atak).


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - machia - 03-04-2014 08:12 AM

Przeprowadziłam się Szczerbol


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Martina - 03-04-2014 10:54 AM

a gdzie? Ninja


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Monika - 03-04-2014 08:57 PM

(03-04-2014 08:12 AM)machia napisał(a):  Przeprowadziłam się Szczerbol

A to Cię wkurza czy raduje? Szczęśliwy


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - machia - 03-05-2014 09:18 PM

Tychy Uśmiech

W zasadzie i cieszy i wkurza, bo dużo sprzątania i przewożenia rzeczy, ale w końcu na "swoim" Szczerbol

Gdyby ktoś coś potrzebował - poprzedni adres nadal aktualny, tutaj będę mieć co najwyżej skrzynkę pocztową jeśli znajdę wolną.


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Martina - 03-06-2014 01:27 AM

jak tak naprawdę 'na swoim', to zazdroszczę.


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - machia - 03-07-2014 01:12 PM

No niestety nie, wynajem, dlatego w cudzysłowiu. Ale to już krok bliżej do swojego. No i szansa na przetestowanie okolicy Duży uśmiech


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - dimashq - 03-07-2014 01:48 PM

Też się pochwalę.
Firma, do której nie wysyłałem CV skontaktowała się ze mną w zeszłym tygodniu a dzisiaj dostałem do podpisania umowę. UMOWĘ O PRACĘ!!! Zaczynam 1 kwietnia Uśmiech


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Martina - 03-07-2014 04:22 PM

machia, w takim razie powodzenia ^^ też jestem na etapie wynajmowania i kombinowania własnego-własnego Szczęśliwy


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Martina - 03-07-2014 04:22 PM

dimashq, gratulacje! oby cię tam dobrze traktowali i żebyś kochał to co robisz : D


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Basia - 03-07-2014 09:43 PM

Gratulacje Dimashq!


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - stalowamagnolia - 03-08-2014 07:38 PM

Dimashq - gratuluję Uśmiech


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - pro-et-contra - 03-08-2014 11:59 PM

Dimasqu, skoro nie wysyłałeś to skąd wiedzieli do kogo dzownić ? życzę Ci jak najlepiej, ale oby to nie byli jacyś naciągacze itp.


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - dimashq - 03-09-2014 09:29 AM

Może sobie firmy poprzekazywały, bo to w dość dużym obiekcie. Firmę sprawdziłem, więc jest ok Uśmiech
Dzięki Uśmiech


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - hardgirl123 - 03-10-2014 09:32 AM

gratulacje Uśmiech


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Basia - 03-15-2014 05:16 PM

Wieje, leje, sypie śniegiem, kto zabrał wiosnę!!!!?????


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Qidass - 03-15-2014 05:52 PM

Ja w tygodniu znowu do szpitala na dwa tygodnie O matko