Postcrossing Forum
To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Wersja do druku

+- Postcrossing Forum (http://www.postcrossing-forum.pl)
+-- Dział: Off topic (/forum-21.html)
+--- Dział: Off topic (/forum-25.html)
+--- Wątek: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach (/thread-153.html)



RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - stalowamagnolia - 08-04-2014 08:12 AM

Ostatnio na nerwy działają ludzie, którzy nie wiedzą czego chcą albo co gorsza zrobili błąd i zwalają to na innych Podejrzany


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - hardgirl123 - 08-04-2014 08:33 AM

wkurza mnie jedna małpa, która jak tylko widzi, że jest mi duszno i zaraz mnie szlag trafi z gorąca powtarza z lubością: "oooooooooo jakkkk cieeeepłooo, laaaaaatoooo, upaaaał, aaaaach jaaaak toooo luuubię" albo jak wpier*&^%$ te swoje chrupkie jedzenie i strzyka mi za uszami palcami. ZłyZły


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Basia - 08-04-2014 08:00 PM

Stalowamagnolia - skąd ja to znam? I jak już zrobią błąd, to choćby nie wiem co to idą w zaparte, że to nie oni.


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Monika - 08-05-2014 07:37 PM

A ja się dzisiaj zagotowałam z nerwów, bo Mizushi zamiast obiecanych kartek z zamówienia w Postallove przysłała mi jedynie tekturkę w kopercie!! 70 zł kosztowała mnie ta tekturka, niech to szlag O matko Co za ludzie chodzą po tym świecie...


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Mizushi - 08-05-2014 08:53 PM

Nie wysłałam jedynie tekturki, wysłałam wszystkie pocztówki, które zamówiłaś, obłożyłam je starannie gazetą i owszem, dodałam 2 tekturki dla usztywnienia koperty. Proszę, nie obrażaj mnie publicznie na forum bez skontaktowania się ze mną. Przesyłka była polecona, więc jeśli nie dotarła do Ciebie w całości, czy uszkodzona, a z tego co widzę - bez zawartości, to możemy domagać się wyjaśnienia tego przez Pocztę Polską i myślę, ze byłoby to najsensowniejsze rozwiązanie tej sytuacji Huh


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - pro-et-contra - 08-05-2014 10:02 PM

Stalowamagnolia - chyba niestety każdy zna takich ludzi, ja się staram ich unikaćNinja
Hardgirl - ja kiedyś pracowałam z dziewczyna, która strasznie mlaskała i 30 min przerwy na jedzenie z nią to była masakraSzczęśliwy
Monika,Mishushi - ciekawa jestem co powie na to PP. Przesyłka była otwarta, albo ponownie zaklejona ?


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Monika - 08-06-2014 06:45 PM

Byłam na poczcie wybadać sprawę, ale pozbawiono mnie wszelkich złudzeń. Koperta nie została otwarta przy pracowniku poczty, a po odejściu od kasy reklamacji nie uznaje się. Zwłaszcza, że nie nosi żadnych śladów uszkodzenia i trudno jest dopatrywać się, aby ktokolwiek przy niej majstrował, wyciągnął zawartość i ponownie skleił. A zatem mam nauczkę, żadnych więcej zamówień grupowych. Najbardziej szkoda mi kasy, bo o nerwach nie wspomnę.


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Mizushi - 08-06-2014 08:52 PM

Mi powiedziano, że tylko adresat może złożyć taką reklamację, a mi przysługuje jedynie skarga i z tego "przywileju" mam zamiar skorzystać. Dziwi mnie ta cała sytuacja, tym bardziej, że pozostałe 2 przesyłki, które wysyłałam razem z tą - w tym jedna również z zamówieniem z postallove - doszły bez problemu i z całą zawartością. Zastanawiam się, czy doczekamy się kiedyś porządnego operatora pocztowego, bo takie sytuacje są po prostu niedopuszczalne. Niestety teraz poza reklamacją i skargą możemy jedynie mieć nadzieję, że już się to nie powtórzy. A nerwów przy tym tyle, że aż szkoda gadać... O matko


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - hardgirl123 - 08-10-2014 02:29 PM

pro-et-contra - ciekawe czym my wkurzamy współpracowników Uśmiech
ja nieraz dostawałam pootwierane i podarte przesyłki Smutny


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Qidass - 08-13-2014 09:45 AM

Ostatnio nie mam na nic czasu a mam wakacje ehg Zły Stworzyłem filmik o postcrossingu https://www.youtube.com/watch?v=cNpSQU_gNJo Cyklop


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - stalowamagnolia - 08-14-2014 04:21 PM

A ja cieszę się, że mam znowu internet Duży uśmiech
Pogoda się uspokoiła i przyszło ochłodzenie Duży uśmiech Jest normalnie pod tym względem Duży uśmiechDuży uśmiech


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - dimashq - 08-16-2014 07:30 AM

Pada i zimno :/ i wszedlem w psia kupe.


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Martina - 08-16-2014 12:51 PM

za 6 tygodni wylot z kraju... trochę się cieszę, trochę się boję - nie wiem co bardziej Zdezorientowany


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Basia - 08-16-2014 03:53 PM

Będzie dobrze!


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - hardgirl123 - 08-16-2014 07:19 PM

Martina - będzie super.
Cieszy mnie zmiana pogody na normalną Uśmiech


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - pro-et-contra - 08-17-2014 04:14 PM

no mnie tez cieszy zmiana pogody Ninja
Martina - na poczatku może być ciężko, ale później już tylko lepiejSerce

a i dopisek, co u mnie - co prawda nie mam wakacji i nie zanosi się, żebym miała mieć, ale i tak wszystko zmierza ku lepszemu Uśmiech (oby!)


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - martyna99005 - 08-17-2014 07:04 PM

Jeszcze tylko 2 tygodnie wakacji ;w;
I witaj wstawanie o 6 rano i biegi na autobus ;w;


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - pro-et-contra - 08-18-2014 12:11 PM

o nie, ja przez 6 lat jedzilam do szkoly o 6.45, niemile to wspominamSzczęśliwy
u mnie jeszcze miesiąc spokoju od uczelni, tak bardzo nie chce mi się na nią wracać !


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Monika - 08-18-2014 07:07 PM

Ostatnio mam jakąś czarną serię, a dzisiaj np. drzwi na poczcie mnie ścisnęły dosłownie i prawie złamały mi nos, bo się fotokomórka zacięła. Aż mi się gwiazdki pokazały Ściana


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Martina - 08-19-2014 12:10 AM

cieszą mnie dwa dni wolnego Serce