Postcrossing Forum
To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Wersja do druku

+- Postcrossing Forum (http://www.postcrossing-forum.pl)
+-- Dział: Off topic (/forum-21.html)
+--- Dział: Off topic (/forum-25.html)
+--- Wątek: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach (/thread-153.html)



RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Martina - 04-10-2012 02:07 PM

mnie się ząb rozwalił, ale nie udało mi się załatwić terminu przed przeprowadzką, a w Poznaniu dentysta pewnie ze 4x droższy... O matko


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - pro-et-contra - 04-10-2012 03:39 PM

w katowicach też jest drogo ,a że mam słabe zęby to wydaje mega dużo na to;x
w ogóle dziś spełniło się jedno z moich marzeń - mam punkt pocztowy na osiedlu i już nie muszę kupować znaczków w centrum Serce


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Martina - 04-10-2012 04:25 PM

jak bardzo drogo jest w Katowicach? może warto dojeżdżać gdzieś dalej i wydawać i tak mniej? ^^


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - pro-et-contra - 04-10-2012 05:34 PM

(04-10-2012 04:25 PM)Martina napisał(a):  jak bardzo drogo jest w Katowicach? może warto dojeżdżać gdzieś dalej i wydawać i tak mniej? ^^
50-80 za jeden ząb.a u Ciebie jak?


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - nybatteri - 04-10-2012 05:44 PM

mnie dziś zabolała informacja od pana z poczty, że Tajwan leży w Europie, hm.


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Martina - 04-10-2012 05:57 PM

e, to u mnie też 50-80, to normalna cena. gorzej, że w Poznaniu od 200 w górę z tego co wiem.


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Bozia - 04-10-2012 06:04 PM

Martina to musisz zalać zęby gipsem i będziesz reprezentować styl "na żółwia"


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - hardgirl123 - 04-10-2012 06:26 PM

wkurzył mnie pan Ciapa swoim gadaniem że przecież była kartka że nie będzie wody, wszystko super, tylko że jak wychodziłam do pracy o 6.30 to kartki nie było, powiesili se w ciągu dnia że nie będzie wody 15.00-17.00!! nawet nie wiecie jak jest człowiekowi źle jak rąk nie może umyć Smutny
jutro też ma nie być wody - dziś łaskawca poinformował!O matko
miałam rację - nie ma co się z tymi ludkami spoufalać! Bo dziś dobrze że go nie dopadłam jak zobaczyłam że nie ma wody, bo byłoby niedobrze Niezdecydowany
Hardtata miał rację że pan ciapa to prawdziwa Ciapa i potwór śnieżny :>


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Martina - 04-10-2012 06:44 PM

zalać zęby gipsem, lolololo Cyklop


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - anusiagd - 04-10-2012 09:23 PM

@hardgirl - znam to Oczko u mnie też zazwyczaj są kartki 'po czasie'. najlepsze i tak jest wkladanie 'nowych' opłat do skrzynki, od 1 kwietnia np. a ktoś wrzuca 8 powiedzmy, gdy ja już np. zapłaciłam za dany miesiąc ;/ potem trzeba uważać, żeby się nie pomylić..


Denerwuje mnie dziś wiele (pms Firefox) np. to, że mam na jutro do obejrzenia film, napisanie próbnej pracy końcowej z oświecenia (nie wiem po co, skoro zapytaliśmy naszej madame, czy może być na mniejszą objętość (to próbna!) to powiedziała, że absolutnie, a ja napisałam tylko temat ;/ do tego informacja i artykuł o mediatece (ile można pisać o jednej bibliotece, to już nasz 4 art na ten sam temat ;// ) i jeszcze słówka na ang, jutro juz wpisy, ale babka wymyslila, ze to ze przepada jezyk przez swieta, to trzeba go 'odrobic'. ale to ide tylko na kwadrans, bo potem mam inne zajecia ;/ mam miec jeszcze 2 egzaminy w tym miesiacu, ale oczywiscie nikt nie umie sie okreslic kiedy ;(( i pewnie jeden bedzie po imprezie, na ktora bardzo mi zalezy zeby isc Duży uśmiech Na poczcie byla mega kolejka i nie moglam odebrac awiza, jestem przejedzona swietami, faceci sa okropni, skonczyla mi sie cola i w ogole jedna wielka lipaDuży uśmiech

i nie chce mi się studiować nic a nic! /ale pracowac tez nie Duży uśmiech/

I to chyba tyle, ponarzekalam strasznie!


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - hardgirl123 - 04-11-2012 06:15 AM

miałam rację- z ludźmi z wspólnoty mieszk. nie ma co się za bardzo spoufalać. Wystarczy mówic dzieńdobry + kurttuazja + zebrania i wystarczy, bo potem są tylko wojny.


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Pasażerka - 04-11-2012 01:41 PM

myryryry, to już jutro, to już jutro. i jak zawsze tuż przed wyjazdem zaczynam się bać, że coś się nie uda, że utknę na granicy, że okradną mnie, że będzie kijowo O matko


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - pro-et-contra - 04-11-2012 06:01 PM

ja Ci zazdroszcze odwagi,zanim sama się gdzieś wybiore to tak długo trwaCyklop
a swoją drogą - byłam w końcu u fryzjera i wróciłam do blondu Zawstydzony


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - hardgirl123 - 04-11-2012 06:10 PM

ale dziś był fajny dzień Uśmiech


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - laaraine - 04-11-2012 06:20 PM

a u mnie był dziś pan, tyryryy, i zrobił mi zdjęcia i moim kartkom do artkułu na temat postcrossingu, tyryryr Szczęśliwy

ależ jestem podekscytowana : D


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - pro-et-contra - 04-11-2012 06:50 PM

(04-11-2012 06:20 PM)laaraine napisał(a):  a u mnie był dziś pan, tyryryy, i zrobił mi zdjęcia i moim kartkom do artkułu na temat postcrossingu, tyryryr Szczęśliwy

ależ jestem podekscytowana : D

będziesz w gazecie? faajnieUśmiech


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - laaraine - 04-11-2012 07:31 PM

(04-11-2012 06:50 PM)pro-et-contra napisał(a):  będziesz w gazecie? faajnieUśmiech
nie wiem jeszcze, dopóki się nie ukaże nie bede pewna ;d

Pani znalazła mnie na stronie postcrossingu, sama jest zarejestrowana prywatnie i napisała do mnie. Porozmawiałam dziś z nią fajnie i zaprosiłam na forum przy okazji Uśmiech


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Bozia - 04-11-2012 07:35 PM

Miała być Kostaryka z wakacyjnego RR'a, jest Jamajka... no cóż Język


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Satai - 04-11-2012 08:26 PM

(04-11-2012 07:35 PM)Bozia napisał(a):  Miała być Kostaryka z wakacyjnego RR'a, jest Jamajka... no cóż Język

Nie narzekaj, Jamajka rzadsza, na offa wielkich szans nie ma, o! Język


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Bozia - 04-11-2012 08:29 PM

(04-11-2012 08:26 PM)Satai napisał(a):  
(04-11-2012 07:35 PM)Bozia napisał(a):  Miała być Kostaryka z wakacyjnego RR'a, jest Jamajka... no cóż Język

Nie narzekaj, Jamajka rzadsza, na offa wielkich szans nie ma, o! Język

Ładnie pięknie, cud miód i orzeszki bylby gdyby nie fakt, że z tagów 2 Jamajki już mam, więc ta jest czeciaCyklop