Postcrossing Forum
To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Wersja do druku

+- Postcrossing Forum (http://www.postcrossing-forum.pl)
+-- Dział: Off topic (/forum-21.html)
+--- Dział: Off topic (/forum-25.html)
+--- Wątek: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach (/thread-153.html)



RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - hardgirl123 - 01-22-2015 09:05 AM

W zeszłym tygodniu wysłałam przesyłkę do NK z kartkami do wysłania i jeszcze nie dotarła do Szczecina, zaczynam podejrzewać że poczta zgubiła ten list! Smutny
z wysłałam zwykłym ekonomem Smutny
masakra jak mi przykro, bo nie dość, że straciłam kasę, kartki wysłane był bardzo ładne to jeszcze 10 slotów będzie w plecy Smutny a co do resendów to nie wiem czy wysyłać i kiedy bo to troszke drogo wyjdzie Smutny


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Av3ntia - 01-23-2015 08:12 PM

Pewnie jeszcze dotrze : )


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Basia - 01-26-2015 08:18 PM

Dzięki Stalowamagnolia. Byliśmy na meczu, było super, choć mi szczerze mówiąc brakowało powtórek takich jak w telewizji. Co nie zdążyłam zauważyć, to przepadło.


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - stalowamagnolia - 02-01-2015 10:08 PM

Cieszę się, że Hiszpania wygrała z Katarem Uśmiech


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Basia - 02-02-2015 07:33 PM

Ja też się z tego cieszę. A jeszcze bardziej ciesze się z brązowego medalu Polaków.


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Pasażerka - 02-16-2015 09:54 AM

nie, żebym narzekała, ale... w kwietniu znowu się przeprowadzam O matko
co prawda na sąsiednią ulicę i do większego mieszkania (o czym marzyłam od dawna), ale... jeszcze nie zdążyłam rozpakować wszystkiego po poprzedniej przeprowadzce a tu się kolejna już szykuje Język


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - romanek - 02-16-2015 10:22 PM

A to już na stałe, czy przystanek? Uśmiech


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Pasażerka - 02-17-2015 09:24 AM

mam nadzieję, że już na stałe, bo po pierwsze na razie nigdzie się nie wybieram na stałe poza Trójmiasto a po drugie to mieszkanie to wreszcie mieszkanie z prawdziwego zdarzenia i pełną gębą, takie co to naprawdę będzie można nazwać domem.

ale... czy ja już nie raz i nie dwa obiecywałam, że to już ostatnia przeprowadzka? Ninja


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - stalowamagnolia - 02-17-2015 03:28 PM

Hmmm...niedługo trzeba będzie założyć zeszyt z adresami Pasażerki Oczko


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Pasażerka - 02-18-2015 08:50 AM

w sumie... chyba faktycznie. od rozpoczęcia kariery na PC mieszkałam w Lublinie, Stalowej, Gdańsku, znów Lublinie, znów Stalowej, Katowicach, znów Gdańsku, w którym przenosiłam się dwa razy, teraz za chwilę będzie drugi adres w Gdyni... mam chyba owsiki w tyłku O matko


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Basia - 02-18-2015 11:03 AM

Przy następnej przeprowadzce Pasażerka wszystkim z forum funduje notesy na jej adresyUśmiech


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - hardgirl123 - 02-20-2015 09:00 PM

przynajmniej masz ciekawie Pasażerko Uśmiech


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Pasażerka - 02-23-2015 10:20 AM

eee, stara się już robię, przydałoby się w końcu usiąść na tyłku i zacząć mieszkać w jednym miejscu wreszcie Język


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - romanek - 02-24-2015 07:49 PM

Gdynia to mi się bardzo podoba! Zazdroszczę Pasażerce Uśmiech


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - pro-et-contra - 02-26-2015 04:58 PM

oj mi się Gdynia też podoba Uśmiech ja narazie zostaje w Kato, a za parę lat się zdecyduje co robicUśmiech
chcialabym do Was częściej tu zagladac, ale moje zycie toczy sie tak szybko, ze nie zawsze ogarnę Oczko


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Pasażerka - 02-27-2015 08:13 AM

mnie tam się Śląsk najbardziej podoba i z chęcią bym do niego wróciła. ale do Gdyni do siebie zapraszam Cyklop


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Av3ntia - 03-03-2015 11:46 PM

Czuję się zaproszonaDiabeł


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - stalowamagnolia - 03-04-2015 07:00 PM

Przez cały ranek czułam się dziwnie z powodu mojego snu. Nagle znalazłam się na przyjęciu, stoły ustawione jak na polskich weselach a ja siedzę pomiędzy ambasadorem USA w Polsce a jeszcze inną szyszką gdy na salę wchodzi Elżbieta II z świtą a później jeszcze jakaś koronowana głowa. W tym momencie budzę się.


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Basia - 04-25-2015 02:56 PM

A mnie smuci, że na tym forum ostatnio tak mało się dzieje.... Czy kogoś z Was też?


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - stalowamagnolia - 04-27-2015 09:40 PM

Też żałuję, ale nikt nikogo nie zmusi.