Postcrossing Forum
To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Wersja do druku

+- Postcrossing Forum (http://www.postcrossing-forum.pl)
+-- Dział: Off topic (/forum-21.html)
+--- Dział: Off topic (/forum-25.html)
+--- Wątek: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach (/thread-153.html)



RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Martina - 04-13-2012 06:13 AM

nowej pieczątki nie mam, hihi. i kotów też nie. ale mam wszystko inne czego mi trzeba do szczęścia Serce


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - heksita - 04-13-2012 02:25 PM

Eh, Luby dzisiaj i jutro odbębnia 10 h kursu pierwszej pomocy jako pierwszy krok do zdobycia prawka. Dzisiaj kończy przed 22, a jutro 8 h do 16 :|.


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Martina - 04-13-2012 02:52 PM

eh, kupiłam kabel do internetu i okazało się, że zły O matko


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - margaretka02 - 04-13-2012 03:49 PM

(04-13-2012 02:25 PM)heksita napisał(a):  Eh, Luby dzisiaj i jutro odbębnia 10 h kursu pierwszej pomocy jako pierwszy krok do zdobycia prawka. Dzisiaj kończy przed 22, a jutro 8 h do 16 :|.

Szkoda, że u nas nie ma czegoś takiego.
A może jest? Dawno temu robiłam prawko i nie było.


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Martina - 04-13-2012 04:44 PM

ja robiłam ~3 lata temu i kursu pierwszej pomocy to była tylko godzina teorii. nic w praktyce.


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - pro-et-contra - 04-13-2012 05:04 PM

ja mialam 2 h pierwszej pomocy i raz sie niby cos przećwiczyło,ale to nie miało nic wspólnego z pomocą na serio Cyklop


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Bozia - 04-13-2012 05:08 PM

Co Wy opowiadacie Duży uśmiech na prawko jest, że :

Czas na pierwszą pomoc przy braku oddychania i tętna to 4 i pół minuty bo później już są zmiany w mózgu
Najlepsza pozycja to pocyzja boczna
Liczba uciśnięc do wdechów 2x30 i, że u niemowlaka się2 palcami robi uciśnięcia

Wszystko mieści się w... godzinie teori jak Martina wspomiała Cyklop


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - heksita - 04-13-2012 05:10 PM

Godzina teorii, niby tak, ale dzisiaj już niczego z tej teorii nie pamiętam :/.
Będę musiała mojemu notatki podkraść Duży uśmiech.


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Ayuto - 04-13-2012 07:03 PM

(04-07-2012 11:36 AM)Capricious napisał(a):  (...) konto założyłam niedawno i nie mam żadnych referencji. Od jakiegoś czasu planuję się wybrać na cośrodowe spotkanie CS w Krakowie, ale mi nie wychodzi Smutny

Możemy wybrać się kiedyś razem Oczko
Gdzie ono i o której?

Ja dziś pożegnałam mojego gościa. Ale było genialnie!
Oby więcej takich osób Uśmiech


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Martina - 04-13-2012 10:46 PM

powiem wam, że raduje mnie absolutnie wszystko, morda mi się cieszy od paru dni cały czas, aż mnie twarz boli od uśmiechania sie nadmiernego Szczęśliwy


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Capricious - 04-14-2012 09:42 AM

(04-13-2012 07:03 PM)Ayuto napisał(a):  
(04-07-2012 11:36 AM)Capricious napisał(a):  (...) konto założyłam niedawno i nie mam żadnych referencji. Od jakiegoś czasu planuję się wybrać na cośrodowe spotkanie CS w Krakowie, ale mi nie wychodzi Smutny

Możemy wybrać się kiedyś razem Oczko
Gdzie ono i o której?

Ja dziś pożegnałam mojego gościa. Ale było genialnie!
Oby więcej takich osób Uśmiech

jest co środę w innym miejscu Duży uśmiech

a ja się dzisiaj ucieszyłam, bo dowiedziałam się, że jest Noc Języków i chyba się wybiorę - dla mieszkańców Krakowa - http://nocjezykow2012.wordpress.com/program/ Oczko


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - hardgirl123 - 04-14-2012 10:02 AM

ale się wczoraj uśmiałam na Kabarecie pod Wyrwigroszem, oni na żywo są fajniejsi niż w TiVi UśmiechSzczęśliwy


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - convallaria - 04-14-2012 05:58 PM

(04-13-2012 10:46 PM)Martina napisał(a):  powiem wam, że raduje mnie absolutnie wszystko, morda mi się cieszy od paru dni cały czas, aż mnie twarz boli od uśmiechania sie nadmiernego Szczęśliwy

Pewnie dlatego masz problemy z zębem Oczko


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - dona - 04-15-2012 10:34 AM

Wczoraj podczas mojej rozgrzewki przed biegiem w Częstochowie niespodziewanie znalazłam pocztówkę, bardzo ładną, czystą (czyli nie wypisaną i nie brudną)Oczko to się nazywa szczęście i radość postcrosseraUśmiech


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - ankaer - 04-15-2012 06:24 PM

Nic tak nie poprawia humoru jak zakupy, wino i śpieeew Duży uśmiech


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Martina - 04-16-2012 02:14 PM

nic tak nie poprawia humoru jak blogie lenistwo od samego rana w doborowym towarzystwie Szczęśliwy


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Pasażerka - 04-17-2012 10:38 AM

taaa, Albania Zły nie dość, że nic nie jechało z Cieszyna na Budapeszt, to jeszcze się tak rozpiździło, rozwiało i rozpadało, że ledwo dotarliśmy do Chorwacji to musieliśmy wracać, bo w nocy się spać z zimna nie dało i nasz namiot dosłownie pływał. więc właściwie zrobiłam 1863km i byłam jedynie w jakiejś dziurze nad Morzem Śródziemnym, a poza tym tylko autostrady i drogi, autostrady i drogi Podejrzany

w poniedziałek robimy podejście drugie, ale nie wiem czy pchamy się na Albanię czy zrobimy sobie krótszy tour na BiH lub Kosowo... ech Smutny


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - hardgirl123 - 04-17-2012 11:30 AM

Pasażerko, a dałabyś radę wysłać mi kartkę z Kosowa lub BiH ?? Uśmiech


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Pasażerka - 04-17-2012 11:41 AM

cóż, miałam już w ramach mojej loterii wysłać kartki z Albanii i jak widać nawet w jej okolice się nie zbliżyłam, więc nie chcę i tym razem niczego obiecywać, bo nie wiadomo jak i tym razem się ten wyjazd skończy...


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - heksita - 04-17-2012 12:11 PM

Oj, szkoda :/. Mam nadzieję, że drugie podejście będzie bardziej udane.