Postcrossing Forum
To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Wersja do druku

+- Postcrossing Forum (http://www.postcrossing-forum.pl)
+-- Dział: Off topic (/forum-21.html)
+--- Dział: Off topic (/forum-25.html)
+--- Wątek: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach (/thread-153.html)



RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - stalowamagnolia - 05-30-2012 04:46 PM

Wczoraj zaniosłam kotkę do weterynarza aby uśpić, bo ostatnio chorowała i było coraz gorzej. Nie sądziłam, że to będzie aż tak boleć.


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Pasażerka - 05-30-2012 09:16 PM

u mojego kota w Stalowej wykryto ostatnio niewydolność nerek. od tygodnia jest na kroplówkach, ale wygląda na to, że powoli wraca do zdrowia. mimo, że widuję ją teraz rzadko to nie wyobrażam sobie domu bez niej i prze-piekielnie martwię się o nią.

cieszy mnie natomiast udany pierwszy koncert na śląskiej ziemi mojego Nienarzeczonego. fakt, że w szkole z jego licealnym zespołem, ale od czegoś trzeba zacząć. i było bardzo fajnie, nawet poskakałam trochę, co zdarza mi się na koncertach coraz rzadziej. i poznałam fajną małolatę, z którą spędziłam cały koncert. tylko czemu, czemu, czemu ja zawsze muszę poznawać ludzi ze światka artystycznego? potem się czuję takim beztalenciem Oo

a przede wszystkim jestem przeszczęśliwa, że jutro jadę na dwudniowy wypad w Beskidy i po tej wyprawie zdobędę w końcu małą srebrną odznakę GOT, a do tego będę spała w schroniskach, co mi się już dawno nie zdarzało, a lubię ich atmosferę.


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Bozia - 05-30-2012 11:17 PM

Jestem szczęśliwy bo padam na przysłowiowy "łyj" bo ostatni miesiąc masakrycznie tyrałem jak nigdy dotąd, ale się udało i będę miał nju car Duży uśmiech Lajk dis łan --> http://64.251.10.3/nimg/2007/05/thumbs/lrg_article_10347-img_0.jpg też biały tylko z czerwonymi kołami Zawstydzony zakochany jestem w nim po uszy i nie będe nim jeździł tylko będe go pucował gąbeczką Szczęśliwy

Przygarnąłem psiurka znaleźionego u mojej Andzi na "townie" kundelek, ale wygląda jak lisek Duży uśmiech śliczna sunia o imieniu Foxi Język

I wogóle teraz będe spał chyba kolejny miesiąc żeby nie padać na "łyja" Cyklop


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Martina - 05-31-2012 08:35 AM

Cytat:nie będe nim jeździł tylko będe go pucował gąbeczką
Szczęśliwy Bozia, ty jak coś powiesz... Szczęśliwy


cieszy mnie, że maj się kończy i skończą się zmiany po 10 godzin w pracy O matko nie wiem czemu nasza kadrowa na początku miesiąca daje nam luźny grafik a na koniec trzeba zapieprzać i padać na mordkę, żeby wyrobić wymaganą ilość godzin do etatu...


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - nemezis871 - 05-31-2012 05:28 PM

a mnie bardzo cieszy, że mam najcudniejszą promotor pod słońcem Serce Ja ją po prostu KOCHAM Serce podpisując mi dzisiaj pracę magisterską podpytała mnie o moje plany zawodowe, kiedy powiedziałam jej, że bardzo chciałabym uczyć, bo uwielbiam dzieci i w tym się odnajduję, chyba ją ujęłam, bo podpytała o mój drugi ukończony kierunek, gdzie mieszkam, a kiedy usłyszała, że już mam mgra z polonistyki (a sądziła, że dopiero będę go robić) mówi mi:

- Niech pani weźmie długopis i pisze: pan taki i tak w urzędzie miasta takiego i takiego, to mój bardzo dobry znajomy i on zatwierdza wszystkie etaty dla nauczycieli na dane miasto, pani pójdzie, powie, że pani ode mnie, (ale koniecznie, że ode mnie, że pani jest moją magistrantką), to on pani powie gdzie mają wakat, on już n tak kilka moim absolwentkom załatwiał pracę, ja mu co jakiś czas mu kogoś podsyłam. Tylko koniecznie powiedzieć, że ode mnie. Niech się pani, nie martwi, z pani kwalifikacjami i z pani podejściem do dzieci, na pewno coś znajdziemy!

W tym momencie prawie, że ją wycałowałam. Jeśli tylko dostanę dzięki niej pracę, to pojadę do niej z tak wielkim bukietem, że się nie zmieszczę w drzwiach autobusu/samochodu. Serce


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - ann - 05-31-2012 07:11 PM

(05-31-2012 05:28 PM)nemezis871 napisał(a):  a mnie bardzo cieszy, że mam najcudniejszą promotor pod słońcem Serce Ja ją po prostu KOCHAM Serce podpisując mi dzisiaj pracę magisterską podpytała mnie o moje plany zawodowe, kiedy powiedziałam jej, że bardzo chciałabym uczyć, bo uwielbiam dzieci i w tym się odnajduję
Życzę Ci - całkowicie szczerze - powodzenia w szukaniu. CV już masz w szkołach?
Mnie najbardziej w tej robocie wkurza, że papier staje się ważniejszy od uczniów Smutny


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - nemezis871 - 05-31-2012 07:50 PM

Dziękuję. Jak na razie kilkanaście złożyłam. Teraz już mam dwa tygodnie laby do obrony, będę chodzić do pozostałych.


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - PaulaZ87 - 05-31-2012 08:31 PM

(05-31-2012 07:50 PM)nemezis871 napisał(a):  Dziękuję. Jak na razie kilkanaście złożyłam. Teraz już mam dwa tygodnie laby do obrony, będę chodzić do pozostałych.

Złóż do wszystkich gdzie się da. Koleżanka po matematyce złożyła w samym Krakowie i okolicach około 100 CV. Odezwali się może z dwóch. W jednej dostała pracę. I to pewnie nawet lepiej że pod Krakowem niż w samym Krakowie, bo mała szkoła.

Życzę powodzenia Oczko


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - wedmoczka - 06-01-2012 08:50 AM

ale się cieszę...jestem dziś niewyspana ale zadowolonaUśmiech)) mój facet od dziś ma pracęUśmiech))co prawda w ty miesiącu ma bezpłatne szkolenie(albo poprawnie szkolenie płatne,ale wyplata dopiero na koniec roku:)tez jestem szczęśliwa ze udało mi się wytrwać w pracy miesiąc bez żadnego dnia L4 co nie zdarzało się już od ponad rokuUśmiech))


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - nemezis871 - 06-01-2012 02:03 PM

Paulino, mam duzo czasu, będę składać gdzie się da, na razie obskoczyłam trochę w K-ce i kilka w Siemianowicach Śląskich.

Cieszy mnie, że akurat dobrze się składa, bo wspomniany powyżej facet, ma konsultacje otwarte w pierwszy pn i wt miesiąca, czyli w ten poniedziałek. Pójdę go zagadać.

A poza tym Szczęśliwy po raz PIERWSZY w życiu jestem naprawdę zadowolona ze zdjęcia dowodowego/legitymacyjnego/dyplomowego itp. Dzisiaj robiłam sobie zdjęcia do dyplomu, oczywiście przed wyjściem włosy ładnie zrobione, makijaż delikatny... i co? Lało, jak weszłam do fotografa byłam mokra, a ona i tak dokonała jakichś cudów i te moje lekko mokre włosy jeszcze fajnie wykorzystała i na zdjęciu dało to fajny efekt Uśmiech No normalnie jeden jedyny raz się sama sobie podobam na zdjęciu Szczęśliwy Co lepsze, dała mi do wyboru dwa ujęcia i oba mi się podobały, z reguły nie umiem wybrać, bo wszystkie (choćby o 10 opcji jest złe, a teraz nie wiedziałam, którą wybrać, bo obie mi się podobały) Szkoda tylko, że dała mi tylko cztery i wszystkie trzeba oddać na dyplom i odpisy, bo mama już chciała zachachmęcić do portfela i chłopak Oczko


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Maxus - 06-02-2012 10:25 AM

Wczoraj dałem info na oficjalnym PC, że szukam swych favów i w zamian oferuję kartki ze swego albumu. Łącznie mam już 10 propozycji swapów. O.o


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - ann - 06-02-2012 01:16 PM

(06-01-2012 02:03 PM)nemezis871 napisał(a):  Paulino, mam duzo czasu, będę składać gdzie się da, na razie obskoczyłam trochę w K-ce i kilka w Siemianowicach Śląskich.
Smutny Na studiach nauczycielskich powinni od razu podawać informację, że najlepszy czas na składanie podań to tak naprawdę marzec-kwiecień Smutny


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - anusiagd - 06-02-2012 06:16 PM

Laura, gratuluje, trzymam kciuki za obrone!!! Uśmiech


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Pasażerka - 06-02-2012 06:38 PM

mam jutro pociąg do Gdańska o 5:30, już mi źle na samą myśl o wstawaniu o 4 O matko


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - anusiagd - 06-03-2012 08:34 AM

wkurza mnie, ze zaczela sie sesja Diabeł

ale nawet sie juz nie przejmuje, szkoda tylko, ze UG nie bierze pod uwage euro..


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Ayuto - 06-03-2012 10:57 AM

Nie jestem tak do końca zadowolona z wczorajszego widowiska na Wiśle, z okazji Parady Smoków. Nie dość, że od razu można było dostrzec różnicę między tym a zeszłorocznymi - takie mniej dynamiczne to było, nudniejsze i strasznie spokojne - to jeszcze wtrenili motyw Euro i smoki grały w piłkę, a podkładem była melodia UEFA O matko


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Martina - 06-03-2012 10:58 AM

zostałam wybrana do tzw. supportu, czyli pomocy w innym McDonaldsie na okres euro :/ i zabierają mnie z mojego ukochanego Mc do jakiegos obcego, do którego mam gorszy dojazd i który jest przy samej strefie kibica, więc będzie zapizg że sobie nawet wolę nie wyobrażać...
niby tylko na 3 tygodnie, bo od 8 czerwca do 1 lipca mam tam pracować, ale nie za bardzo mi się to podoba. szczególnie, że później mam urlop od 6 lipca do 18, więc praktycznie wrócę do "siebie" dopiero pod koniec lipca ;c


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Pasażerka - 06-03-2012 09:30 PM

boję się jutrzejszego wyrywania ósemek, pewnie znowu będę wyglądać jak pobity Pudzian Smutny

dobrze, że ma się tylko cztery ósemki, bo bym chyba nie zdzierżyła.


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Adadam - 06-03-2012 09:44 PM

trzymaj się Agata ! Będzie dobrze ! Uśmiech Uśmiech


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - nemezis871 - 06-04-2012 02:20 PM

Aj, biedulo :* Tym razem będzie lepiej :*

Nie cieszy mnie fakt, że mecze siatkówki w Spodku są niemożebnie drogie i przez ostatnie trzy dni miałam ochotę napaść na każdego przechodnia, ubranego na bialo-czerwono, z szalikiem w barwach reprezentacji, albo innym takim rekwizytem świadczącym o tym, że idzie na mecz (chlip, że też mnie tam nie było, tylko kilometr dalej no Smutny Ale 200 zł za mecz nie dam, a 70 za miejsca na samym końcu to znaczna przesada, za miejsca które rok temu zajmowałyśmy z mamą na Memoriale Huberta Wagnera i mialyśmy dobrą widoczność teraz trzeba bylo dać najmniej jeszcze dwa razy tyle zamiast 50 zł - 150 ;/)

Ale za to CIESZY mnie, że ręczna już nie jest taka droga i skoro nie wyszedł teatr na dzień mamy, zabieram ją 17-stego również do Spodka na mecz naszych szczypiornistów z Litwą. Przy okazji będzie to też mój prezent imieninowy Oczko Bilety śmiesznie tanie, druga strefa 50 zl - widoczność - doskonała