Postcrossing Forum
To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Wersja do druku

+- Postcrossing Forum (http://www.postcrossing-forum.pl)
+-- Dział: Off topic (/forum-21.html)
+--- Dział: Off topic (/forum-25.html)
+--- Wątek: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach (/thread-153.html)



RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - machia - 07-30-2012 09:31 PM

Agnieszka, powinnaś się cieszyć, że pkp nie zafundowało Ci przebieżki na peron 5 Duży uśmiech

Ja dziś zrobiłam trening z chodakowską, co prawda z przerwami i opuszczanymi powtórzeniami, ale zrobiłam Szczerbol


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Martina - 07-30-2012 11:44 PM

a ja mam L-4 do niedzieli... na spaloną rękę Zdezorientowany


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - mishi - 07-31-2012 07:31 AM

(07-30-2012 09:31 PM)machia napisał(a):  Agnieszka, powinnaś się cieszyć, że pkp nie zafundowało Ci przebieżki na peron 5 Duży uśmiech
I w tym momencie mój pyszczek rozwiera się od ucha do ucha i wpada w dziki śmiech, na wspomnienie Andrzeja, Michała i nieistniejącego, chociaż istniejącego peronu numer 5 w Katowicach Cyklop


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Pasażerka - 07-31-2012 07:19 PM

próbuję napisać list motywacyjny i kompletnie mi to nie idzie. nie mam jakoś na niego pomysłu O matko


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Satai - 07-31-2012 07:22 PM

Listy motywacyjne są evil Oczko Moją obecną pracę zawdzięczam m.in. temu, że chcieli tylko CV...


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Pasażerka - 07-31-2012 07:27 PM

ja się tak właściwie zastanawiam czy ktoś to w ogóle czyta. przecież w liście można napisać wszystko, wyolbrzymić co trzeba i podkreślić masę nieistotnych i często nawet niewystępujących cech, słowem zrobić z siebie idealnego kandydata na stanowisko. i jak się takich idealnych kandydatów nazbiera to i tak będzie finalnie decydowało bardziej miarodajne cv.

no ale cóż, jak mus to mus, pewnie zajmie mi to z 3 dni, a do tego czasu i tak już ktoś zgarnie to stanowisko Duży uśmiech


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - hardgirl123 - 08-01-2012 06:08 AM

Pasażerko, racja, ale ja napisałam i CI i LM i pracę dostałam Uśmiech
a co było w LM to poza forum powiem Uśmiech


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Draakhan - 08-01-2012 08:31 AM

(07-31-2012 07:31 AM)mishi napisał(a):  
(07-30-2012 09:31 PM)machia napisał(a):  Agnieszka, powinnaś się cieszyć, że pkp nie zafundowało Ci przebieżki na peron 5 Duży uśmiech
I w tym momencie mój pyszczek rozwiera się od ucha do ucha i wpada w dziki śmiech, na wspomnienie Andrzeja, Michała i nieistniejącego, chociaż istniejącego peronu numer 5 w Katowicach Cyklop
Taaa, też miałem okazję odjeżdżać z peronu nr 5. Pamiętam swoją coraz bardziej opadającą koparę, gdy podążałem za strzałkami kierującymi na ten peron. Dobrze, że tak jakoś wyszło, że byłem pół godziny wcześniej na dworcu.


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - jaagnie - 08-01-2012 10:01 AM

Denerwuje mnie POCZTA POLSKA. W czasie największego natężenia nabywców, takie pocztowe 'godziny szczytu', nie wszystkie okienka są otwarte, bo panie mają przerwę. Kurczę! Można to inaczej przecież zorganizować... A tak to siedzą sobie, popijają kanapkę, a ja się gotuję ze wściekłości, że ogonek wychodzi niemal na dwór. Są przecież godziny od 12 - 15, kiedy ludzi jest mało, bo praca. Ale nie. 16:50 - 17:20, święte prawo każdego pocztowca. Poza tym, śmiem twierdzić, że panie pracujące na poczcie (z panami za okienkiem się nie spotkałam jeszcze) są NIEKOMPETENTNE. Próbują mi sprzedać znaczek o zaniżonej lub zawyżonej wartości w stosunku do regionu świata, w jaki ma polecieć i oczywiście reagują pełnym zdumienia oburzeniem, kiedy śmiem oponować. I żeby to raz się zdarzyło. A to jest wręcz nagminne O matko


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Lia - 08-01-2012 10:08 AM

Dokładnie! Ja zauważyłam, że często po samym otwarciu o 10 zamiast dwóch, to siedzi jedna pani. Jakby wiele ważnych rzeczy miała do zrobienia ta druga. Przecież można przyjąć klientów, potem nie mają nic do roboty przez godzinę-dwie, bo nikt nie przychodzi, a tak ludzie czekają po godzince...


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Pasażerka - 08-01-2012 10:10 AM

(08-01-2012 10:01 AM)jaagnie napisał(a):  Próbują mi sprzedać znaczek o zaniżonej lub zawyżonej wartości w stosunku do regionu świata, w jaki ma polecieć i oczywiście reagują pełnym zdumienia oburzeniem, kiedy śmiem oponować. I żeby to raz się zdarzyło. A to jest wręcz nagminne O matko
dlatego ja kupując znaczki na poczcie podaję tylko nominały jakich potrzebuję - oszczędzam tym samym nerwów zarówno sobie jak i paniom na poczcie Oczko a jak się dopytują dokąd, to podaję najpopularniejsze państwo z danej taryfy i po krzyku Uśmiech


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - kolekcja - 08-01-2012 12:31 PM

ja robię tak jak Pasażerka... kiedyś głupia powiedziałam, że chcę znaczek do Afryki, a baba się mnie pytała, do której Cyklop mają tez problem jak mówię, że chcę znaczek za np. 3,50, zawsze mówią, że takiego nie ma...więc pytam czy może mi złożyć.. "a tak tak mogę"


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Pasażerka - 08-01-2012 12:44 PM

(08-01-2012 12:31 PM)kolekcja napisał(a):  mają tez problem jak mówię, że chcę znaczek za np. 3,50, zawsze mówią, że takiego nie ma...więc pytam czy może mi złożyć.. "a tak tak mogę"
ja zawsze to sklejam z 1,95 + 1,55, więc jak proszę o takie nominały to panie sobie spokojnie myślą, że to tylko tyle do Polski ślę zamiast stresować się składankami, które u mnie zawsze wyglądały tragicznie - 2 + 1 + 2x0,20 + 0,10 O matko


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Maxus - 08-01-2012 01:01 PM

U mnie na poczcie identycznie. Jeszcze czasami jak mówię przykładowo "Poproszę dwa znaczki za trzy złote" to da mi trzy za dwa złote. Cyklop Chyba nie wyraźnie mówię, bo już kilka razy tak mi się zdarzyło.


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Lia - 08-01-2012 01:25 PM

Pasażerka, no patrz, nie pomyślałam, żeby polskie posklejać. A się dobrze składa, bo są śliczne bloczki na stronie poczty z takimi nominałami. Chyba wiem co będzie w moim następnym zamówieniu... Cwaniak


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Tulsa - 08-01-2012 01:42 PM

Agata,są całe znaczki. Uśmiech

Za 3,50: http://filatelistyka.poczta-polska.pl/sklep_pl/850,1,15302,18,18,35
Za 3,20:
~ http://filatelistyka.poczta-polska.pl/sklep_pl/850,1,540,18,18,35
~ http://filatelistyka.poczta-polska.pl/sklep_pl/850,1,945,18,18,35


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Pasażerka - 08-01-2012 01:55 PM

Dagmara, ja wiem o tym, bo nawet kiedyś takowe zamawiałam (za 3,50 był na pewno z papieżem kiedyś), ale na poczcie w okienku takich nie uświadczysz, co najwyżej w okienku filatelistycznym, a i to nie zawsze. a że jak już wspominałam na stronie poczty wydawałam za dużo pieniędzy na dziwne nominały (jaki piękny jest ten znaczek za 70 groszy!) to teraz już tylko na pocztę chodzę Duży uśmiech


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - kolekcja - 08-01-2012 02:47 PM

ja nie rozumiem po prostu, jak można pracować na poczcie i nie wiedzieć takich podstawowych rzeczy...albo jak można nie wiedzieć czym jest PC. Pracownicy poczty powinni moim skromnym zdaniem mieć choć ogólne pojęcie.


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - jaagnie - 08-01-2012 02:53 PM

Maxus! Ja też widać seplenię, albo panie słyszą to, co chcą. 'Poproszę znaczek NA (żeby nie było: DO) Azję', 'Hm,, Anglia, Anglia... to w Europie, tak?'.


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - zielonakredka - 08-01-2012 04:06 PM

znalazłam w sklepie "wszystko po 5 zł" piękne pocztówki 3d z samochodami. po prostu piękne. <3
kupiłam tylko 5, ale następnym razem kupię więcej ^^