Postcrossing Forum
To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Wersja do druku

+- Postcrossing Forum (http://www.postcrossing-forum.pl)
+-- Dział: Off topic (/forum-21.html)
+--- Dział: Off topic (/forum-25.html)
+--- Wątek: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach (/thread-153.html)



RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Lia - 08-21-2012 09:59 AM

Jestem zapisana, coś tam zarabiam, bo pode mną jest parę osób, ale mam na to kompletnie wylane, zajmuje się tym moja mama, bo to lubi. Ja niekoniecznie. I perfumy FM strasznie spadły z jakością. Przez te 3 lata co jestem, wyraźnie czuję smród - one nie pachną już po pewnym czasie, tylko śmierdzą. I tyczy się to wszystkich 5 flakonów, które posiadam (poza Mango, ale to jest tak intensywny zapach, że chyba nigdy nie przestanie pachnieć).


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - nemezis871 - 08-21-2012 10:07 AM

A ja się zupełnie nie zgadzam co do ich zapachu, używam od 3 lat na stałe 161 - ki (Issey'a) i czasem 6-tka Green Tea i jeszcze nie zauważylam, by śmierdziały, próbki w testerze - owszem, niektóre wietrzeją i zaczynają śmierdzieć, ale one są otwierane bardzo częste, a perfumy? Chyba tylko jedne pamiętam, by zaczęły śmierdzieć - Lanvin, ale je wycofali ze 3 lata temu. Moja mama ma całą półkę perfum z FM i też nie zauważyłam, by śmierdziały. Też mam niby mała grupkę, przez pewien czas działała calkiem fajnie, a od jakiegoś czasu wszystkie jakoś się rozleniwiły i mi też się odechciało, ale od czasu do czasu zamówienia robię.

Chciałabym, by mi się mama tym zajmowała Duży uśmiech Moja tylko czasem mi podeśle zamówienie od koleżanek z pracy Oczko


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Lia - 08-21-2012 10:09 AM

Niestety nie tylko ja zauważyłam to w swoim gronie, bo mam osoby, które też z tego korzystają. Oczko Ale są gusta i guściki.


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - hardgirl123 - 08-21-2012 10:30 AM

kiedyś sobie kupiłam perfumy z FM - to była pomyłka i największy zakupowy niewypał. nigdy więcej.


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Pasażerka - 08-21-2012 10:53 AM

a ja w ogóle nie wiem o czym mowa Szczęśliwy


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - magdala39 - 08-21-2012 10:58 AM

Ja za to mimo wielu problemów jestem ostatnio zwyczajnie zadowolona z życia! O to tyle! Serce
I mojej permanentnej radości chyba nic nie jest w stanie na tą chwilę popsuc....


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Martina - 08-21-2012 11:33 AM

ja w sumie mam taką radość od łądnych 4-5 miesięcy i już naprawdę rzadko kiedy marudzę, jak już to na jakieś głupoty jak 11 godzin w pracy, ale to przecież praca którą uwielbiam ze wspaniałymi ludźmi, więc nawet jak zmęczona, to jednak dalej szczęśliwa jestem i wracam do mojego ślicznego pokoiku i do mojego najwspanialszego Lubego Serce

więc jak Madzia - mimo problemów, które przecież się zdarzają - szczęście, radość i uśmiechy!


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - magdala39 - 08-21-2012 11:43 AM

Hm... nie mam tak dobrze jak Martina, nie wracam do Lubego każdego dnia, ale to nic, bo wiem, że on jest... w sumie nawet nie tak daleko... tyle, że mnie dużo czasu zajęło uświadomienie sobie, że on jest, że myśli, też tak jak ja tęskni i bardzo, ale to bardzo się o mnie troszczy i dba! Popatrz, Martina, co z nami robią ci faceci.... Zdziwko


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - nemezis871 - 08-21-2012 11:44 AM

Cieszy mnie, że w niecałe 40 minut po wysłaniu przeze mnie aplikacji na akcję promocyjną jednego z banków oddzwonili i powiedzieli, że jeśli chcę, mogę brać tę robotę. W sumie rozdawanie ulotek i generalnie promowanie banku jakimiś tam hasłami - średnio lubię tego typu robotę, ale jakoś trzeba sobie przyrobić, a płacą 9,50 za godzinę, więc całkiem przyzwoicie i przez tydzień mogę sobie całkiem przyzwoicie dorobić Oczko Jeszcze bardziej cieszy mnie to, że na wypłatę nie będę musiała czekać ponad miesiac jak w przypadku Hortexa - tylko do 10-tego wrzesnia, wiec tylko 10 dni.

Nie cieszy mnie tylko fakt, że będę musiała w swoje urodziny pracować Duży uśmiech


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - magdala39 - 08-21-2012 11:46 AM

Ale za to prezent urodzinowy będziesz mogła sobie kupic!


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - QueenDream - 08-21-2012 12:12 PM

Ja się cieszę, że są świetni ludzie mnie otaczaja Oczko
czego chcieć więcej Oczko


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - hardgirl123 - 08-21-2012 12:37 PM

a ja się ciesze że dziś znowu widziałam się z panem który mi się baardzo podoba Uśmiech


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Martina - 08-21-2012 01:06 PM

Cytat:tyle, że mnie dużo czasu zajęło uświadomienie sobie, że on jest, że myśli, też tak jak ja tęskni i bardzo, ale to bardzo się o mnie troszczy i dba!
Madziula, mi też parę lat zajęło uświadomienie sobie, że nie chcę inaczej niż z nim i tylko tutaj, tylko razem, nijak inaczej O matko ale w końcu się zebrałam w kupę i oto jestem, jesteśmy! niesamowitości <3


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - hardgirl123 - 08-21-2012 07:07 PM

Chyba ślepy nawet widzi że ja czuję mięte do tego faceta. Nawet w domu słyszałam że przecież mamy oddział w Z. więc spokojnie bym mogła tam się przenieść. W pracy też zauważone zostało że coś jest na rzeczy. Może się w końcu zbiorę i powiem co czuję temu facetowi - nie tak od razu napewno tylko małymi kroczkami do celu. Kurcze wystarczy że go spotkam w przelocie i juz mi się ryj cieszy. Odkąd go po raz pierwszy zobaczyłam w lutym - spodobała mi się jego fryzura, oczy i polar O matko i od tej pory szukam okazji byle wpaść na niego O matko

Martina a Ty od kiedy znasz tego swojego Lubego??


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - QueenDream - 08-21-2012 07:57 PM

Teraz sie cieszę, że jest lepiej Oczko
I że mam do kogo wracać Oczko
I że udało mi sie kiedys spelnic swoje największe marzenie Oczko
jestem z siebie dumna do tej pory, choc od tego czasu mineło juz ponad 4 lata Oczko


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - zielonakredka - 08-21-2012 08:39 PM

a ja wam zazdroszczę tego 'ktosia' u boku, o.


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Martina - 08-22-2012 01:51 AM

znać to znam już ponad 4 lata. a wcześniej kojarzyłam z forum internetowego, bo w sumie to w internecie się spotkaliśmy po raz pierwszy :3


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Lia - 08-22-2012 06:22 PM

Niechże moje kartki zostaną już zarejestrowane, bo chcę wysyłać kolejne, no! Zły Rosja ma już 32 dni... Dobrze, że nie wysyłam tam zbyt często. Duży uśmiech


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - magdala39 - 08-22-2012 09:05 PM

Ja tylko chciałam powiedziec, że dziś był miły dzień! Szczęśliwy


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Martina - 08-22-2012 10:18 PM

ja znowu podpiszę się pod Madzią, dziś był bardzo miły dzień! rowery, karmienie kaczek i łabędzi, gotowanie dobrych rzeczy i ogólnie cały dzień w najlepszym towarzystwie <3