Postcrossing Forum
To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Wersja do druku

+- Postcrossing Forum (http://www.postcrossing-forum.pl)
+-- Dział: Off topic (/forum-21.html)
+--- Dział: Off topic (/forum-25.html)
+--- Wątek: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach (/thread-153.html)



RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - laaraine - 09-11-2012 02:35 PM

heksita, są urocze! ja też ostatnio kupiłam fajne kraby w biedronce, chyba za 2zł Cyklop
Raduje się tym, że mam takie fajne dzieci na praktykach. 3 klasa szkoły podstawowej, a wszystkie zgłaszają mi się do odpowiedzi, są cichutko na zajęciach a jak przechodzimy do matematyki to słychać tylko 'huraaaaa, hura!". Przeżyłam szok, jestem przyzwyczajona, że gdy prosi się do tablicy to momentalnie wszystkie głowy w dół i cisza, a w tej klasie "prosze pani, proszę! niech pani mnie wybierze!" albo wstają z krzesełek i machają tymi rękami jak szaleni.
I to wszystkie! Bez wyjątku, nawet to co sobie słabiej radzą też chętnie się zgłaszają. Rany julek Cyklop


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Lia - 09-11-2012 06:56 PM

Ja wczoraj kupiłam w Biedronce śliczne mini serduszka po 2 złote pakowane tak jak u Heksity. Uśmiech Aż się zdenerwowałam, że więcej nie było (i innych wzorów), bo bym się pokusiła o parę egzemplarzy. Ale lepsze to niż nic! Będę szukała w innej Biedronce. Anioł


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - hardgirl123 - 09-12-2012 06:14 AM

Naklejki są śliczne Uśmiech też musze sobie jakieś sprawić Uśmiech


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Pasażerka - 09-12-2012 09:41 AM

aaa, dzisiaj rano odkryłam, że mole zaatakowały drugą szafkę, tym razem z herbatami O matko cały zapas szlag trafił, tylko klasyczny lipton się jakimś cudem uchował, chyba im śmierdział za bardzo Niezdecydowany


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - hardgirl123 - 09-12-2012 12:33 PM

Jejku przykre to że herbaty musza iśc do kosza Smutny


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - heksita - 09-12-2012 01:43 PM

Wow, mole to paskudna sprawa. Na moim ostatnim mieszkaniu studenckim się z nimi cały czas użeraliśmy :/.

Na przyszłość warto zainwestować w jakieś plastikowe/szklane pudełka. Szkoda tych herbat Smutny.


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - stalowamagnolia - 09-12-2012 03:52 PM

Nie zazdroszczę inwazji robactwa.

W Biedronce też kupiłam naklejki - serduszka, gwiazdki, jabłuszka, Hello Kitty.

Obecnie wkurza jakaś swędząca wysypka na piszczelach Zły Jeżeli końska dawka wapnia nie pomoże to będzie trzeba iść do lekarza O matko


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - zylia - 09-12-2012 07:53 PM

(09-12-2012 03:52 PM)stalowamagnolia napisał(a):  W Biedronce też kupiłam naklejki - serduszka, gwiazdki, jabłuszka, Hello Kitty.

W której znalazłaś? Ja szukałam w kilku białostockich i w Supraślu - i nie ma :<


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - moonisieq - 09-12-2012 10:21 PM

a mnie się dzisiaj znowu skończyły znaczki, wrr..
ale żeby na nie za dużo nie wydawać obiecuje sobie robić zamówienie maksymalnie raz w miesiącu, bo inaczej to chyba poszłabym z torbami :/


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - heksita - 09-14-2012 01:52 PM

Haha! W końcu kupiłam pieczątkę dla priorytetów!


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Av3ntia - 09-14-2012 03:32 PM

(09-14-2012 01:52 PM)heksita napisał(a):  Haha! W końcu kupiłam pieczątkę dla priorytetów!

Co, gdzie, jak tego dokonać?Duży uśmiech Fajna sprawa!


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - stalowamagnolia - 09-14-2012 03:59 PM

(09-12-2012 07:53 PM)zylia napisał(a):  
(09-12-2012 03:52 PM)stalowamagnolia napisał(a):  W Biedronce też kupiłam naklejki - serduszka, gwiazdki, jabłuszka, Hello Kitty.

W której znalazłaś? Ja szukałam w kilku białostockich i w Supraślu - i nie ma :<

Naklejki znalazłam w Biedronce na Popiełuszki (Słoneczny Stok) z m-c temu.


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Pasażerka - 09-14-2012 04:54 PM

zdycham. oczywiście musiałam się rozchorować na weekend, na który miałam plany, bo przecież nie można było kiedy indziej O matko


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - heksita - 09-14-2012 05:55 PM

(09-14-2012 03:32 PM)Xellosan napisał(a):  
(09-14-2012 01:52 PM)heksita napisał(a):  Haha! W końcu kupiłam pieczątkę dla priorytetów!

Co, gdzie, jak tego dokonać?Duży uśmiech Fajna sprawa!

W papierniczym, akurat łaziłam między półkami i mi pieczątki z gotowymi wzorami w oko wpadły. Złapałam ostatnią sztukę z priorytetem Duży uśmiech.

[Obrazek: 7985921804_9f1a1fc331.jpg]


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Av3ntia - 09-14-2012 07:42 PM

Sklepy papierniczeSerce Nie pomyślałabym, muszę się kiedyś rozejrzećUśmiech


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - machia - 09-16-2012 09:59 AM

Od wczoraj do poniedziałku włącznie nie mam ciepłej wody O matko


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Ayuto - 09-16-2012 06:29 PM

Wkurza mnie współlokatorka Wywracanie oczami


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - stalowamagnolia - 09-16-2012 07:58 PM

Ayuto - na pochybel współlokatorkę Język

Właśnie wylosowałam Uzbekistan, który ma 69 userów na postcrossingu a ilu aktywnych? I kiedy dostanę kartkę z tego kraju?
Coś ostatnio mam szczęście do losowania rzadkich krajów i dostawania kartek przeważnie z Holandii, Niemiec, USA, Białorusi Huh
Do Uzbekistanu doszło Puerto Rico Smutny


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - nemezis871 - 09-17-2012 02:54 PM

Nie cieszy mnie, że nadal nie mam pracy stałej, ale za to znowu zadzwonili z tej firmy, dla ktorej pracowalam z tym Getin Bank i tym razem zaproponowali, bym pochodziła z ulotkami przez następne 9 dni roboczych u nas w Katowicach na Giszu, 4 godziny dziennie, bez tego diabelnego megafonu, stawka w zasadzie taka sama więc, więc zarobię nieco ponad 300 zl, niby to nie dużo, ale przecież nie usiedzę tego, a godziny 10:00 - 14:00 są nawet sensowne Uśmiech

Nooo, to jadę do Łodzi do kumpeli, już nie mam wymówki, że nie mam kasy! Duży uśmiech

Edit - napisali też z agencji copywriterskiej, możliwośc pisania precli na zamówienie. Chałtura straszna i nie dają super kasy za tekst, powiedziałabym, że chyba minimum, ale w sumie i tak jest to praca zdalna - biorę tyle zleceń ile jestem w stanie wykonać w ciągu dnia, poza tym w CV będzie już dobrze wyglądała praktyka copywriterska/ umiejętność pisania precli, więc biorę Oczko


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - stalowamagnolia - 09-17-2012 08:57 PM

Wkurzona ciągłą dostawą kartek z Niemiec, Holandii, USA, Białorusi, od czasu do czasu z Finlandii czy Rosji a parę razy na m-c z innych krajów zrobiłam się Inactive na jakiś czas. Może wtedy będzie więcej kartek z krajów, których dostaję tak mało.