Postcrossing Forum
To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Wersja do druku

+- Postcrossing Forum (http://www.postcrossing-forum.pl)
+-- Dział: Off topic (/forum-21.html)
+--- Dział: Off topic (/forum-25.html)
+--- Wątek: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach (/thread-153.html)



RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Tulsa - 09-17-2012 09:14 PM

Też przed chwilą zrobiłam się inactive na obydwu kontach i mam nadzieję,że to coś da,chociaż w trakcie tej ponad miesięcznej przerwy przyszło kilka bardziej egzotycznych krajów. Oczko

P.S. Czy będąc inactive mogę spokojnie losować adresy i wysyłać kartki? Zawstydzony


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - nemezis871 - 09-17-2012 09:15 PM

Właśnie dostałam swoje pierwsze zlecenie na precle - hahaha, o multi level marketingu - w zasadzie mogę pisać z głowy, bo sama siedzę w mlm, piszę właśnie o zadaniach lidera w mlm Oczko Na środę mam napisać 10 krotkich tekstów z zakresu MLM, sądzę, że spokojnie dam radę. A za tydzień zobaczę czy zapłacili, bo podobno placą tygodniówki. Jak nie, to nie doczekaja się ode mnie ani jednego tekstu więcej, ale zgłoszenia na policję tak Oczko


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Mikis - 09-17-2012 09:16 PM

(09-17-2012 09:14 PM)Tulsa napisał(a):  P.S. Czy będąc inactive mogę spokojnie losować adresy i wysyłać kartki? Zawstydzony

Możesz. Spokojnie i niespokojnie również.


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Tulsa - 09-17-2012 09:21 PM

(09-17-2012 09:16 PM)Mikis napisał(a):  
(09-17-2012 09:14 PM)Tulsa napisał(a):  P.S. Czy będąc inactive mogę spokojnie losować adresy i wysyłać kartki? Zawstydzony

Możesz. Spokojnie i niespokojnie również.

Dziękuję za odpowiedź. Raczej to pierwsze. Oczko


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - pro-et-contra - 09-17-2012 10:02 PM

(09-17-2012 09:15 PM)nemezis871 napisał(a):  Właśnie dostałam swoje pierwsze zlecenie na precle - hahaha, o multi level marketingu - w zasadzie mogę pisać z głowy, bo sama siedzę w mlm, piszę właśnie o zadaniach lidera w mlm Oczko Na środę mam napisać 10 krotkich tekstów z zakresu MLM, sądzę, że spokojnie dam radę. A za tydzień zobaczę czy zapłacili, bo podobno placą tygodniówki. Jak nie, to nie doczekaja się ode mnie ani jednego tekstu więcej, ale zgłoszenia na policję tak Oczko

już myślałam,że bedziesz sprzedawac precle i obwarzanki na tym stoisku na dwrocu w kato,widać nie jestem w temacieSzczęśliwy


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - nemezis871 - 09-17-2012 10:09 PM

Cytat:już myślałam,że bedziesz sprzedawac precle i obwarzanki na tym stoisku na dwrocu w kato,widać nie jestem w temacie

Nie, nie Oczko Precle - spolszczone i żartobliwe trochę od presell pages, to są teksty, które są później pozycjonowane w Googlach Oczko Muszą mieć strice określoną liczbę znaków i zawierać słowa kluczowe Uśmiech http://pozyskajklienta.pl/slownik-pojec/precel-seo/ Oczko


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Av3ntia - 09-17-2012 10:15 PM

nemezis, mogę Ci dać sprawdzonego pracodawcę od precli, pisz na pw Uśmiech


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - heksita - 09-18-2012 12:15 PM

(09-17-2012 09:16 PM)Mikis napisał(a):  
(09-17-2012 09:14 PM)Tulsa napisał(a):  P.S. Czy będąc inactive mogę spokojnie losować adresy i wysyłać kartki? Zawstydzony

Możesz. Spokojnie i niespokojnie również.

Jeżeli różnica wysłane/odebrane jest duża, blokowane jest losowanie kolejnych adresów do wysyłki.


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Maxus - 09-18-2012 07:53 PM

Nie mam na nic czasu. Smutny Właśnie znalazłem chwilę wolnego, a jeszcze tyle dzisiaj musze zrobić. O matko


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Tulsa - 09-18-2012 07:57 PM

Heksita,dziękuję za odpowiedź. Serce

Pierwszy raz tak zrobiłam,na razie testowo. Jeśli moje założenia,co do niektórych krajów,się sprawdzą,to może jeszcze kiedyś się o to pokuszę. A na razie będę wysyłała,dopóki PC pozwoli. Oczko


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - machia - 09-21-2012 10:43 AM

Nie trafiłam 25 milionów, ale za to wygrałam plecak z produktami Aquafresh w Rossmannie Duży uśmiech


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Martina - 09-21-2012 11:42 PM

nie trafiłam 25 milionów, ale za to ktoś podesłał mi linka do fajnego konkursu, gdzie mam spore szanse wygrać karton wódki SzczęśliwySzczęśliwySzczęśliwy


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - zielonakredka - 09-22-2012 01:11 PM

kiedyś dostałam z ambasady polskiej w Arabii Saudyjskiej pocztówki. przepiękne, chyba jedne z najładniejszych jakie widziałam. potem gdzieś je wsadziłam i nie mogłam znaleźć aż do dzisiaj. Duży uśmiech są czyste, piękne, w idealnym stanie. Duży uśmiech


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - karski1 - 09-22-2012 01:42 PM

(09-17-2012 02:54 PM)nemezis871 napisał(a):  Nie cieszy mnie, że nadal nie mam pracy stałej, ale za to znowu zadzwonili z tej firmy, dla ktorej pracowalam z tym Getin Bank i tym razem zaproponowali, bym pochodziła z ulotkami przez następne 9 dni roboczych w Katowicach na Giszu, 4 godziny dziennie, bez tego diabelnego megafonu, stawka w zasadzie taka sama więc, więc zarobię nieco ponad 300 zl, niby to nie dużo, ale przecież nie usiedzę tego, a godziny 10:00 - 14:00 są nawet sensowne Uśmiech

Nooo, to jadę do Łodzi do kumpeli, już nie mam wymówki, że nie mam kasy! Duży uśmiech

Edit - napisali też z agencji copywriterskiej, możliwośc pisania precli na zamówienie. Chałtura straszna i nie dają super kasy za tekst, powiedziałabym, że chyba minimum, ale w sumie i tak jest to praca zdalna - biorę tyle zleceń ile jestem w stanie wykonać w ciągu dnia, poza tym w CV będzie już dobrze wyglądała praktyka copywriterska/ umiejętność pisania precli, więc biorę Oczko

Precle... ach te precle. Ale fakt faktem, ogłoś się na forum PiO tam poszukują ludzi do pisania tekstów.


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - nemezis871 - 09-22-2012 04:42 PM

Cholera, tego mi tylko brakowało Smutny Babcia ledwo do nas przyjechała i się rozchorowała na gardło, gada jak stara pijaczka... no, a już przynajmniej jak Stalińska. Ja się czułam dobrze, do dzisiaj O matko Też mnie gardło boli i mnie rozkłada. Tak, leżenie w łóżku we wrześniu to jest szczyt moich marzeń, jak zwykle wtedy, kiedy już mam iść na szczepienie Zły


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - hardgirl123 - 09-22-2012 07:06 PM

mnie też drapie w gardle Smutny
a jutro mam z Rodzicami w górki jechać


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - hardgirl123 - 09-24-2012 05:37 PM

a w górach było extra, za to wkurzona jestem bo spotkałam dziś super przystojniaka o którym sobie wczoraj myślałam. Szedł ze swoim ach och bratem, a ja usmarkana i czerwona Smutny a oni jak zawsze się ładnie przywitali O matko


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Maxus - 09-25-2012 06:11 PM

Rozwiązali moją grupę z hiszpańskiego. Było za mało chętnych. Plask A zapowiadało się super, bo uczył nas Hiszpan.


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - magdala39 - 09-25-2012 06:18 PM

Jestem obolała bo wymrażali mi pieprzyki czy " inne zmiany skórne" jak to się fachowo nazywa w mojej karcie u lekarza....


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - stalowamagnolia - 09-25-2012 08:17 PM

Pogoda mnie wkurza. Przedwczoraj i wczoraj - chłodno i wietrznie a dzisiaj ciepło, że można z krótkim rękawkiem chodzić. Nic dziwnego, że tyle ludzi chodzi zakatarzonych i obolałych, bo nie trafili z odpowiednimi ciuchami.