Postcrossing Forum
To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Wersja do druku

+- Postcrossing Forum (http://www.postcrossing-forum.pl)
+-- Dział: Off topic (/forum-21.html)
+--- Dział: Off topic (/forum-25.html)
+--- Wątek: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach (/thread-153.html)



RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Satai - 02-25-2012 10:53 PM

(02-25-2012 10:50 PM)Maxus napisał(a):  Jest! A jednak Aruba mi się udała Szczęśliwy

A anusigd, Dziabce i mi Panama Duży uśmiech


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Maxus - 02-25-2012 11:03 PM

(02-25-2012 10:53 PM)Satai napisał(a):  
(02-25-2012 10:50 PM)Maxus napisał(a):  Jest! A jednak Aruba mi się udała Szczęśliwy

A anusigd, Dziabce i mi Panama Duży uśmiech

Gratuluję szybkości! Ale się cieszę, w końcu jakiś fajna egzotyczna kartka się pojawi w mej kolekcji. Szczęśliwy


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Dziabka - 02-25-2012 11:14 PM

Maxus, gratuluję! Duży uśmiech

Hurra, oprócz Panamy załapałam się jeszcze na San Marino! Szczęśliwy Zdziwko Duży uśmiech Anioł Wreszcie się udało.

A co do pracy, dziękuję! Duży uśmiech Ja nawet miałam już część napisaną, ostatnio tylko zaktualizowałam i uzupełniłam. Uśmiech


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Wariaty - 02-25-2012 11:28 PM

Jakim cudem udało Wam się tej egzotyki nałapać? Pomysł


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Satai - 02-25-2012 11:37 PM

I'm going to vacation RR na oficjalnym forum Duży uśmiech


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Wariaty - 02-25-2012 11:38 PM

Gdzie tu jest przycisk "nie lubię tego"? Oczko)


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Martina - 02-25-2012 11:40 PM

ja tego nie lubię, o parę minut się spóźniłam... ;c


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - anusiagd - 02-26-2012 12:52 AM

Jakos tak fartownie, jeszcze przegladalam wątek i mowie 'o kurcze, czyzby bylo miejsce'?

Tak wiec dla mnie bosko.

Lubie w ten weekend wszystko i dawno nie bylam taka hepi <3


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - heksita - 02-26-2012 01:18 AM

Pf, uświadomiliście mnie właśnie, że ja to jestem lewa z geografii, zupełnie. Jak można pomylić San Marino z Monako Duży uśmiech?

No nic, w każdym razie, może będę miała kartkę z Monako Szczerbol.


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Dziabka - 02-26-2012 09:49 AM

Jakoś tak się załapałam, wielkie dzięki dla Maxusa! Gdybyś nie napisał, to bym od razu nie zajrzała, tylko pewnie znów za późno!Duży uśmiech Zawstydzony

Monako też nie mam...

Wariaty, ja LUBIĘ TO! Cyklop


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Satai - 02-26-2012 11:16 AM

Mnie się całkowicie przez przypadek udało, odświeżyłam wątek, zobaczyłam, że się ludzie szybko do grup zapisują i poleciałam sprawdzić, co za egzotyka Duży uśmiech


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Pasażerka - 03-08-2012 08:07 PM

boli mnie i to dosłownie podwójna dziura po ósemkach. ledwie żyję, ledwo ogarniam co się dzieje, po 3,5h od zabiegu nadal krwawi mi dziąsło i ogólnie czuję się taka samotna bez moich dwóch ósemek Smutny


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Bozia - 03-08-2012 08:17 PM

(03-08-2012 08:07 PM)Pasażerka napisał(a):  boli mnie i to dosłownie podwójna dziura po ósemkach. ledwie żyję, ledwo ogarniam co się dzieje, po 3,5h od zabiegu nadal krwawi mi dziąsło i ogólnie czuję się taka samotna bez moich dwóch ósemek Smutny

Ty też miałaś kłopoty z 8 ? O matko tyle lat ewolucji, a one ciągle upierdliwe Cyklop


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - PaulaZ87 - 03-08-2012 10:45 PM

O 8-kach było już w SB. A właśnie weszłam tu by o niej napisać, a to widzę że nie jestem jedyna.
Mnie boli trzeci dzień 8ka, która do tej pory wyszła do połowy, a teraz zachciało się jej rosnąć dalej Smutny I może nie tyle co mnie ząb boli co dziąsło, które jej przeszkadza (mnie już też!) i szczęka. Obym tylko nie spuchła i by szybko przeszło Smutny Tutaj do dentysty nie mogę się wybrać i nawet bym nie poszła. Podobno jak tylko boli ząb to od razu wyrywają. Bez żadnego leczenia czy cokolwiek brrrr....


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Pasażerka - 03-09-2012 01:52 PM

mam kwadratową szczękę dzisiaj. mogłabym konkurować z Pudzianem O matko


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - hardgirl123 - 03-09-2012 01:53 PM

a co Pasażerko, masz już nazębny aparacik ??
bo jak tak, to czeka Cię jedzenie papek, jogurcików i bobwitek przez tydzień po założeniu i dwa dni po każdej wizycie Uśmiech przechodziłam przez to :>


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - natenczas - 03-09-2012 02:02 PM

? ja nosiłem stały aparat 3 lata i nigdy nie jadłem papek, bobovitów i innych bobofrutów...


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - hardgirl123 - 03-09-2012 02:03 PM

widocznie masz inny próg odczuwania bólu .


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Pasażerka - 03-09-2012 02:16 PM

nie, aktualnie jestem po wyrwaniu dwóch ósemek, natomiast jestem cały czas w trakcie zapalenia okostnej Podejrzany

aparat będzie pewnie za dwa miesiące dopiero, bo za miesiąc czeka mnie usuwanie kolejnych ósemek Plask


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - hardgirl123 - 03-09-2012 02:46 PM

oj Pasażerko, wyrywanie zębców wspominam bardzo niemiło Smutny