Postcrossing Forum
To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Wersja do druku

+- Postcrossing Forum (http://www.postcrossing-forum.pl)
+-- Dział: Off topic (/forum-21.html)
+--- Dział: Off topic (/forum-25.html)
+--- Wątek: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach (/thread-153.html)



RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Pasażerka - 03-16-2013 08:27 PM

a mnie wkurzają takie boty jak ten nade mną O matko


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - magdala39 - 03-16-2013 08:29 PM

Szybko skończył swoją "karierę " u nas... na szczęście!


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Claudya - 03-16-2013 08:31 PM

Jak się wejdzie w wątek "żarty, kawały, dowcipy...", to kilka ostatnich postów jest od samych botów... Język


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Pasażerka - 03-16-2013 08:56 PM

taaa. to jest ulubiony wątek wszystkich botów razem z kabaretami i piosenką na dziś, tyle że w tych dwóch pozostałych ktoś się jeszcze czasem i od nas udziela, a w tamtym praktycznie nikt. i mnie czasem kusi, żeby w ogóle zamknąć ten wątek w cholerę, będą musiały się boty bardziej namęczyć Język


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - hardgirl123 - 03-17-2013 04:55 PM

Basiu, ja też pożyczyłam pieniądze paru osobom i te osoby też mi nie oddały bo to bo tamto, ale żeby się nie denerwować uznałam że tą kasę zgubiłam - zdrowiej dla mnie Uśmiech

Cieszy mnie że jest ładna pogoda i że mam wolne przez najbliższy tydzień, co prawda wolne od chodzenia do pracy (wolne na egzamin) ale zawsze to coś innego Uśmiech


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Martina - 03-18-2013 08:46 AM

WKURZA mnie, ale to bardzo, bardzo, że mój telefon się nagle spie****ił i przestał reagować na podłączenie do komputera (a tylko w ten sposób można go naładować), wygląda na to że muszę go oddać do naprawy i nie będę miała czym robić zdjęć na wycieczce do Zakopanego Smutny Smutny Smutny Smutny Smutny


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - hardgirl123 - 03-18-2013 03:13 PM

dziś jak listonosz mi przyniósł zeszyt to powiedział do mnie że dziś co prawda nic więcej dla mnie nie ma, ale widzi że bardzo czesto dostaję dużo pięknych kartek Uśmiech
aż mi się ciepło na sercu zrobiło Serce


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - pro-et-contra - 03-18-2013 07:16 PM

wkurzyło mi dzis zobaczenie na żywo jak Rutkowski wyglądaCyklopO matko (moja uczelnia jest zaraz obok aresztu,gdzie się dzieje cała sprawa O matko)


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Claudya - 03-18-2013 07:34 PM

Ooo, pro, ja Ci współczuję serdecznie Język


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Martina - 03-18-2013 07:54 PM

wiem, że to niepoprawne z mojej strony, ale cieszę się, że zwolnili jedną laskę od nas z pracy O matko była po prostu potworna i chciało mi się płakać jak widziałam, jak pracuje za tę samą stawkę co ja, chociaż 5 razy gorzej O matko


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Claudya - 03-18-2013 08:33 PM

Wkurza mnie, że niektórzy ludzie są niesłowni :/


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Agnieszka - 03-18-2013 10:10 PM

cieszy mnie przelew ze "Skarbówki"... Diabeł


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - pro-et-contra - 03-18-2013 11:41 PM

(03-18-2013 10:10 PM)Agnieszka napisał(a):  cieszy mnie przelew ze "Skarbówki"... Diabeł

ja też na takowy czekam Zawstydzony


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Martina - 03-19-2013 01:43 AM

mnie też ucieszył w dobrym momencie, przydał się na kanałowe leczenie siódemki O matko


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - dimashq - 03-19-2013 02:29 PM

3 dni temu wybrałem się z kolegami oglądać kometę. Niestety za późno, bo ok. 21.
Na drugi dzień nie chciało mi się iść - i wtedy w LUBLINIE było widać ZORZĘ POLARNĄ. Widziałem zdjęcia z miejsca, w którym byłem dzień wcześniej O matko O matko O matko


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - anka79 - 03-19-2013 03:35 PM

wkurzyła mnie dziś kartka z tagu castle z oficjalnego forum. Prosiłam i w poście i potem w U2U żeby kartka była czysta w kopercie. Dostałam zapisaną bez koperty, cała powyginaną na rogach i wyprężoną jakby ktoś ją zwijał w rulonik. Nie wiem jaki zamek przedstawia, bo w miejscu opisu jest pieczątka nadawczyni z Pandą i hasłem "Shooting life, record life".....pasuje jak pięść do nosa O matko
Ciąg dalszy o tej kartce:
odpadł mi jeden znaczek i przy próbie odklejenia drugiego okazało się, że "pocztówka" to tak naprawdę zdjęcie z naklejoną z tyłu białą kartką robiącą za "pocztówkowy tył". To teraz już wiadomo po co były te stempelki i ozdobniki.....to już któryś syf wysłany z Chin. Najgorsze, że to z tagu. Nie rozumiem tego....jeśli nie mam kartki pasującej do tagu to w nim nie taguję i tyle...


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Kroke - 03-19-2013 07:57 PM

(03-19-2013 02:29 PM)dimashq napisał(a):  Na drugi dzień nie chciało mi się iść - i wtedy w LUBLINIE było widać ZORZĘ POLARNĄ. Widziałem zdjęcia z miejsca, w którym byłem dzień wcześniej O matko O matko O matko
o matkoooo!! dlaczego ja o tym nie wiedziałam ?!! O matko

swoją drogą, ciąge chodze śpiąca. staram sie spać więcej nic 6h dziennie, zwykle tyle mi wystarcza a pomimo to zasypiam gdzie tylko sie da - w pociągu, w autobusie, na wykładach, nad notatkami, przed komputerem!!
no jak emeryt normalnie Oo'


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Basia - 03-19-2013 08:13 PM

Hardgril, masz rację. Najlepiej będzie uznać to za zgubę. Szkoda się denerwować. Najbardziej wkurza mnie to jego zachowanie. Takiej bezczelności się nie spodziewałam. Myślałam, że to "normalny" człowiek. Ale jeśli jednak odda to wszystko na znaczki przeznaczęUśmiech


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - marmolada - 03-19-2013 09:03 PM

(03-19-2013 07:57 PM)Kroke napisał(a):  
(03-19-2013 02:29 PM)dimashq napisał(a):  Na drugi dzień nie chciało mi się iść - i wtedy w LUBLINIE było widać ZORZĘ POLARNĄ. Widziałem zdjęcia z miejsca, w którym byłem dzień wcześniej O matko O matko O matko
o matkoooo!! dlaczego ja o tym nie wiedziałam ?!! O matko

Ja oglądałam z otwartą paszczą tutaj ---> http://pogoda.wp.pl/kat,1035571,title,Sensacyjne-zjawisko-Zorza-polarna-nad-Polska,wid,15422485,wiadomosc_wideo.html?ticaid=110425
fragment, ale robi wrażenie.

A wkurza mnie nie ustepująca wiośnie, zima Oczko


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Martina - 03-20-2013 02:11 PM

wku***ły mnie znowu współlokatorki, dzięki którym z lodówki zniknęła cała dwulitrowa butelka coli. niby to niewiele, ale to MOJE, do jasnej cholery! dobrze, że już w piątek przewozimy większość rzeczy do nowego mieszkania, całe szczęście... O matko

cieszy mnie ta przeprowadzka i urlop, cieszy że odpocznę i że w końcu będzie normalnie.

a na pożegnanie w odwecie sobie przygarnę jakieś ich gadżety kuchenne, w końcu nic z rzeczy które mi w ciągu tego miesiąca podje**ły nie było za darmo. i nieważne, czy to cola, chleb, czekolada czy żel pod prysznic.