Postcrossing Forum
To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Wersja do druku

+- Postcrossing Forum (http://www.postcrossing-forum.pl)
+-- Dział: Off topic (/forum-21.html)
+--- Dział: Off topic (/forum-25.html)
+--- Wątek: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach (/thread-153.html)



RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Martina - 04-19-2013 09:50 AM

mnie wkurzają chmury! cały tydzień jak rąbałam w pracy popołudniówki to smażyło aż miło, a jak dzisiaj umówiłam się z przyjaciółką na wino nad jeziorem, to chmurzyska! słońce, no wyłaaaaaaaź!


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - emka - 04-19-2013 10:02 AM

O jaaaa, w Gdańsku podchodziłam do egzaminu na prawo jazdy chyba z 5 razy, zraziłam się i obiecałam sobie, że w tym kraju to już na pewno do egzaminu więcej nie podejdę Zdezorientowany

A ja wczoraj się zeźliłam - okazało się, że w czerwcu muszę pojechać do Poznania zapisać się na seminarium. Jakbym nie mogła wysłać tego pocztą, albo mailowo to załatwić O matko I mam gnać taki kawał, żeby oddać świstek papieru Cyklop


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - dimashq - 04-19-2013 10:08 AM

Nie mogłem oddać dziś osocza, bo mi złe badania krwi wyszły. A wyszły źle, bo mnie koleżanka zadrapała i mi się zapalenie zrobiło O matko


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - pro-et-contra - 04-19-2013 11:38 AM

(04-19-2013 10:08 AM)dimashq napisał(a):  Nie mogłem oddać dziś osocza, bo mi złe badania krwi wyszły. A wyszły źle, bo mnie koleżanka zadrapała i mi się zapalenie zrobiło O matko

wiesz,że możesz odliczyć to od podatku,jeśli honorowo oddajeszUśmiech? słyszałam w radio wczoraj.


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - dimashq - 04-19-2013 11:48 AM

Wiem, wiem. Niestety nie wziąłem tego świstka z RCKiK do domu kiedy jechałem składać PIT O matko


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Av3ntia - 04-19-2013 04:17 PM

Nie chcę tam iśćPodejrzany


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - hardgirl123 - 04-19-2013 06:14 PM

niesamowicie mnie wkurza atmosfera w pracy Diabeł

cieszy mnie że przymierzyłam dziś fajne kiecki Uśmiech

cieszą mnie nowe buty Uśmiech


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - machia - 04-19-2013 07:09 PM

Mnie też cieszyły nowe buty, aż do wczoraj, kiedy to obdarły mi pół pięty O matko

Ale i tak są piękne Szczęśliwy


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - dimashq - 04-19-2013 08:23 PM

Haha, ja dzisiaj pisałem stalowejmagnolii, że idę na pocztę wysłać jej kartkę, bo muszę nowe buty rozchodzić Język


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - magdala39 - 04-19-2013 08:38 PM

Epidemia jakaś? Ja też mam nowe buty i się do nich przyzwyczajam!


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - machia - 04-19-2013 08:54 PM

To nie epidemia, to wiosna Szczerbol


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - dimashq - 04-19-2013 08:57 PM

Albo promocja na trampki w Realu O matko


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Martina - 04-19-2013 10:29 PM

jest promocja na trampki w realu?! jaka? : D


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Agnieszka - 04-19-2013 10:46 PM

aż zajrzałam do gazetki... Język 14,99/ para Cyklop


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Av3ntia - 04-20-2013 01:57 AM

Byłam, przeżyłam.

Oby jutro pogoda jednak dopisała, bo mam fajne planySerce


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - dimashq - 04-20-2013 08:29 AM

(04-19-2013 10:29 PM)Martina napisał(a):  jest promocja na trampki w realu?! jaka? : D

Tak jak napisała Agnieszka 14,99 para, ale w moim Realu mieli tylko bordowe.


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Av3ntia - 04-20-2013 10:05 AM

Mantrujcie, żeby pogoda się poprawiła, bo nici z moich planów :<


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Martina - 04-20-2013 01:40 PM

hm. do reala niedaleko, może bym skoczyła. jedne trampki mam, ale jedne na sezon to mało : D


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Basia - 04-21-2013 11:45 AM

A mnie cieszy to, że Resovia została mistrzem Polski w siatkówce. I to, że za chwilę jedziemy na rzeszowski rynek świętować zwycięstwo.

PS. Też mam nowe butyUśmiech


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - pro-et-contra - 04-21-2013 07:10 PM

wkurza mnie,ze znowu padł mi komputer i tym razem nie obędzie się bez serwisu O matko