Postcrossing Forum
To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Wersja do druku

+- Postcrossing Forum (http://www.postcrossing-forum.pl)
+-- Dział: Off topic (/forum-21.html)
+--- Dział: Off topic (/forum-25.html)
+--- Wątek: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach (/thread-153.html)



RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Av3ntia - 05-26-2013 10:56 AM

Ja też się wstydzę dzwonić przez telefon i na domofon u kogośNiezdecydowany


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Av3ntia - 05-29-2013 06:57 PM

Zakupów część druga - wynieś pół Rossmanna, zrób zapasy kosmetyków na pół roku za bezcenSerce


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Martina - 05-30-2013 07:47 AM

ja z kosmetykami nie mam problemów, mama raz na pół roku mi wysyła z UK zapasy szamponów i żeli pod prysznic i dezodorantów xD rossmana prawie nie odwiedzam, wydaję tam może z dychę na dwa miesiące Szczęśliwy


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Av3ntia - 05-30-2013 07:52 AM

A ja uwielbiam Rossmanna i nie mam rodziny za granicąSzczęśliwy A promocja -40% to było cośCyklop


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - emka - 05-30-2013 09:57 AM

A ja umieram z nerwów przed egzaminem z mojego najbardziej znienawidzonego przedmiotu. Wiedza o historycznym rozwoju polszczyzny to zło wcielone Zdezorientowany Jeszcze tutaj wykładowcy myślą, że wszyscy znamy rosyjski, litewski i każą nam robić kosmiczne rekonstrukcje Zdezorientowany

Eeech, zbieram się. Trzymajcie kciuki.


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - hardgirl123 - 05-31-2013 09:47 AM

ja w środę kupiłam mało rzeczy w Rossmanie, ale ponoć na jesieni następna promocja ma być Zawstydzony


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Av3ntia - 05-31-2013 10:13 AM

No, na przełomie września i październikaSzczęśliwy


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - hardgirl123 - 05-31-2013 12:48 PM

to chyba sobie zacznę powoli tworzyć chciejlistę Uśmiech


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Av3ntia - 05-31-2013 01:56 PM

Ninja

Napisałam licencjatSerce


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - nemezis871 - 06-02-2013 08:33 AM

Gratki Duży uśmiech A ja właśnie wróciłam z dwudniowej wycieczki z moim D. do Warszawy. Nigdy wcześniej tam nie byłam i miałam obawy, że nie spodoba mi się, bo ja zasadniczo nie lubię dużych zatłoczonych miast, ale byłam bardzo miło zaskoczona, bo tych tłumów wcale nie było widać, może przez to, że jednak jest tam wiele przestrzeni. Ogólnie mówiąc zwiedzanie nam się bardzo udało, zobaczyliśmy prawie wszystko co chcieliśmy (Łazienki, Belweder, Starówkę, Muzeum Pawiaka, Muzeum Narodowe, Powązki, Wilanów PKiN, Pomnik Nieznanego Żołnierza), jedynie zbrakło nam czasu na Muzeum Powstania Warszawskiego. No i mój był nieszczęśliwy, by ekspozycje w Muzeum Wojska Polskiego zwiedziliśmy tylko od zewnątrz, bo wnętrze było zamknięte. Nogi mnie nap.... jak diabli, zdarłam małego palca tak, że teraz chyba będę przez tydzień do roboty chodzić na boso, żeby tylko go podleczyć, bo za tydzień powtórka z rozrywki - 12 godzin po Wiedniu, ale było fajnie Uśmiech Wycieczka bardzo udana, a Warszawa mi się podobała, wbrew obawom.


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Draakhan - 06-02-2013 09:37 AM

Jak będziesz w Warszawie następny raz, to dopisz sobie do listy miejsc do zwiedzenia Centrum Nauki Kopernik. Tylko uprzedzam, tam jak się wsiąknie, to może i dwóch całych dni nie starczyć Uśmiech.


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - pro-et-contra - 06-04-2013 09:29 PM

1 dzień sesji dał mi w twarz,jeszcze tylko 4 dni...


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - stalowamagnolia - 06-04-2013 09:43 PM

Pro nie daj się, oddaj Cyklop


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Lia - 06-05-2013 10:07 AM

Szybko ta sesja, u nas dopiero za tydzień. Zawstydzony


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - emka - 06-05-2013 04:55 PM

A ja już po sesji! Oczko Teraz jeszcze miesiąc błogiego lenistwa i koniec Erasmusa. Szkoda.


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - dorothee - 06-05-2013 06:19 PM

(06-05-2013 04:55 PM)emka napisał(a):  Teraz jeszcze miesiąc błogiego lenistwa i koniec Erasmusa. Szkoda.

W jakim jesteś kraju? Uśmiech Też jadę za 3 miesiące i teraz czeka mnie ogarnianie "spraw przedwyjazdowych"


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - emka - 06-05-2013 06:55 PM

Na Litwie.


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - pro-et-contra - 06-06-2013 12:09 AM

(06-05-2013 10:07 AM)Lia napisał(a):  Szybko ta sesja, u nas dopiero za tydzień. Zawstydzony

Oj szybko,dlatego odpuściłam sobie juwenalia i inne tym podobne sprawy.
W poniedziałek jest ostatni dzień,ale najgorsze już za mną Uśmiech Lia,szkoda,że nie mieszkasz bliżej,bo mogłbyśmy się pokusić o wspólny projekt,a miałabym okazję się od Ciebie czegos nauczyć Ninja
Stalowamagnolia - oj chciałabymSzczęśliwy


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - wedmoczka - 06-06-2013 05:08 AM

a mnie wkurza ze dzis i jutro mam byc w pracy od 7 do 15 mam szkolenie; gdzie przez wiele lat pracuje na 14.....masakraSmutny(((


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Martina - 06-06-2013 08:43 AM

łoo znam to, ja całe życie 16-00:15 a jak mi raz dowalili 6:30-16:15 to myślałam, że umrę... przestawniona na tryb wieczorno-nocny, nie wiedziałam, czy się kłaść spać o 20 i się męczyć, czy iść spać "normalnie" o 2:00 na 3 godziny i też się męczyć, czy w ogóle się nie kłaść bo się nie opłaca i... też się męczyć? brrrr.

teraz mnie wkurza że ja mam wolne dzisiaj a mój M. jutro. fakt, wczoraj mieliśmy razem wolne, ale jeden dzień to tak mało : (