Postcrossing Forum
Witajcie! - Wersja do druku

+- Postcrossing Forum (http://www.postcrossing-forum.pl)
+-- Dział: Wstęp (/forum-1.html)
+--- Dział: Przywitaj się (/forum-3.html)
+--- Wątek: Witajcie! (/thread-2.html)



RE: Witajcie! - ADHD - 02-08-2012 06:24 PM

To i ja się przywitam! AHOJ~~ : )


RE: Witajcie! - romanek - 02-08-2012 06:27 PM

Ahoj! Nowa Twarz! Witamy i zapraszamy w celu upocztówkowienia !!! Uśmiech


RE: Witajcie! - tengel27 - 02-08-2012 06:30 PM

(02-07-2012 11:59 PM)Satai napisał(a):  Trop indyjski to dobry początek. Więcej nie podpowiadam. Przynajmniej na razie. Język

A może pochodzenie nicka od bogini Sati?? Wg wiki sati znaczy "dobra kobieta" Uśmiech


RE: Witajcie! - Satai - 02-08-2012 09:26 PM

Dobrze, podpowiadam dalej.

A zatem - droga do właściwej odpowiedzi prowadzi przez hasło w Wikipedii, które już parę osób oglądało. Polecam też zajrzenie na mój profil Oczko Ale teraz proszę już o cytat z właściwą odpowiedzią - 3 zdania Język Ninja


RE: Witajcie! - heksita - 02-08-2012 09:39 PM

Cytat:For the honorific term used in fictional universe of Babylon 5, see Grey Council.

Babylon 5, tia :>?

Cytat:In the Babylon 5 fictional universe, the Grey Council is the governing body of the Minbari Federation. Its members carry the title satai. Delenn, one of the main characters of Babylon 5, is a member of the Grey Council.


Swoją drogą, muszę się za to zabrać, toż to klasyka prawie jak Star Trek Duży uśmiech.


RE: Witajcie! - Satai - 02-08-2012 09:54 PM

Ach, i mamy właściwą odpowiedź! Heksito, wybierz sobie jakąś kartkę ode mnie i poproszę o adres Uśmiech

A za B5 zabierz się KONIECZNIE, to jest najlepszy serial sci-fi EVER Duży uśmiech Wizualnie może trochę już widać po nim lata (w przyszłym roku będzie 20 od pierwszego sezonu Zdziwko), ale jako całość... Dość powiedzieć, że mam (jako jedyny) zakupiony na DVD cały, plus spin-off i wszystkie dodatkowe filmy, jakie nakręcili. No i swego czasu byłam w stanie wymienić wszystkie odcinki po kolei tytułami - a było ich 110 Oczko Taaa, trochę zwariowana jestem na tym punkcie xD


RE: Witajcie! - heksita - 02-08-2012 10:07 PM

(02-08-2012 09:54 PM)Satai napisał(a):  Ach, i mamy właściwą odpowiedź! Heksito, wybierz sobie jakąś kartkę ode mnie i poproszę o adres Uśmiech

O jak fajnie Szczerbol!
Tylko skąd mam sobie wybrać, z galerii wysłanych?

(02-08-2012 09:54 PM)Satai napisał(a):  A za B5 zabierz się KONIECZNIE, to jest najlepszy serial sci-fi EVER Duży uśmiech Wizualnie może trochę już widać po nim lata (w przyszłym roku będzie 20 od pierwszego sezonu Zdziwko), ale jako całość... Dość powiedzieć, że mam (jako jedyny) zakupiony na DVD cały, plus spin-off i wszystkie dodatkowe filmy, jakie nakręcili. No i swego czasu byłam w stanie wymienić wszystkie odcinki po kolei tytułami - a było ich 110 Oczko Taaa, trochę zwariowana jestem na tym punkcie xD

Ale mam nadzieję, że nie do takiego stopnia zwariowana jak mój znajomy, WIELKI fan ST. Przez pewien czas wciąż rzucał cytatami i podsyłał linki do ulubionych scen na youtube, aż w końcu na szczęście przestał Duży uśmiech.


RE: Witajcie! - Nikuś - 02-08-2012 10:08 PM

Wow ależ szybko grono się powiększa Duży uśmiech Witam wszystkich nowych Duży uśmiech


RE: Witajcie! - Satai - 02-08-2012 10:38 PM

(02-08-2012 10:07 PM)heksita napisał(a):  O jak fajnie Szczerbol!
Tylko skąd mam sobie wybrać, z galerii wysłanych?

Hmm, dobre pytanie - wysłane z obu profili, kosmiczne, nabyłam ostatnio też to: 100 pisarzy - gdybym nie miała, postaram się zdobyć Duży uśmiech

(02-08-2012 10:07 PM)heksita napisał(a):  
(02-08-2012 09:54 PM)Satai napisał(a):  A za B5 zabierz się KONIECZNIE, to jest najlepszy serial sci-fi EVER Duży uśmiech Wizualnie może trochę już widać po nim lata (w przyszłym roku będzie 20 od pierwszego sezonu Zdziwko), ale jako całość... Dość powiedzieć, że mam (jako jedyny) zakupiony na DVD cały, plus spin-off i wszystkie dodatkowe filmy, jakie nakręcili. No i swego czasu byłam w stanie wymienić wszystkie odcinki po kolei tytułami - a było ich 110 Oczko Taaa, trochę zwariowana jestem na tym punkcie xD

Ale mam nadzieję, że nie do takiego stopnia zwariowana jak mój znajomy, WIELKI fan ST. Przez pewien czas wciąż rzucał cytatami

W B5 są cytaty na każdą okazję Cwaniak Ten np. bardzo lubię, miałam kiedyś super sygnaturkę z nim:

Cytat:"Then I will tell you a great secret, Captain. Perhaps the greatest of all time. The molecules of your body are the same molecules that make up this station and the nebula outside, that burn inside the stars themselves. We are starstuff, we are the universe made manifest, trying to figure itself out. As we have both learned, sometimes the universe requires a change of perspective."
Ambassador Delenn, A Distant Star

Taaa... wszystko ze mną w porządku Oczko


RE: Witajcie! - Capricious - 02-08-2012 11:59 PM

Hej, hej, tutaj Pancake ze starego forum. Oczko Na tamtym jestem już od dwóch lat, ale od jakiegoś czasu niewiele się udzielałam, mam nadzieję, że tutaj trochę odżyję. Oczko


RE: Witajcie! - heksita - 02-09-2012 01:05 AM

Cześć, naleśniczku Szczerbol Duży uśmiech!


RE: Witajcie! - Martina - 02-09-2012 06:26 AM

aaaaaaaale fajnie! Zdziwko


RE: Witajcie! - Dziabka - 02-09-2012 10:34 AM

(02-08-2012 10:38 PM)Satai napisał(a):  
Cytat:"Then I will tell you a great secret, Captain. Perhaps the greatest of all time. The molecules of your body are the same molecules that make up this station and the nebula outside, that burn inside the stars themselves. We are starstuff, we are the universe made manifest, trying to figure itself out. As we have both learned, sometimes the universe requires a change of perspective."
Ambassador Delenn, A Distant Star

Duży uśmiech To normalnie moja filozofia! Szczęśliwy Cyklop Nawet do filmu to dali?! Język Zawstydzony


RE: Witajcie! - Ayuto - 02-09-2012 10:50 AM

ADHD napisał(a):To i ja się przywitam! AHOJ~~ : )

O! Bry Kaś! Duży uśmiech Masz się tu ładnie udzielać!


RE: Witajcie! - Okrutnygrubas - 02-11-2012 08:06 PM

Hejka


RE: Witajcie! - notoja90 - 02-11-2012 08:08 PM

Cześć jestem tutaj dla Martiny <3 to mój pierwszy w życiu post na forum,mam nadzieję że nie ostatni.Uśmiech


RE: Witajcie! - romanek - 02-11-2012 08:08 PM

Witaj Okrutny! Uśmiech
Witaj Notoja90 ! Uśmiech


RE: Witajcie! - Nikuś - 02-11-2012 08:14 PM

Witam dwie nowe twarzyczki Duży uśmiech


RE: Witajcie! - Grażyna - 02-12-2012 09:02 AM

Witam z rana Duży uśmiech.


RE: Witajcie! - Ayuto - 02-12-2012 10:17 AM

Witam świeżynki Duży uśmiech