Postcrossing Forum
Witajcie! - Wersja do druku

+- Postcrossing Forum (http://www.postcrossing-forum.pl)
+-- Dział: Wstęp (/forum-1.html)
+--- Dział: Przywitaj się (/forum-3.html)
+--- Wątek: Witajcie! (/thread-2.html)



RE: Witajcie! - Nikuś - 02-12-2012 11:13 AM

Witaj Grażynko Uśmiech Ale coś ostatnio nikt nic nie pisze o sobie, byśmy mogli lepiej poznać Oczko


RE: Witajcie! - Pasażerka - 02-12-2012 11:17 AM

dzień dobry kochani! miło widzieć jak forum rośnie w siłę Uśmiech


RE: Witajcie! - Martina - 02-12-2012 01:24 PM

łiiiiiii Serce


RE: Witajcie! - gosiulek - 02-12-2012 08:38 PM

Cześć wszystkim! Jestem nowa na tym forum, Nikuś kusiła mnie fajną atmosferą tak więc jestem Oczko Postcrossinguję dopiero od kilku miesięcy ale już mnie to wciągaDiabeł


RE: Witajcie! - Nikuś - 02-12-2012 08:56 PM

Gosiulek Jak miło, że dałaś się namówić Duży uśmiech Witaj Uśmiech


RE: Witajcie! - Martina - 02-12-2012 08:57 PM

no no, Nikuś, ładnie ładnie Duży uśmiech

witaj gosiulek! ^^


RE: Witajcie! - gosiulek - 02-13-2012 08:42 AM

(02-12-2012 08:57 PM)Martina napisał(a):  no no, Nikuś, ładnie ładnie Duży uśmiech

witaj gosiulek! ^^

Nie dość, że mnie tu zwerbowała to jeszcze mnie teraz kusi swoimi blogami, no!Diabeł


RE: Witajcie! - Nikuś - 02-13-2012 08:54 AM

gosiulek napisał(a):Nie dość, że mnie tu zwerbowała to jeszcze mnie teraz kusi swoimi blogami, no! Diabeł

Oh oh oh ja zła nie dobra, pfuu blee Cyklop Już się skarciłam za te grzeszki Diabeł Szczęśliwy

Gosiu a może napiszesz nam wszystkim coś więcej o sobie, żebyśmy mogli Ciebie lepiej poznać Oczko Uwierz mi jak posiedzisz tu dłużnej to wciągnie Cię wiele innych rzeczy Oczko


RE: Witajcie! - Martina - 02-13-2012 12:19 PM

a może Nikuś założy drugi temat o sobie i zainteresowaniach pozapostcrossingowych? Duży uśmiech


RE: Witajcie! - gosiulek - 02-13-2012 09:01 PM

(02-13-2012 08:54 AM)Nikuś napisał(a):  
gosiulek napisał(a):Nie dość, że mnie tu zwerbowała to jeszcze mnie teraz kusi swoimi blogami, no! Diabeł

Oh oh oh ja zła nie dobra, pfuu blee Cyklop Już się skarciłam za te grzeszki Diabeł Szczęśliwy

Gosiu a może napiszesz nam wszystkim coś więcej o sobie, żebyśmy mogli Ciebie lepiej poznać Oczko Uwierz mi jak posiedzisz tu dłużnej to wciągnie Cię wiele innych rzeczy Oczko

Więc, mam 19 lat, studiuję Europeistykę w Irlandii, czyyytam tysiące książek, mam obsesję na punkcie moich zwierzątek ( 2 psy, kot i ciągle rozmnażające się królikiO matko). Obecnie jestem bardzo nie zadowolona z tego gdzie moje pocztówki powędrowały bo obawiam się, że będzie kolejne expiredZły. W między czasie chodzę na zumbę, jem i gotuję Uśmiech


RE: Witajcie! - Bozia - 02-13-2012 09:04 PM

Czy zumba to jakas bardziej taneczna odmiana aerobiku ? czym to się różni ? chyba, że to inna nazwa... taki mało światowy jestem Duży uśmiech


RE: Witajcie! - heksita - 02-13-2012 09:44 PM

(02-13-2012 09:04 PM)Bozia napisał(a):  Czy zumba to jakas bardziej taneczna odmiana aerobiku ? czym to się różni ? chyba, że to inna nazwa... taki mało światowy jestem Duży uśmiech

Tak, to taneczny aerobik bazowany na tańcach latynoskich Cwaniak.

To tak w temacie około-ruchowym: znalazłam dzisiaj w skrzynce awizo, chyba moje hula-hoop przyszło Duży uśmiech!


RE: Witajcie! - Nikuś - 02-13-2012 09:48 PM

gosiulek napisał(a):Więc, mam 19 lat, studiuję Europeistykę w Irlandii, czyyytam tysiące książek, mam obsesję na punkcie moich zwierzątek ( 2 psy, kot i ciągle rozmnażające się królikiO matko). Obecnie jestem bardzo nie zadowolona z tego gdzie moje pocztówki powędrowały bo obawiam się, że będzie kolejne expiredZły. W między czasie chodzę na zumbę, jem i gotuję Uśmiech

Ależ Ty aktywną osobą jesteś Duży uśmiech


RE: Witajcie! - gosiulek - 02-13-2012 11:17 PM

(02-13-2012 09:48 PM)Nikuś napisał(a):  
gosiulek napisał(a):Więc, mam 19 lat, studiuję Europeistykę w Irlandii, czyyytam tysiące książek, mam obsesję na punkcie moich zwierzątek ( 2 psy, kot i ciągle rozmnażające się królikiO matko). Obecnie jestem bardzo nie zadowolona z tego gdzie moje pocztówki powędrowały bo obawiam się, że będzie kolejne expiredZły. W między czasie chodzę na zumbę, jem i gotuję Uśmiech

Ależ Ty aktywną osobą jesteś Duży uśmiech


Aktywnie to ja jedynie jem Oczko


RE: Witajcie! - Hedonic - 02-13-2012 11:29 PM

:] tak tak..Uśmiech Nikuś ma rację..;] jesteśmy jak ruchome piaski - wciągamy Język


RE: Witajcie! - daisee - 02-14-2012 09:29 AM

gosiulek napisał(a):Aktywnie to ja jedynie jem Oczko

witam bratnią duszę Uśmiech


RE: Witajcie! - gosiulek - 02-14-2012 03:47 PM

(02-14-2012 09:29 AM)daisee napisał(a):  
gosiulek napisał(a):Aktywnie to ja jedynie jem Oczko

witam bratnią duszę Uśmiech

Zawstydzony gdyby nie Nikuś nigdy byśmy się nie spotkały Oczko


RE: Witajcie! - Ayuto - 02-14-2012 04:05 PM

gosiulek napisał(a):ciągle rozmnażające się króliki


Uszaki! Pokaż co to za cuda masz! Język


RE: Witajcie! - Beoska - 02-14-2012 04:20 PM

No cześć! Oczko Fajnie, że powstało forum dla polskich postcrosserów, na pewno bardzo się przyda.
Magdalena z Jaworzna z tej strony. Na stronie zarejestrowałam się ponad miesiąc temu, a zdążyłam już dostać 10 pocztówek z całego świata. Duży uśmiech Super uczucie wrócić do domu i znaleźć kartkę z Tajwanu czy USA. <3 W zabawę udało mi się nawet wciągnąć mojego narzeczonego, który również z zapałem wysyła pocztówki w różne strony globu.
Coś o mnie? Cóż, w przyszłości chciałabym zostać projektantką. Póki co jestem na etapie zbierania funduszy na szkołę w Krakowie, czyli praca, praca i jeszcze trochę pracy. W wolnych chwilach rysuję, głównie linearty, które dla zabawy koloruję w GIMPie, ale czasem zdarza mi się strzelić coś ambitnego ołówkiem. Uwielbiam swojego kota, którego rozpieszczam do granic przyzwoitości i gdyby nie to, że mieszkam jeszcze z tatą, chętnie sprawiłabym mu kolegę. Albo dwóch. Uśmiech
Wesołych walentynek, anyway! Fajnie tutaj być z Wami.


RE: Witajcie! - Martina - 02-14-2012 04:22 PM

Beoska, hej hej! rozgość się po innych tematach, zapraszamy Zdziwko
I pokaż parę rysunków swoich! Koniecznie!