Postcrossing Forum
Witajcie! - Wersja do druku

+- Postcrossing Forum (http://www.postcrossing-forum.pl)
+-- Dział: Wstęp (/forum-1.html)
+--- Dział: Przywitaj się (/forum-3.html)
+--- Wątek: Witajcie! (/thread-2.html)



RE: Witajcie! - Mariola - 07-03-2012 11:53 AM

Ja też wczoraj wysłałam


RE: Witajcie! - moonisieq - 07-08-2012 10:22 AM

Dzień dobry wszystkim,
postanowiłam dołączyć do grona Forumowiczów, bo to dla mnie niezwykłe, że są też inni, którzy nie mogą się powstrzymać od kupowania i wysyłania pocztówek, którzy zamawiają je z jakiś dalekich miejsc tylko dlatego, że są nowe, ładne, ciekawe (myślałam, że tylko ja tak mam).
A forum znalazłam googlując w celu znalezienia nowych pocztówek. Mam nadzieję, że tu znajdę inspirację Uśmiech


RE: Witajcie! - jaagnie - 07-08-2012 05:30 PM

Dżemdobry Duży uśmiech


RE: Witajcie! - paulina2603 - 07-12-2012 08:21 PM

Witam wszystkich Postcrosserów Uśmiech

Mam nadzieję, że będę stałą bywalczynią Uśmiech
Pozdrawiam wszystkich i życzę owocnych losowań i jak najmniej expired Uśmiech


RE: Witajcie! - jusztyska - 07-22-2012 06:19 PM

Witajcie Kochani Uśmiech
Niektórzy mnie jeszcze może pamiętają Oczko dość niespodziewanie (przede wszystkim dla mnie) zniknęłam z życia pocztówkowego na dłuższą chwilę... chyba 3 miesiące... ale miałam pewne zawirowania życiowe Oczko dużo spraw się pozmieniało, ale powoli zamierzam wrócić w pocztówkowy świat Uśmiech i jeszcze pochwalę Wam się Uśmiech w grudniu zostanę mamą Duży uśmiech co pewnie też w nowym roku spowolni moje pocztówkowanie... Uśmiech


RE: Witajcie! - zylia - 07-22-2012 06:58 PM

Cześć, Paulino Uśmiech

Witaj, Justyno Uśmiech
i gratuluję dzieciątka! Niech rośnie zdrowo w brzuszku.


RE: Witajcie! - Lia - 07-23-2012 02:48 PM

Witam. :-) Pierwszy post w odpowiednim do tego temacie.

Na PC jestem dopiero od miesiąca, ale już się zdążyłam na dobre wciągnąć. Bywają momenty przestoju, bywają momenty radości przy otwieraniu skrzynki... Ciągle uczę się cierpliwości, bo do niektórych krajów wysłałam dopiero pierwszą pocztówkę (m.in. Tajwan i Rosja) i podróż trwa już dosyć długo... Szkoda, że nie wszyscy rozumieją to nerwowe czekanie świeżaków, dlatego przybyłam do Was, licząc, że tutaj nikt nie będzie na mnie krzyczał, wyładowywał się czy z nudów zaczepiał. Nieśmiały

Swoją drogą, macie tu boskie emoty! Duży uśmiech


RE: Witajcie! - Martina - 07-23-2012 02:49 PM

witamy Cię i pokaż swój profil ; >


RE: Witajcie! - Lia - 07-23-2012 02:52 PM

Tylko pytanie: gdzie mogę go dodać? Czy wrzucić w podpis? Huh

Edycja: Wrzuciłam jednak w podpis. Oczko


RE: Witajcie! - Castielle - 07-25-2012 06:29 AM

Witam wszystkich Uśmiech
Moja przygoda z PC rozpoczęła się w 2009 roku kiedy to wysyłaniem pocztówek zaraziła mnie koleżanka. Na początku poszło kilka offów ale szybko przerzuciłam się na forum, bo i szybciej i lepszy kontakt z userami. Niestety później nałożyło mi się kilka spraw i musiałam przerwać wysyłanie pocztówek na jakiś czas. Nie myślałam, że ten 'czas' to będzie aż 3 lata ;P
Ale na szczęście wróciłam i znów i nadal kontynuuję moje zbieranie Oczko

Mój profil na PC - Castielle

Witajcie!


RE: Witajcie! - mishi - 07-25-2012 09:28 AM

Witam wszystkich, których nie witałam Uśmiech


RE: Witajcie! - nielotna - 08-02-2012 12:16 PM

Cześć Uśmiech Mam na imię Karolina i studiuję we Wrocławiu. Na PC od ponad roku, kartki wysyłam w zależności od zasobności portfela Oczko Dopiero niedawno zaczęłam się bardziej angażować w wysyłanie i odbieranie kartek Oczko

Profil na PC:nielotna

Na razie tyle. Mam nadzieję, że spodoba mi się tutaj i będę wpadała częściej Uśmiech

PS
Piękne to forum! Kolory, emoticonki, układ itp. Oczko


RE: Witajcie! - Martina - 08-02-2012 12:28 PM

witamy na forum! ^^ baw się dobrze i wciągnij się w rozmowy z nami też Szczęśliwy


RE: Witajcie! - Lia - 08-02-2012 01:11 PM

O, witam witam koleżankę. Oczko


RE: Witajcie! - Pasażerka - 08-02-2012 01:17 PM

cześć Karolina, rozgość się u nas i czuj się jak u siebie. w końcu kto jak kto, ale my na pewno zrozumiemy Twój nałóg Uśmiech


RE: Witajcie! - mishi - 08-02-2012 01:44 PM

(08-02-2012 12:16 PM)nielotna napisał(a):  Cześć Uśmiech Mam na imię Karolina i studiuję we Wrocławiu.

Witam imienniczkę ^^


RE: Witajcie! - emikia - 08-10-2012 03:46 PM

Weszłam z przypadku i postanowiłam się zarejestrować ; ) Od pewnego czasu uzależniłam się od pocztówkowania i jakoś na razie nad tym nie ubolewam.

Wypada się przywitać to też od tego swoją podróż na forum zaczynam. ; )


RE: Witajcie! - Pasażerka - 08-10-2012 03:51 PM

witamy, witamy i zapraszamy w nasze progi Uśmiech


RE: Witajcie! - Martina - 08-11-2012 12:12 PM

witamy najserdeczniej Ninja rozgość się!


RE: Witajcie! - emka - 08-11-2012 09:29 PM

Witam! Jestem Magda, studiuję w Poznaniu, pochodzę z pomorza. W postcrossing bawię się już od jakiegoś czasu, więc postanowiłam się ujawnić, przywitać i, mam nadzieję, zostać na dłużej Uśmiech