Postcrossing Forum
Witajcie! - Wersja do druku

+- Postcrossing Forum (http://www.postcrossing-forum.pl)
+-- Dział: Wstęp (/forum-1.html)
+--- Dział: Przywitaj się (/forum-3.html)
+--- Wątek: Witajcie! (/thread-2.html)



RE: Witajcie! - Beifra - 01-07-2013 10:48 PM

WitamyUśmiech mnie namówiła siostraDuży uśmiech


RE: Witajcie! - Av3ntia - 01-08-2013 03:09 AM

Cześć! Uśmiech

Ginger, też tak miałam na początku, oswoisz się Uśmiech Kartki przyjdą z czasem, a to jakieś zamówienie, a to w jakimś sklepie zauważysz... Duży uśmiech


RE: Witajcie! - Hanakumu - 01-10-2013 06:07 PM

Hej!
Jestem z najczystszego miejsca w Polsce - Śląska ;]
Pocztówki zbieram od dziecka, ale oficjalnie wymieniam się nimi od niecałego miesiąca (wkręciła mnie znajoma).


RE: Witajcie! - Av3ntia - 01-10-2013 06:12 PM

Witamy kolejną ślązaczkę Duży uśmiech


RE: Witajcie! - Beifra - 01-10-2013 06:15 PM

WitajDuży uśmiech


RE: Witajcie! - Claudya - 01-10-2013 06:28 PM

Cześć! Uśmiech


RE: Witajcie! - dimashq - 01-12-2013 11:43 AM

Cześć Uśmiech
Wreszcie udało mi się tu dołączyć, w nocy już nie ogarniałem i formularz rejestracyjny mnie przerósł w pewnym momencie Uśmiech
No ale jestem.

Dawid, Lublin, rodem spod Stalowej Woli.

Na PC od niecałego tygodnia.


RE: Witajcie! - Beifra - 01-12-2013 11:56 AM

WitajDuży uśmiech w sumie tez się w nocy rejestrowałam o 2 xD zarejestrowałam się wylosowałam i poszłam spać xD
mam nadzieje ze będziesz z nami długo Duży uśmiech


RE: Witajcie! - GingerGirl - 01-12-2013 12:03 PM

Witamy Uśmiech


RE: Witajcie! - zylia - 01-12-2013 07:50 PM

Cześć, Świeżaczki! Uśmiech
Miło, że jest nas coraz więcej.


RE: Witajcie! - Av3ntia - 01-13-2013 03:43 AM

Cześć! Uśmiech


RE: Witajcie! - get_me_out - 01-13-2013 05:13 AM

Czeeeeść! Cyklop


RE: Witajcie! - yojek - 01-15-2013 12:29 AM

Witam wszystkich Uśmiech
O tym forum dowiedziałem się z aukcji Wielkiej Orkiestry Pocztówkowej Pomocy i mam nadzieje że będzie to dla mnie początek nowej przygody z postcrossingiem :]
Pochodzę z Gorlic, pomieszkuję w Warszawie, ale bywam też w wielu różnych miejscach więc będę miał wiele okazji do wysyłania pocztówek zainteresowanym Uśmiech


RE: Witajcie! - GingerGirl - 01-15-2013 12:41 AM

Hej Uśmiech
Niesamowite. Ludzie nie przestaja mnie zadziwiac. Mamy nadzieje, ze i dla Ciebie bedzie to swietna i niekonczaca sie przygoda Uśmiech


RE: Witajcie! - Beifra - 01-15-2013 11:19 AM

OO Witaj i gratuluje wygrania licytacjiUśmiech
W końcu się dowiedzieliśmy kim jesteś xD


RE: Witajcie! - yojek - 01-15-2013 12:50 PM

(01-15-2013 12:41 AM)GingerGirl napisał(a):  Hej Uśmiech
Niesamowite. Ludzie nie przestaja mnie zadziwiac. Mamy nadzieje, ze i dla Ciebie bedzie to swietna i niekonczaca sie przygoda Uśmiech
Czy ja wiem czy jest w tym coś zadziwiającego...
Wierzę że pomożecie mi się wdrożyć w postcrossing, dzięki czemu będę mógł się dobrze bawić w dobrym towarzystwie jakim musi być Wasze środowisko Uśmiech


RE: Witajcie! - GingerGirl - 01-15-2013 02:00 PM

No to mozliwe, ze moje srodowisko zupelnie nie rozumie mojej fascynacji takimi znajomosciami i radochy z dostawania i wysylania kartek Uśmiech


RE: Witajcie! - Martina - 01-15-2013 02:29 PM

Mnie zadziwia chęć wydania 1000zł na trochę pocztówek Oczko Ale pewnie gdyby było mnie na to stać, tobym też się nie wahała. Ale nie w momencie, kiedy 1000zł odkładam przez rok, żeby pojechać na weekend za granicę... :3 Więc trochę rozumiem, a trochę się dziwię jednak. Zależy od punktu siedzenia Cyklop

Mam nadzieję, że postcrossing cię wciągnie i będzie cieszył! Założyłeś już konto? Jeśli potrzebujesz pomocy, rozejrzyj się po forum, na pewno znajdziesz odpowiedzi na wszystkie pytania Uśmiech


RE: Witajcie! - yojek - 01-15-2013 04:16 PM

Mnie też trochę zadziwia moje posunięcie, a jeszcze bardziej zdziwiony będę jak będę tych pieniędzy potrzebował i akurat nie będę miał pracy, ale trudno...
Wiem że są ludzie którzy potrzebują tych pieniędzy o wiele bardziej niż ja i są potrzeby większe niż moja potrzeba odkładania pieniędzy. Dlatego ciesze się że teraz akurat miałem trochę więcej pieniędzy i mogłem wziąć udział w takiej fajnej licytacji.
Nie jestem ekonomistą i nie potrafię dobrze zarządzać pieniędzmi, ale może to i dobrze bo dzięki temu wiem że wcale nie trzeba wszystkiego przeliczać według wartości użytkowej danego zakupu. Może się to niektórym wydawać nieracjonalne, ale nigdy nie kupiłbym nawet kilkuset pocztówek za 1000 zł bo nawet gdyby mnie było na to stać, to uznałbym że nie powinienem sobie pozwalać na taką fanaberię. Ale to była aukcja WOŚPu i to bardzo wiele zmienia...


RE: Witajcie! - jaskolaa - 01-15-2013 09:59 PM

Cześć! Duży uśmiech

Dopiero tutaj zaczynam, ale podejrzewam, że szybko się wciągnę ;p Cieszę się, że trafiłam, na forum, gdzie ludzie podzielają moją pasję, bo z moimi znajomymi bywa ciężko Język

Ahooj!