Postcrossing Forum
Sugestie odnośnie forum - Wersja do druku

+- Postcrossing Forum (http://www.postcrossing-forum.pl)
+-- Dział: Wstęp (/forum-1.html)
+--- Dział: Sprawy organizacyjne (/forum-4.html)
+--- Wątek: Sugestie odnośnie forum (/thread-28.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: Sugestie odnośnie forum - Adadam - 05-28-2014 12:25 PM

Na chrome co jakiś czas też mam takie coś.


RE: Sugestie odnośnie forum - Mizushi - 05-28-2014 02:28 PM

Czyli wyskakuje i na Mozilli i na Chromie, więc może to jednak wina forum..?


RE: Sugestie odnośnie forum - Monika - 06-04-2014 04:14 PM

Na Explorerze nic takiego się nie dzieje. Tylko powiadomienia o pw nie dochodzą na maila, ale ten problem akurat istnieje już od dawnaUśmiech


RE: Sugestie odnośnie forum - romanek - 08-24-2014 02:53 PM

Jeśli ktoś z Szanownych Forumowiczów chciałby poprowadzić kolejne edycje Niespodzianki miesiąca, proszę uprzejmie o kontakt w tej sprawie. Dziękuję.


RE: Sugestie odnośnie forum - Basia - 08-31-2014 07:28 PM

No, może nie sugestie... Ale czy Wam też ostatnio (w sobotę lub piątek) nie wyświetlała się strona forum?


RE: Sugestie odnośnie forum - Martina - 09-01-2014 09:19 AM

tak, był chwilowy problem - jakieś 2 godziny, a później wróciło do normy bez żadnych ingerencji, bo nie zdążyłam Adminowi namarudzić Cyklop


RE: Sugestie odnośnie forum - Basia - 09-02-2014 08:55 AM

Aha, już myślałam, że to mój komputer zwariowałUśmiech


RE: Sugestie odnośnie forum - marmolada - 10-03-2014 09:39 PM

Czy tylko ja mam problem z forum?
Wyskakuje mi coś takiego. Ta tabela jest dużo dłuższa, a pod nią jest forum. I zniknęły mi wszystkie posty od 1 października.
[Obrazek: scfor.png]


RE: Sugestie odnośnie forum - stalowamagnolia - 10-04-2014 07:42 AM

Też mam takie same problemy jak Marmolada. Na czasie czas też stanął na 30 września.


RE: Sugestie odnośnie forum - Martina - 10-04-2014 11:57 AM

ja też tak mam. dałam znać właścicielowi forum - grunt, że działa, no ale Oczko jak będzie mieć czas to pewnie poprawi.


RE: Sugestie odnośnie forum - Basia - 10-06-2014 06:01 PM

Mi też takie coś wyskakiwało. Ale nawet nie przyszło mi do głowy zobaczyć, czy poniżej jest forum...Smutny


RE: Sugestie odnośnie forum - Martina - 10-06-2014 11:04 PM

a widzisz! a było! i działało! tuż pod krzaczorami :-)


RE: Sugestie odnośnie forum - Basia - 10-07-2014 07:48 PM

Kto je w tych krzaczorkach schował? Przyznawać się!


RE: Sugestie odnośnie forum - Monika - 10-07-2014 10:10 PM

A, no to super, że mój post został usunięty, a problemem nikt się nie zajął.


RE: Sugestie odnośnie forum - Martina - 10-09-2014 10:06 AM

jaki post usunięty? wątpię, żeby ktoś coś usuwał Zdezorientowany


RE: Sugestie odnośnie forum - marmolada - 10-09-2014 10:15 AM

(10-09-2014 10:06 AM)Martina napisał(a):  jaki post usunięty? wątpię, żeby ktoś coś usuwał Zdezorientowany
(10-03-2014 09:39 PM)marmolada napisał(a):  I zniknęły mi wszystkie posty od 1 października.

Posty, które zniknęły wraz z pojawieniem się tej tabeli na górze forum, nie powróciły. Pewnie był tam też post Moniki, która pisała, że prosi o pomoc w imieniu Kroke, która nie może zalogować się na forum. Nie wiem dokładnie o co chodzi, więc może obszerniejszych informacji udzieli Monika Oczko


RE: Sugestie odnośnie forum - Monika - 10-09-2014 08:07 PM

Jest tak, jak pisze marmolada. Kroke miała problem z zalogowaniem się na to forum i poprosiła mnie o pomoc. Dziwi mnie tylko, że skoro zniknęły posty od początku października, to dlaczego tylko w tym dziale? Bo w innych są, sprawdzałam. Przecież gdyby było jakieś przekłamanie systemu czy coś, to poleciałoby po wszystkich chyba, nie? Zresztą... może ja się nie znam.

Ale Martino, ja Tobie wysłałam również maila z opisem tego problemu, tak na wszelki wypadek, gdybyś akurat tu nie zajrzała, ale pozostała po nim cisza. Więc nie wiem, jak mam to rozumieć. Mail też nie doszedł?


RE: Sugestie odnośnie forum - Martina - 10-09-2014 10:41 PM

no cóż, pewnie nie uwierzysz, ale żadnego maila nie dostałam Huh coś to forum szwankuje ostatnio nie na żarty...


RE: Sugestie odnośnie forum - romanek - 10-01-2015 08:44 PM

Szanowni Państwo!

Chciałbym zasięgnąć Waszej opinii odnośnie pewnej pocztówkowej zabawy o roboczej nazwie "Wrzuć kartkę do skrzynki". Jest to połączenie tagu i prowadzonej niegdyś niespodzianki miesiąca. Otóż uczestnik wysyła drugiemu uczestnikowi (wybranemu przez siebie spośród innych członków forum) kartkę niespodziankę nie powiadamiając go o tym. Osoba, która otrzyma kartkę informuje o tym w wątku i wysyła kartkę niespodziankę kolejnemu, wybranemu przez siebie uczestnikowi w tajemnicy i tak dalej.
Niejako tago-RR ma charakter dobrowolny, przenosi jednak odpowiedzialność za przesłanie kartki dalej. Jeśli ktoś, kto otrzymał kartkę, nie chce dalej przesłać kartki winien o tym powiadomić i wtedy czekamy na "anioła", który przejmie pałeczkę na ochotnika w celu wysłania kartki dalej.
Przyjąłbym linię "skrzynki" na 10 osób czyli pierwszy uczestnik wysyła kartkę i skrzynka "ciągnie się" do 10 uczestnika, który wysyła kartkę zaczynającemu. I zapełniamy w ten sposób skrzynkę. Można oczywiście otworzyć kilka skrzynek wedle życzenia i będą one się zapełniały równolegle szybciej lub wolniej. Nie ma czasowego charakteru danej skrzynki, może się nawet zapełniać miesiąc lub dwa.

Co o tym myślicie? Czy będą u nas chętni?
Będę wdzięczny za Wasze opinie.


RE: Sugestie odnośnie forum - Pasażerka - 10-02-2015 07:21 AM

towarzyszu, wiesz, że uwielbiam Twoje pomysły, co jeden to lepszy więc i w tym przypadku jestem za Uśmiech