Postcrossing Forum
Sugestie odnośnie forum - Wersja do druku

+- Postcrossing Forum (http://www.postcrossing-forum.pl)
+-- Dział: Wstęp (/forum-1.html)
+--- Dział: Sprawy organizacyjne (/forum-4.html)
+--- Wątek: Sugestie odnośnie forum (/thread-28.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: Sugestie odnośnie forum - Nikuś - 02-12-2012 07:13 PM

heksita napisał(a):Wszystkie wątki z listy klikam w identyczny sposób, natomiast pewne wątki, wciąż te same, wyświetlają mi się cały czas od jednej konkretnej wypowiedzi. Np. "my na postcrossingu" pokazuje mi się od postu toruko na pierwszej stronie. "Poczta Polska" -- od wypowiedzi Pasażerki, że cieszy się, że będą stojaki na zewnątrz.

A po przeklikaniu interesujących mnie tematów zawsze wybieram link "oznacz wszystkie wątki jako przeczytane".


Z tego co zauważyłam, żeby pokazywało tylko posty nieprzeczytane dotychczas, trzeba nacisnąć tą zieloną strzałkę na początku tematu Uśmiech


RE: Sugestie odnośnie forum - heksita - 02-12-2012 07:30 PM

(02-12-2012 07:13 PM)Nikuś napisał(a):  
heksita napisał(a):Wszystkie wątki z listy klikam w identyczny sposób, natomiast pewne wątki, wciąż te same, wyświetlają mi się cały czas od jednej konkretnej wypowiedzi. Np. "my na postcrossingu" pokazuje mi się od postu toruko na pierwszej stronie. "Poczta Polska" -- od wypowiedzi Pasażerki, że cieszy się, że będą stojaki na zewnątrz.

A po przeklikaniu interesujących mnie tematów zawsze wybieram link "oznacz wszystkie wątki jako przeczytane".


Z tego co zauważyłam, żeby pokazywało tylko posty nieprzeczytane dotychczas, trzeba nacisnąć tą zieloną strzałkę na początku tematu Uśmiech

Ale ja tej strzałki właśnie używam.

I zauważ, że klikając w dokładnie ten sam sposób, niektóre tematy otwierają mi się na postach rzeczywiście nieprzeczytanych, a niektóre wciąż na jednym i tym samym poście. Gdyby wszystkie wątki otwierały się na starych postach -- OK, to by znaczyło, że klikam w niewłaściwy link / strzałkę / whatever. No ale klikam w to samo.


RE: Sugestie odnośnie forum - owadomorek - 02-12-2012 07:46 PM

(02-12-2012 07:30 PM)heksita napisał(a):  
(02-12-2012 07:13 PM)Nikuś napisał(a):  
heksita napisał(a):Wszystkie wątki z listy klikam w identyczny sposób, natomiast pewne wątki, wciąż te same, wyświetlają mi się cały czas od jednej konkretnej wypowiedzi. Np. "my na postcrossingu" pokazuje mi się od postu toruko na pierwszej stronie. "Poczta Polska" -- od wypowiedzi Pasażerki, że cieszy się, że będą stojaki na zewnątrz.

A po przeklikaniu interesujących mnie tematów zawsze wybieram link "oznacz wszystkie wątki jako przeczytane".


Z tego co zauważyłam, żeby pokazywało tylko posty nieprzeczytane dotychczas, trzeba nacisnąć tą zieloną strzałkę na początku tematu Uśmiech

Ale ja tej strzałki właśnie używam.

I zauważ, że klikając w dokładnie ten sam sposób, niektóre tematy otwierają mi się na postach rzeczywiście nieprzeczytanych, a niektóre wciąż na jednym i tym samym poście. Gdyby wszystkie wątki otwierały się na starych postach -- OK, to by znaczyło, że klikam w niewłaściwy link / strzałkę / whatever. No ale klikam w to samo.

Też to zauważyłam... W niektórych wątkach, mimo zaznaczenia, że już jest przeczytane. Potem znów przenosi do jakiejś konkretnej wiadomości w środku wątku, którą czytałam już.


RE: Sugestie odnośnie forum - Anusiak85 - 02-12-2012 08:25 PM

też tak mam Oczko


RE: Sugestie odnośnie forum - Nikuś - 02-12-2012 08:59 PM

Hmmm właśnie się przekonałam, że tak jest. W sumie w tych wątkach, gdzie nie czytałam tylko zaznaczyłam, by odznaczyło, że przeczytałam, a jak potem chcę przeczytać te nieprzeczytane w tych wątkach to przekierowuje mnie albo na początek, jeśli w ogóle nie czytałam tego tematu, albo do miejsca gdzie czytałam ostatni raz Język Czyli wychodzi na to, że opcja "oznacz jako przeczytane" oszukuje nas Język


RE: Sugestie odnośnie forum - kolekcja - 02-14-2012 01:37 PM

a ja bym bardzo chciała, żeby było tło na forum... Uśmiech


RE: Sugestie odnośnie forum - nemezis871 - 02-23-2012 07:49 PM

Panie Adminie szacowny, wiem, że z tym to może być kłopot, ale gdyby jednak dało zrobić się cokolwiek, żeby zablokować/zignorować niektóre tematy, to byłoby cudownie, bo forum zaczyna się rozrastać i wchodzenie na forum po dniu - dwóch nieobecności staje się kłopotliwe Duży uśmiech Przykładowo nie biorę udziału w zeszycikach, więc bym sobie zignorowała wszystkie tematy i już. Chyba nie tylko ja mam ten problem Oczko Jakby się udało wprowadzić jakiekolwiek rozwiązanie, nawet gdyby to jeszcze miało zając trochę czasu, to chyba bym litra posłała pocztą Duży uśmiech Poza tym jest super Uśmiech


RE: Sugestie odnośnie forum - Martina - 02-23-2012 08:24 PM

tego litra tobyś mogła KZK GOP zawieźć... Język

ja tam zeszyciki sobie odznaczam od razu po wejściu i dopiero patrzę co zostało nieprzeczytanych, no ale ja to ja D:


RE: Sugestie odnośnie forum - nemezis871 - 02-23-2012 08:30 PM

No to zawiozę KZK Duży uśmiech Też odznaczam, ale wygodniej by było odznaczyć raz i już Oczko


RE: Sugestie odnośnie forum - margaretka02 - 02-23-2012 08:41 PM

nemezis871 napisał(a):wygodniej by było odznaczyć raz i już

Też tak myślę Oczko


RE: Sugestie odnośnie forum - Admin - 02-23-2012 10:03 PM

@ nemezis871
Nie ma takiej oficjalnej modyfikacji - ale zagadałem gdzie trzeba i może coś uda się załatwić.


RE: Sugestie odnośnie forum - nemezis871 - 02-23-2012 10:09 PM

Dziękuję choćby za próby Uśmiech Sądzę, że nie tylko mnie ułatwiłoby to życie, bo bardzo się przyzwyczailiśmy do możliwości ignorowania wątków, z czasem gdy pojawi się jeszcze więcej tematów, odhaczenie wszystkiego może stać się bardzo nużące Uśmiech


RE: Sugestie odnośnie forum - Martina - 02-23-2012 10:10 PM

choćby było tam pińcet wątków w dziale z zeszytami, to wystarczy przecież jedno kliknięcie na stronie głównej i wszystkie znikają, więc... co w tym nużącego? o_O


RE: Sugestie odnośnie forum - Capricious - 02-23-2012 10:11 PM

(02-23-2012 10:09 PM)nemezis871 napisał(a):  Dziękuję choćby za próby Uśmiech Sądzę, że nie tylko mnie ułatwiłoby to życie, bo bardzo się przyzwyczailiśmy do możliwości ignorowania wątków, z czasem gdy pojawi się jeszcze więcej tematów, odhaczenie wszystkiego może stać się bardzo nużące Uśmiech

Oj taaak, taka opcja byłaby cudowna...
Również byłabym ogromnie wdzięczna. Uśmiech


RE: Sugestie odnośnie forum - heksita - 02-23-2012 10:30 PM

(02-23-2012 10:10 PM)Martina napisał(a):  choćby było tam pińcet wątków w dziale z zeszytami, to wystarczy przecież jedno kliknięcie na stronie głównej i wszystkie znikają, więc... co w tym nużącego? o_O

Ja mam tak, że niektóre wymiany / loterie / zeszyty mnie interesują, a niektóre nie (więcej jest tych nieinteresujących). I się połapać już nie mogę, bo nie pamiętam dokładnie tytułów wątków. Więc tak, też jestem bardzo za opcją ignorowania tematów.


RE: Sugestie odnośnie forum - Martina - 02-24-2012 10:21 AM

a no to okej ^^ ja nic nie ignoruję i tak, bo muszę wszędzie dzielnie sprawdzać, czy nie spamujecie Szczęśliwy Szczęśliwy Szczęśliwy


RE: Sugestie odnośnie forum - heksita - 02-24-2012 12:29 PM

(02-24-2012 10:21 AM)Martina napisał(a):  a no to okej ^^ ja nic nie ignoruję i tak, bo muszę wszędzie dzielnie sprawdzać, czy nie spamujecie Szczęśliwy Szczęśliwy Szczęśliwy

To coś Ci kiepsko z tym idzie Szczerbol!


RE: Sugestie odnośnie forum - Qidass - 02-24-2012 01:57 PM

Nie wiem, czy to już było. Ale przydał by się Polski czas, opcja do patrzenia ostatniej odpowiedzi.


RE: Sugestie odnośnie forum - Admin - 02-24-2012 05:02 PM

Spełniłem Wasze życzenie odnośnie ignorowania tematów:
http://www.postcrossing-forum.pl/thread-183.html


RE: Sugestie odnośnie forum - Martina - 02-24-2012 05:27 PM

daj nemezis adres, to ci flaszkę podrzuci Szczęśliwy