Postcrossing Forum
A teraz coś całkiem z innej beczki... - Wersja do druku

+- Postcrossing Forum (http://www.postcrossing-forum.pl)
+-- Dział: Off topic (/forum-21.html)
+--- Dział: Off topic (/forum-25.html)
+--- Wątek: A teraz coś całkiem z innej beczki... (/thread-4.html)



RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - hardgirl123 - 02-15-2012 05:21 PM

za dużo czasu to ja nie mam, ale zależy co by to było i na czym by miało polegać


RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - Satai - 02-15-2012 05:55 PM

nemezis871 napisał(a):Już się boję co o mnie będą mówić, skoro mam 25 lat i wciąż pytają mnie o dowód

Ja mam 33 i oferują mi jeszcze zniżki studenckie, a ostatnio ktoś się zapytał, jak tam sesja LOL

"Pasażerka napisał(a):chcesz zacząć studia, które sprawiają ci satysfakcję, choć są mało przyszłościowe - zrób je

Dzięki takiemu właśnie podejściu moich rodziców jestem szczęśliwą magister astronomii - nie powiem, studia wybitnie przyszłościowe, jeśli chodzi o robienie kariery Oczko


RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - Ayuto - 02-15-2012 06:28 PM

Martina napisał(a):Czy ktoś ma w domu za dużo czasu i chciałby zamienić swój czas na parę groszy?


Pare groszy zawsze chętnie przyjmę Duży uśmiech


RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - Martina - 02-15-2012 08:06 PM

nie wiem czy potrzeba mi tak dużo chętnych, na drugim forum też się rzucili jak szczerbaty na ser Zdziwko wzięłam na razie 3 osoby, ale jakbym potrzebowała więcej, to dam znać Duży uśmiech


RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - nemezis871 - 02-15-2012 09:19 PM

Satai napisał(a):Ja mam 33 i oferują mi jeszcze zniżki studenckie, a ostatnio ktoś się zapytał, jak tam sesja LOL

Ma to swoje plusy Oczko Dzisiaj znowu bez szemrania nabito mi zniżkę na łyżwy. Zawsze to o połowę mniej. Nawet chyba nie przyszło kobiecie do głowy pytać o legitkę Duży uśmiech


RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - nemezis871 - 02-16-2012 04:07 PM

No nie... naprawdę coś jest do rzeczy z tym, że nowi teraz mają lepiej!!!! http://www.postcrossing.com/user/sofie0306 .... 5 wysłanych 8 otrzymanych w tym Emiraty Arabskie i Serbia !! Smutny


RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - Ayuto - 02-16-2012 05:47 PM

Zarejestrowałam się na busuu.com, kilka lekcji już za mną i muszę przyznać, że są bardzo przyjemne Uśmiech Chciałam jeszcze zahaczyć o Niezbędnik W Podróży, ale dranie zablokowali go -.-
Jakby ktoś chciał się czegoś pouczyć to zapraszam. Pomożecie mi odblokować wyżej wymienioną lekcję Język
http://www.busuu.com/invite/accept/Njc5NDkxNQ==


RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - 97didek - 02-16-2012 05:50 PM

Busuu to fajna strona, ale na pewno nie do nauczenia się języka od podstaw, ponieważ nie ma gramatyki (jest dla użytkowników premium Plask)


RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - Pasażerka - 02-16-2012 07:35 PM

no ja nie pomogę, bo już tam jestem zarejestrowana. się na włoski porwałam, nie wiem po co O matko


RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - Joa - 02-16-2012 08:02 PM

Ja ostatnio się porwałam na chiński : D
Bo z angielskiego to już nuda.. : D
A tu też jest fajna strona z fajnie wytłumaczonymi czasami itd. http://www.t4tw.info/angielski/cwiczenia.htm
Jednocześnie są ćwiczenia do zagadnień więc jest spoko :0
Miałam gdzieś jeszcze inną stronę podobną do buusu ale się zawieruszyła : D


RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - 97didek - 02-16-2012 08:24 PM

Jeśli ktoś już umie składać zdania w języku obcym to polecam http://lang-8.com/


RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - convallaria - 02-17-2012 03:44 AM

Dziabka napisał(a):Ja teraz nawet jakbym chciała, to już nie mam tylu możliwości (Mąż, dziecko, dom), więc się cieszę "dzikimi" raz na jakiś czas.
Z dzieckiem też można jeździć (no chyba, że to już wiek szkolny to zostają tylko wakacje) - sama mając 4-5 lat przeżyłam świetną przygodę dzięki moim rodzicom (byłam w Singapurze, Malezji, Tajlandii, Indonezji i Indiach - btw, teraz czekam z utęsknieniem na kartkę z/do tamtych krajów). Jak sobie pomyślę, że niedługo od tego czasu minie 20 lat Zdziwko (1992-1993) to mi się łezka w oku kręci. Oczywiście wszystko było bez tych wszystkich all-inclusive ofert gdzie jedziesz na drugi koniec świata po to żeby posiedzieć przy hotelowym basenie - nie rozumiem jak się można tym zachwycać. Od nie pamiętam kiedy chciałabym tam wrócić bo już w sumie nic stamtąd nie pamiętam (czasem patrząc na zdjęcia coś mi się przypomina).

Ayuto napisał(a):Strach przed wyruszeniem w nieznane/do obcego kraju, jest najgorszą przeszkodą. Bo zawsze jakieś fundusze się wygrzebie, zawsze trafi się na kogoś pomocnego, ale ta myśl czy nic się nie stanie, jest wkurzająca.
Zgadzam się z tym w 100%, bo jestem właśnie taką osobą z paraliżującym strachem przed nieznanym miejscem. Pasażerko, zazdroszczę ci tych wojaży (oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu), bo sama też bym chciała pojechać do jakiegoś europejskiego kraju stopem (najchętniej Hiszpania), ale brakuje odwagi i towarzysza.

nemezis871 napisał(a):Już się boję co o mnie będą mówić, skoro mam 25 lat i wciąż pytają mnie o dowód
Haha, u mnie to samo (tylko w maju 24 lata), ale najczęściej pytają jak kupuję jakieś jedzenie w sklepie spożywczym + piwo (najczęściej Redds). Jak idę do monopolowego po jakieś wino/wódkę to dowód znacznie rzadziej pytają Szczęśliwy.

Martina napisał(a):a ja nie cierpię mojego braku zorganizowania
Witam w klubie, z niczym nie mogę się ogarnąć a i tak pół dnia spędzam w necie Ściana.


RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - Dziabka - 02-17-2012 12:18 PM

Convallaria, no niby można i z dzieckiem, ale musiałabym bez Męża (bo mu praca nie bardzo pozwala), a bym nie chciała. No ale zostaje mi jeszcze obawa przez nieznanym... Język


RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - Ayuto - 02-17-2012 12:23 PM

Zróbmy jakieś grupowe terapie leczące przed obawami Szczęśliwy


RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - Dziabka - 02-17-2012 12:44 PM

Przydałoby się! Szczęśliwy


RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - hardgirl123 - 02-17-2012 12:47 PM

zaczęłam sobie czytać blog o Japonii naszej forumowiczki i za jego pośrednictwem trafiłam na blogi dziewczyn mieszkających w Pakistanie itp.... echsz ja bym tam raczej nie wyjechała - z tym moim charakterem i sposobem bycia szybko wylądowałabym w kostnicy :>


RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - Martina - 02-17-2012 01:19 PM

a ja się nie boję, to ja mogę tę terapię prowadzić Szczęśliwy


RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - Pasażerka - 02-17-2012 01:43 PM

też mogę poprowadzić :-D


RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - Martina - 02-17-2012 01:44 PM

też o Tobie pomyślałam : D


RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - Pasażerka - 02-17-2012 02:30 PM

naczelny Włóczykij może zrobić szkolenie jak przeżyć jak najdłużej za granicą za jak najmniejsze pieniądze Ninja