Postcrossing Forum
A teraz coś całkiem z innej beczki... - Wersja do druku

+- Postcrossing Forum (http://www.postcrossing-forum.pl)
+-- Dział: Off topic (/forum-21.html)
+--- Dział: Off topic (/forum-25.html)
+--- Wątek: A teraz coś całkiem z innej beczki... (/thread-4.html)



RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - margaretka02 - 02-28-2012 10:30 PM

Ja nie rejestruję kartek, których nie dostałam. Kiedyś zapytałam kogoś, czy doszła moja kartka. Odpowiedziała, że nie, ale jeżeli chcę, to mogę podać numer i ona zarejestruje. Powiedziałam, że to bardzo miło z jej strony, ale że wolę jej wysłać jeszcze jedną, żeby nie była stratna. Jak ktoś był taki miły, to wysłałam drugą z przyjemnością.


RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - Martina - 02-28-2012 10:31 PM

mi też zdarzało się podawać ID kartki jeśli ktoś chciał zarejestrować, ale zaraz wysyłałam kolejną, z podziękowaniem za rejestrację mimo nieotrzymania.


RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - Agnieszka - 02-28-2012 10:35 PM

Miałam kiedyś podobną sytuację z pewną Niemką... O matko


RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - Satai - 02-28-2012 10:42 PM

Aniu, zgłoś ją do management. Nawet Vicki pisze, że rejestrowanie kartek nieotrzymanych jest "against the spirit of Postcrossing".

Dostałam parę takich wiadomości, nigdy nie zarejestrowałam żadnej kartki, której nie dostałam. Jak jeszcze sama pisywałam do odbiorców z pytaniem o moje zaginione, NIGDY nie podałam w wiadomości numeru ID.

Ostatnio też dostałam pytanie, z Tajlandii, odpisałam, że kartka nie doszła i koniec. Po 3 tygodniach kartka dotarła, szła tak długo (też wysłana w grudniu), bo została "missent to Cambodia" Oczko

A Laurent, well... Dostałam od niego przynajmniej 2, druga była kompletnie pusta... Akurat na oficjalnym forum rozgorzała wtedy dyskusja na jego temat i ośmieliłam się wypowiedzieć w temacie, pisząc właśnie, że dostałam kartkę zupełnie pustą, na co odpowiedział mi, że to niemożliwe, bo on zawsze daje wiadomość. Taa, a ten czysty tył pocztówki (nie było nawet śladów po kleju czy taśmie klejącej) to mi się pewnie przyśnił O matko


RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - Anusiak85 - 02-28-2012 10:56 PM

(02-28-2012 10:42 PM)Satai napisał(a):  Aniu, zgłoś ją do management. Nawet Vicki pisze, że rejestrowanie kartek nieotrzymanych jest "against the spirit of Postcrossing".

ale że gdzie to trzeba kliknąc żeby zgłosic? O matko
wiadomosc nastukałam tylko nie wiem jak wysłac Huh


RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - Pasażerka - 02-28-2012 10:59 PM

czasami jestem zażenowana ludźmi, naprawdę. aż mi się nie chce rozwijać mojej wypowiedzi na temat tej Moiry całej O matko


RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - Martina - 02-28-2012 11:04 PM

szkoda słów na takie po prostu. i tyle Smutny


RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - heksita - 02-28-2012 11:47 PM

(02-28-2012 10:56 PM)Anusiak85 napisał(a):  
(02-28-2012 10:42 PM)Satai napisał(a):  Aniu, zgłoś ją do management. Nawet Vicki pisze, że rejestrowanie kartek nieotrzymanych jest "against the spirit of Postcrossing".

ale że gdzie to trzeba kliknąc żeby zgłosic? O matko
wiadomosc nastukałam tylko nie wiem jak wysłac Huh

Z górnego menu Help > Contact ?


RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - Capricious - 02-29-2012 08:44 AM

Właśnie znalazłam pozytywną odpowiedź na moją propozycję swapu z panem z Dominikany w SPAMIE! Całe szczęście, że coś mnie ruszyło i go przejrzałam, rzadko to robię.


RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - hardgirl123 - 02-29-2012 10:53 AM

a ja dostałam propozycje Direct Exchange Uśmiech od pani z Rosji


RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - Pasażerka - 03-01-2012 04:56 PM

kupiłam dziś 42 pocztówki O matko


RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - mishi - 03-02-2012 11:41 AM

Ekhem... ponoc jak zbiore 20 osob to cos dostane, to co, pomozecie? ^^
http://shinybox.pl/?ref=dcbc4dd


RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - Martina - 03-02-2012 12:36 PM

to zależy, co dostaniesz? Cyklop


RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - margaretka02 - 03-03-2012 12:30 AM

Na forum postcrossingu trwają zapisy do nowych grup w wątku I'm going to vacation RR.


RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - Maxus - 03-03-2012 10:46 AM

E tam, to tylko Brazylia. Szczęśliwy


RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - Pasażerka - 03-03-2012 09:24 PM

pogratulujcie mi inteligencji i refleksu - na 5 minut przed kupieniem biletów na samolot z Salonik do Budapesztu zorientowałam się, że nie ma szans na powrót samolotem, bo nasz bagaż będzie ważył i mierzył znacznie więcej niż podręczny O matko
i teraz trzeba mocno zreorganizować plan wyprawy... argh!


RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - Satai - 03-03-2012 09:43 PM

Dobrze, że 5 minut przed, a nie 5 minut po Oczko


RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - Pasażerka - 03-03-2012 09:49 PM

wiem, bo inaczej chyba bym musiała zawartość plecaka oddać biednym Grekom pogrążonym w kryzysie Ninja


RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - Maxus - 03-04-2012 12:42 AM

Około 2 godziny temu napisałem do Chilijczyka na oficjalnym forum w sprawie wymiany (proponował pocztówki w różnych tematach). Od razu mi odpowiedział, że chętnie się wymieni za pewną pocztówkę z mej galerii. Niestety, już jej nie miałem (a poniżej jej skanu było napisane "unavailable"). Gdy mu o tym powiedziałem i zaproponowałem, by wybrał coś innego z mej galerii, lub powiedział jakiego typu kartki zbiera (tamta pocztówka była singleviewem, mam takich trochę nieposkanowanych) to dla niego zeskanuję tych kilka kartek i może coś mu się spodoba. Odpowiedział mi, ze to nie miłe z mojej strony, że powinienem go wcześniej na ten temat poinformować, szuka ludzi z galeriami i on nie zbiera tematycznie. Wtf? ja się pytam. Przecież mu zaproponowałem, ze je zeskanuje specjalnie dla niego. Nawet nie odpowiedział mi, czy chce dalej kontynuować wymianę, czy nie.

O matko


RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - Martina - 03-04-2012 07:27 AM

niektórzy ludzie nie patrzą na podpisy pod kartkami, niestety... też już się nauczyłam żeby 'unavailable' skany usuwać z galerii po prostu od razu jak mi kartka 'wychodzi'...