Postcrossing Forum
A teraz coś całkiem z innej beczki... - Wersja do druku

+- Postcrossing Forum (http://www.postcrossing-forum.pl)
+-- Dział: Off topic (/forum-21.html)
+--- Dział: Off topic (/forum-25.html)
+--- Wątek: A teraz coś całkiem z innej beczki... (/thread-4.html)



RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - Adadam - 05-05-2012 10:14 PM

Bo zachciało się wyprowadzać to teraz brakuje wyposażenia Język


RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - Bozia - 05-05-2012 10:24 PM

Na rozluźnienie

Wiecie czemu nogi śmierdzą ? Cyklop


RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - PharmacySeal - 05-05-2012 10:26 PM

bo są daleko od głowy więc mogą sobie pozwolić Język


RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - Bozia - 05-05-2012 10:27 PM

Nie...

Bo wychodzą z tyłka Szczęśliwy


To posucharzyliśmy Zawstydzony


RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - Martina - 05-06-2012 08:24 AM

za ten suchar dam ci puchar ;P


RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - nemezis871 - 05-09-2012 03:06 PM

Właśnie umówiłam najszybszego swapa WHS za WHS w życiu Duży uśmiech Ledwo posłałam Belgijce zapytanie czy nie chciałaby się wymienić, bo mam niektóre z jej favów i sporo UNESCO ( a takie zbiera ) a mnie bardzo się podobają jej kartki z Bruggi i 10 minut później na poczcie już odpowiedź zwrotna, że jeśli wciąż mam kartkę z Wieliczki, to ona chętnie Duży uśmiech Wybrałam sobie taką: https://lh6.googleusercontent.com/-Y35n24OJa9Y/T5V4Ziou8qI/AAAAAAAAAZM/EO7FBygr0gc/s720/BR14.jpg Uśmiech Moim zdaniem śliczna, zobaczymy ile z tego wyjdzie Uśmiech

Jeszcze lepiej właśnie się dowiedziałam, że ta kartka pokazuje za jednym zamachem dwa UNESCO site Duży uśmiech Historyczne centrum Bruggi i w tle tzw Beffroi - czyli wieże strażnicze we Flandrii i Walonii - I like it! Duży uśmiech


RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - Pasażerka - 05-09-2012 03:23 PM

Ty masz szybkiego swapa, za to ja mam swapa kosmicznie powolnego, którego ciągnę od grudnia. ja kartkę z Surinamu dostałam, laska nie dostała, a odkąd przeczytała te bzdury u tej @%$^&# Gruzinki zrobiła się strasznie wkurzająca, irytująca, upierdliwa i po prostu niegrzeczna, mimo że napisałam jej, że kartka już poszła, ale przecież musi minąć trochę czasu zanim do niej dojdzie. aż się odechciewa człowiekowi O matko


RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - Maxus - 05-09-2012 03:36 PM

Pasażerko, polecam Ci Sherwin'a w sprawach Surinamu z facebooka, wymiana przeszła bardzo szybko. Nawet zaproponował mi, ze wyśle jeszcze jedną pocztówkę, bo tak mu się moja spodobała. No i ma tendencje do nazywania mnie młodszym bratem Cyklop


RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - nemezis871 - 05-14-2012 01:47 PM

Zapowiada się całkiem udany maj Uśmiech Kulturalnie udany Uśmiech
Idąc do agencji pocztowej zauważyłam plakaty reklamujące dzielnicowe kino objazdowe :] W tę środę za free można sobie u nas w dzielnicy 200 metrów od mojego bloku obejrzeć Batmana Uśmiech Batman, jak Batman, ale takie inicjatywy lubię, więc idziemy z kumpelą i najpewniej bratem. A poza tym właśnie sobie przypomniałam o nocy muzeów i jak widzę nawet archiwum obok urządza zwiedzanie, na coś wybiorę się na pewno no i tak w ramach odchamiania się, to właśnie zamęczam mojego Gada, by mnie zabrał na takie prawdziwe kino samochodowe w czerwcu na tereny targów EXPO pomiędzy Sosnowcem a DG Uśmiech
No i oczywiście juwenalia już niedługo a tak już dla pełnego kompletu kulturalnego, to właśnie wybieram spektakl teatralny/operę na którą zabiorę Mamę w ramach dnia Mamy. Ona lubi teatr, ja też. Operę kocha, ja średnio lubię, ale jak już tak bardzo chce, to może ją zabiorę, jeśli akurat będą dawać spektakl w Teatrze Śląskim.


RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - Martina - 05-14-2012 06:15 PM

w Poznaniu też kiedyś było kino plenerowe, byłam na "nóż w wodzie", pamiętam, faaajna sprawa. mam nadzieję że w tym roku też zorganizują dużo fajnych rzeczy ^^


RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - Satai - 05-21-2012 08:36 PM

A mówiłam naszym ludkom od tańców, że jest w czerwcu Euro i przyjadą tłumy kibiców, mówiłam i co? Nico.

No i teraz się obudzili, jak się okazało, że sala, w której zawsze mamy nasz czerwcowy występ, została na całe Euro wynajęta przez Włochów. Tym sposobem finałowe ceili stanęło pod dużym znakiem zapytania, bo naprawdę spora sala jest na nie potrzebna... O matko Zły


RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - Ayuto - 05-23-2012 11:03 AM

Właśnie sobie uświadomiłam, że od 2 miesięcy nic nie losowałam.
Ale nawet specjalnie mnie jakoś nie kusi.


RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - Martina - 05-23-2012 11:12 AM

mnie szczerze mówiąc też coraz mniej ciągnie ;f


RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - Anusiak85 - 05-23-2012 12:01 PM

ja do tego braku pokusy do losowania ostatnio doszłam i mnie to przeraziło Duży uśmiech


RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - Adadam - 05-23-2012 12:16 PM

miałem podobnie na przełomie kwietnia i maja


RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - Ayuto - 05-23-2012 12:18 PM

Pewnie gdybym nie miała królika i nie musiała na niego kasę wydawać, to dalej byłam uzależniona od pocztówek Duży uśmiech Teraz mam inny nałóg Szczęśliwy


RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - Agnieszka - 05-23-2012 12:23 PM

Też mi jakoś przestało brakować losowania...Cyklop


RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - Pasażerka - 05-23-2012 12:24 PM

a ja jestem dalej uzależniona O matko


RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - hardgirl123 - 05-23-2012 12:31 PM

Ja po prostu lubię jak przychodzą do mnie pocztówki, ale łapię się na tym, że czasem popatrzę na pocztówkę, zarejestruję bez skanowania i o zgrozo bez przeczytania Smutny
Ale myślę że ten kryzys minie. Nie chciałabym się za szybko zniechęcić.
Nasza Satai dzielnie trwa w zbieractwie czyli można Uśmiech


RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - Ayuto - 05-23-2012 12:46 PM

Z tym, że ja nie zamierzam postcrossingu całkiem porzucać. Mam teraz inny priorytet Oczko