Postcrossing Forum
A teraz coś całkiem z innej beczki... - Wersja do druku

+- Postcrossing Forum (http://www.postcrossing-forum.pl)
+-- Dział: Off topic (/forum-21.html)
+--- Dział: Off topic (/forum-25.html)
+--- Wątek: A teraz coś całkiem z innej beczki... (/thread-4.html)



RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - Pasażerka - 06-12-2012 03:45 PM

haha, jest nawet więcej, ale nie wszystkie ten InterRail obsługuje, na przykład żadnego kraju nadbałtyckiego Zdezorientowany


RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - Petitek79 - 06-13-2012 06:52 AM

(06-12-2012 02:17 PM)ven-a napisał(a):  Dzięki za gratulacje Uśmiech

Petitku, i ja Ci je teraz składam, chcę zobaczyć jakieś zdjęcia maluszka Szczęśliwy


Dzięki za gratulacje Duży uśmiech
A zdjęcie znajdziesz na moim blogu http://petitek79.blogspot.com


RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - ven-a - 06-13-2012 01:38 PM

Śliczny jest! I dobrze, że wszystko się udało przy porodzie!!!!


RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - nemezis871 - 06-13-2012 05:41 PM

Jejku, Petitku, jaki śliczny maluch! Zdrówka dla Bartusia, jego siostrzyczki i rodziców! Uśmiech

A mnie w końcu oddali lodówkę O matko No, tzn wczoraj mama wybrała nową, bo im się nie opłacało naprawiać starej, ta była tańsza, wiec w ramach zwrotu wybrała jeszcze blender i ekspres do kawy... i może w to trudno uwierzyć, ale lodówka nam .... śpiewa, no normalnie takie dźwięki wydaje, jakby nuciła sobie pod nosem O matko Chyba nie usnę przy tych dźwiękach


RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - anusiagd - 06-13-2012 11:27 PM

(06-12-2012 10:23 AM)Pasażerka napisał(a):  zabijcie mnie. wymyśliłam sobie kolejny bzdurny pomysł na wakacje i potrzebuję teraz - na pozątek - 422€ O matko

tez chcielismy z TŻtem ogaerniac interroyalpass ;D , ale niestety jestesmy zbyt biedni ;D

Petitku- prześliczny maluszek! Serce


RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - Pasażerka - 06-14-2012 09:55 AM

ja przeliczyłam, że za miesięczny InterRail wychodzi około 60zł za dzień podróży pociągiem, a biorąc pod uwagę, że stan tych pociągów jest nieporównywalny do naszych (no i można jeździć odpowiednikami naszych IC) to jest to dość opłacalne. i jestem naprawdę skłonna wydać to co zarobię na wakacjach na to. bo skoro nie dostałam się do tej dobrze płatnej roboty na lotnisku w Amsterdamie to Nepal i tak muszę odłożyć na nieokreśloną przyszłość O matko


RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - Martina - 06-15-2012 03:26 AM

mam paru znajomych na Schipholu, ale to robole fizyczni, to Tobie raczej nie pomaga, tam kobiet nie biorą Cyklop


RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - hardgirl123 - 06-15-2012 08:20 AM

Martina, sorry że się wtrącę, ale ja czasem mam ochotę rzucić wszystko w cholerę i sie na budowie zatrudnić, nawet bym mogła cegły podawać Uśmiech Ostatnio nawet się zapytałam znajomego budowlanego czy nie byłoby dla mnie jakiegoś zajęcia O matko uznał że żartuję a jak mu powiedziałam że nie to się zmartwił O matko W sumie szkoda że tam gdzie masz znajomych kobiet nie biorą bo ja bym była chętna Uśmiech


RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - Pasażerka - 06-15-2012 10:34 AM

robota fizyczna mi nie straszna, ale jak nie biorą to trudno. będę szukać na własną rękę. chociaż jeszcze teścia wciągnęliśmy w poszukiwania czegoś w UK, bo ma tam jakiegoś znajomego, który kilka lat temu załatwił robotę drugiemu synowi i jego ówczesnej dziewczynie.

po poniedziałkowym egzaminie mojego Nienarzeczonego ruszamy z kopyta w szukaniu. jestem dobrej myśli (chociaż pewnie wieczorem znowu będę histeryzować, że nic nie zdążymy znaleźć) Oczko


RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - Martina - 06-15-2012 03:52 PM

nie biorą kobiet bo nie mogą, tam przerzucają palety po kilkaset kilo, przy za- i rozładunku samolotów Zdezorientowany sama bym przecież tam poszła jakby brali ; d

ja w tym roku zostaję na dupie, ale za rok chyba ruszę na 3 miesiące w Holandię znowu przez jakieś śmieszne biuro pracy.


RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - pro-et-contra - 06-15-2012 10:56 PM

wczoraj dziecko,które obsługiwałam się popłakało,bo nie było już zabawek dla chłopców i zaoferowałam taką dla dziewczynkiSzczęśliwyNiezdecydowany aż mi się smutno zrobiło,że tak niedomagają pod względem ilościSzczęśliwy


RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - Martina - 06-16-2012 03:03 AM

przedwczoraj mieliśmy zamknięte bo poszedł agregat prądotwórczy czy coś równie głupiego i dzieci płakały przed drzwiami że nie wejdą do środka i nie zjedzą hepi mila Cyklop


RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - pro-et-contra - 06-16-2012 10:04 AM

a u mnie jest szał na euroburgera,na którego się tak długo czekaZły


RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - Martina - 06-18-2012 09:21 AM

jo wim czy tak długo? na wieśmaka dłużej się czeka Szczęśliwy
chociaż fakt że jak zamawiają 8 czy 10 euroburgerów w jednym momencie przy paru kasach, a zrobić można jednoczesnie maksymalnie 3... O matko


RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - anusiagd - 06-18-2012 12:19 PM

A ja nie wiem jak smakuje euroburger, cos stracilam ? Duży uśmiech

Co do pracy to ja nawet nie mysle, az sie boje. Musze kombinowac praktyki jakies tez bo potem sie nie ogarne...

A tymczasem jeszcze 2 egzaminy [w tym statystyka, ktorej jak nie zdam na 54% to we wrzesniu pisze poprawke z calosci i nie wiem w jaki sposob] , 1 praca i 2 zaliczenia i WAKACJE! Dzis zaczyna sie 4 tydzien mojej sesji i mam dosc ;D


RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - Martina - 06-18-2012 12:26 PM

nic ciekawego Ania, jakby był inny sos to może by był szał, ale to zwykły keczup, więc szału nie robi, a za 11,90 to wolałabym pół kilo schabu kupić ;P


RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - ven-a - 06-18-2012 05:37 PM

Też nie jadłam tego Euroburgera. Moją ulubioną kanapka fast food jest Grander Texas w KFC Uśmiech


RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - Martina - 06-19-2012 02:19 AM

Grander jest dla mnie jednak trochę za ostry. jak pracowałam w KFC i mogłam sobie zrobić w miarę łagodnego (chociaż też nie do końca, bo marynatę ciężko wypłukać Język), to taaaak, to taaaak... ale te czasy już minęły i nie wrócą Język


RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - convallaria - 06-19-2012 03:32 PM

(06-18-2012 12:26 PM)Martina napisał(a):  nic ciekawego Ania, jakby był inny sos to może by był szał, ale to zwykły keczup, więc szału nie robi, a za 11,90 to wolałabym pół kilo schabu kupić ;P

też nie rozumiem tego szału, cena mnie przeraża dlatego nie spróbowałam


RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - Pasażerka - 07-08-2012 09:21 AM

Buziaki z rumunskiego McDonalda Duży uśmiech