Postcrossing Forum
A teraz coś całkiem z innej beczki... - Wersja do druku

+- Postcrossing Forum (http://www.postcrossing-forum.pl)
+-- Dział: Off topic (/forum-21.html)
+--- Dział: Off topic (/forum-25.html)
+--- Wątek: A teraz coś całkiem z innej beczki... (/thread-4.html)



RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - nemezis871 - 09-17-2012 05:04 PM

To też jest myśl Duży uśmiech


RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - nemezis871 - 09-20-2012 11:41 AM

O rety O matko Właśnie dostałam zlecenie na napisanie kilku tekstów na temat pewnego afrodyzjaku dla kobiet... co za badziew Szczęśliwy Naprawdę ktoś wierzy, że jak sie spryska skoncentrowanymi feromonami, to nagle jego życie się odmieni? Duży uśmiech Wątpię, by to, że się spryskam nimi działało na odległość na pracodawców Duży uśmiech

Czego to ju nie wymyślą, by wyciągnąc kasę z desperowanych kobiet, dłuuuugo byłam sama, ale w życiu by mi to do głowy ni przyszło !


RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - nemezis871 - 09-22-2012 02:37 PM

A tak z ciekawości, za co karski dostał banna? Za spamowanie? Właśnie zauważyłam, że pod niektórymi jego postami były odnośniki do różnych stron, a w cytowaniach jeszcze jakieś inne hiperłącza, to za to?


RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - Pasażerka - 09-22-2012 02:52 PM

za tzw. marketing szeptany i pozycjonowanie, zresztą bardzo nieudolne. dostał ostrzeżenie, żeby tego nie robił, przeczytał i dalej swoje, więc... zresztą, z PC i tak miał niewiele wspólnego, więc wielkiej straty dla naszego forum nie będzie Oczko


RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - nemezis871 - 09-22-2012 02:56 PM

Cóż od początku wydawał mi się dziwny, bo głównie cytował w tematach ogólnych, a na tematy kartkowe mało się udzielał. Rzeczywiście, strata niewielkaUśmiech


RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - Draakhan - 09-22-2012 03:00 PM

Raz go zgłosiłem za pozycjonowanie się z sygnatur z maila i wydawało mi się, że jest spokój, chociaż jakoś dziwne i bezsensowne mi się zawsze wydawały te jego posty. Dopiero teraz jak napisałaś o linkach w cytatach, to widzę "sens" w nich... Cfaniaczek jeden... Proponuję wywalić w kosmos wszystkie jego posty. Ban banem, więcej nie napisze, ale po co nasze forum ma pozycjonować jakieś obce strony za pomocą jego postów, które zostały.


RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - nemezis871 - 09-22-2012 03:01 PM

No właśnie, Drakhan ma rację, na pewno w cytowaniu z mojego posta odsylał gdzieś na strony do jakichś gorzowskich nieruchomości, zaraz to wynajdę i jak można, to to moze usunąć?

O, nawet nie tylko do nieruchomości odsyłał

po 1) ten wątek post nr 840 - wciśięte hiperłącze - krzyżacy audiobook
po 2) wątek o moim blogu: http://www.postcrossing-forum.pl/thread-624-post-23700.html#pid23700 post nr 2 - odsyłacz do tych nieruchomości, u kogoś było nawet coś o płodnych O matko


RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - Draakhan - 09-22-2012 03:07 PM

Gdzieś jeszcze widziałem coś o ciąży wstawione bezczelnie w czyjś cytat. Ja myślę, że nie ma się co bawić w wyszukiwanie pojedynczych postów i tracić czas na to, tylko wyciachać wszystkie jego posty, jak leci. Dużo one nie wnosiły, więc i strata niewielka.


RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - nemezis871 - 09-22-2012 03:10 PM

Hehe, Bartku niewiele się pomyliłeś Duży uśmiech Coś o dniach płodnych było, ale myślałam, że to forum samo tak linkuje idiotycznie Duży uśmiech W ogóle się nie znam na taki rzeczach, wiec myślałam, ze to normalne, ale teraz widzę, że tylko w jego cytowaniach takie dziwadła


RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - Draakhan - 09-22-2012 03:14 PM

Ale co trzeba przyznać, to cfaniakował nieźle przez nadawanie specjalnie linkom koloru czarnego, żeby się nie wyróżniały z reszty tekstu.


RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - Pasażerka - 09-22-2012 05:16 PM

mnie gość też od początku irytowałam, ale nie mogłam go zbanować tylko dlatego, że ktoś mi działa na nerwy. dopiero jak Xellosan zauważyła, że zmienił treść jej wypowiedzi to przyjrzałam się dokładnie wszystkim jego cytatom i we wszystkich było to samo. po ostrzeżeniu się jakiś czas nie pokazywał, ale dzisiaj znowu wyskoczył z tym samym, więc się nie było co cackać.

w każdym razie dzięki za pomysł, żeby pousuwać te jego odnośniki, zaraz się za to zabiorę.


RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - Av3ntia - 09-22-2012 05:36 PM

Omg, faktycznie teraz mi sie to wszystko sklada w calosc O matko Co za bezczelny gosc Podejrzany


RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - Maxus - 09-22-2012 06:27 PM

Kto by pomyślał Cyklop Przyznam, że nie pierwszy raz z takim "cwaniakowaniem" się spotykam.


RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - stalowamagnolia - 09-22-2012 06:52 PM

O żesz, taki chytrus. A ja byłam "czarna masa", bo nie wchodziłam w żadne linki, które pojawiały się w jego wypowiedziach lub też u osób, które cytował i nie wiedziałam co on kombinuje, choć niekiedy jego wypowiedzi sprawiały, że zastanawiałam o co mu chodzi.


RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - Pasażerka - 09-22-2012 07:07 PM

ja też w ogóle nie zauważyłam wcześniej, że coś jest nie tak. często pisał bez sensu, często pisał jakoś tak z głupia frant, ale nigdy nie czytałam tego co cytował, bo czytałam oryginały. a że to są w ogóle linki to dopiero dzięki Draakhanowi zobaczyłam.


RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - Satai - 09-22-2012 07:21 PM

Ja właśnie też w ogóle nie zauważyłam tych linków, bo nie czytałam cytatów - kojarzyłam oryginalne wypowiedzi.


RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - nemezis871 - 09-22-2012 09:18 PM

Hm, zmieniając nieco temat, nie pamiętam czy już się tu nie przewinął blog tego pana: http://worldcometomyhome.blogspot.com/ ja bym się wkurzyła, jakby ktoś skanował nawet tył mojej kartki, nie mówiac o tym, że pod spodem pisze nawet imię i nick na pc - nie zostawiając ludziom nic prywatności. Jak widzę wrzucił m.in w ten sposób kartkę od PharmacySeal, nie jestem na tyle wścibska, by czytać co Sylwia mu napisała, ale wiele jest takich osób, które jednak przeczytają... Ech Zdezorientowany Pal sześć, że regulamin PC tego zabrania, blogspot to nie PC, ale to jest po prostu nieetyczne Podejrzany Jakby mi coś takiego zrobił, to miałby natychmiastową wiadomość z żądaniem usunięcia skanu tyłu kartki Podejrzany


RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - Satai - 09-22-2012 09:21 PM

Dyskusja na oficjalnym forum w temacie powyższym. Wygląda na to, że dla sporej grupy osób coś takiego jak tajemnica korespondencji i prywatność w kontekście pocztówek nie istnieją...


RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - heksita - 09-22-2012 09:25 PM

Ludzie jak widać mają różne pojęcie prywatności (są tacy, co nie mają problemów z czytaniem pocztówek, bo to "nie jest zamknięte w kopercie i i tak wszyscy mogą przeczytać"). Takie ryzyko i z tym raczej nic nie zrobisz, dlatego też nie piszę nigdy czegoś bardzo prywatnego, raczej ogólniki co jest na kartce.


RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - Martina - 09-22-2012 09:46 PM

ech, z tymi ludźmi.. też bym nie była zbyt zadowolona widząc swój koślawy angielski gdzieś wrzucony O matko