Postcrossing Forum
A teraz coś całkiem z innej beczki... - Wersja do druku

+- Postcrossing Forum (http://www.postcrossing-forum.pl)
+-- Dział: Off topic (/forum-21.html)
+--- Dział: Off topic (/forum-25.html)
+--- Wątek: A teraz coś całkiem z innej beczki... (/thread-4.html)



RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - Basia - 03-02-2015 07:46 PM

U nas oznaki wiosny już dawno się zaczęły, choć np.dziś to mocno jesiennie było.


RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - Pasażerka - 03-03-2015 08:23 AM

a tu dzisiaj deszcz, wiatr... prędzej bym uwierzyła, że jesień się zbliża niż wiosna. ale, jak wiadomo, w marcu jak w garncu więc jestem dobrej myśli Uśmiech


RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - Basia - 03-03-2015 07:40 PM

U nas wczoraj w nocy tak dawało gradem, że wyglądało jakby koniec świata miał być.


RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - stalowamagnolia - 03-04-2015 07:07 PM

W Białym przez ostatnie 3 dni 3 różne pogody. Poniedziałek - wiosennie; wtorek - chmurno, ponuro i niezły wiatr, istna jesień; środa - przez pół dnia zima trzepała ostro pierzynę a gdy śnieg przestał padać zrobiła się niezła klapa.


RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - Agnieszka - 04-01-2015 06:14 PM

Dzień dobry Wam... Szczęśliwy Prawie 1,5 roku mnie tu nie było... O matko Zaglądam tutaj bo... romanek mi "kazał"... Diabeł Za dużo mam teraz w życiu zmian, zajęć i innych takich, więc na razie nie mogę się angażować w sprawy forum, ale, jeśli mi się uda, będę co jakiś czas Was odwiedzać... Anioł Później może wrócę do tagowania a i jakiś konkurs mi się "wymyśli"... Oczko

Na ten moment życzę Radosnych Świąt i w końcu pięknej, wiosennej pogody Uśmiech


RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - romanek - 04-01-2015 08:12 PM

Zaraz kazał romanek Uśmiech heh, grzecznie tylko przypomniał,że Gniecha jako członek forum od początku powinna się pojawić. Hurray! Gniecha wróciła Uśmiech Czekamy z niecierpliwością. Półtora roku to z pewnością zbyt długa przerwa, nie sądzi Gniecha?Uśmiech
Wesołych Świąt!


RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - Agnieszka - 07-06-2015 02:22 PM

pozdrowieia z Moraw Ninja


RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - martyna99005 - 07-08-2015 10:38 AM

Też pozdrawiam ^^


RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - Basia - 07-19-2015 05:54 PM

"Mieliśmy w ciągu ostatnich 24 godzin: 0 zarejestrowanych (w tym 0 niewidocznych) oraz 0 gości i 0 botów. "

Było tak kiedyś? Ktoś pamięta?


RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - Pasażerka - 07-21-2015 07:20 AM

forum coś ostatnio się psuło, może to dlatego?


RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - Basia - 07-25-2015 12:32 PM

Chyba to nie przez to Smutny Ostatnio jakoś tu ogólnie pusto się zrobiło.


RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - Pasażerka - 07-30-2015 06:47 AM

też nad tym boleję, ale tak jak wspominałam, nie dziwię się, że część osób zniknęła skoro przestała wysyłać kartki Smutny

jak już gdzieś pisałam, ja tu po prostu z przyzwyczajenia i sentymentu zaglądam, bo o samych kartkach niewiele mam do napisania, czasem jakaś wpadnie, ale to tylko czasem.


RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - hardgirl123 - 08-12-2015 09:45 AM

no ja nadal wysyłam kartki Uśmiech


RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - Martina - 09-09-2015 09:14 PM

ja ostatnio kupiłam trochę znaczków i je wykorzystam, ale nie wiem, czy kupię następne. kiepskie kartki wzamian dostaję póki co :/


RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - Pasażerka - 09-10-2015 06:31 AM

ja nawet gdybym chciała wysłać offy (a jakoś specjalnie nie mam jednak na nie parcia) to i tak nie mogę, bo mam zablokowane konto przez zbyt dużą liczbę expired. powinni chyba blokować konta tym, którzy w ogóle nie wysyłają i nie rejestrują kartek a nie tym, którzy wysyłają je i im przepadają, ale ja sięnie znam, moje zdanie się nie liczy Język


RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - romanek - 09-10-2015 07:18 AM

Doprawdy? Nawet nie wiedziałem,że oni blokują konta z powodu expired. A ile trzeba miec tych expired?


RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - hardgirl123 - 09-10-2015 07:33 AM

masakra, bo ja też mam co nieco expired Smutny


RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - Pasażerka - 09-10-2015 07:47 AM

nie mam pojęcia, bo nie szukałam jakoś bardzo pilnie informacji od ilu zaczyna się być blokowanym, ja mam w sumie 15, z różnych okresów, bo niektóre mają po 300 dni, inne 200, jeszcze inne 100. w każdym razie kiedy klikam "send postcard" to wyskakuje mi takie powiadomienie:

Currently, your account has 15 expired postcards...

Before you can request more addresses, you need to send postcards to all the addresses you already have. Those members are waiting for your postcards.


jasne, na pewno jak wyślę kartkę do kogoś kogo wylosowałam 300 dni temu i nie zarejestrował mojej kartki, bo przestał się logować to teraz się coś pod tym względem zmieni O matko


RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - romanek - 09-10-2015 08:02 AM

Ja mam z 10 sztuk, z czego 5 to duchy, więc niedługo mnie zablokują Uśmiech Na Postcard United jest z tym lepiej, bo jak ktoś się nie pojawia miesiąc to przestawiają na nieaktywne konto.


RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - Pasażerka - 09-10-2015 08:34 AM

widzę, że kilka osób się loguje z tych ostatnich expired więc może mogłabym im coś wysłać, za parę dni jedna wyleci z systemu, druga za jakiś miesiąc więc może udałoby się zejść do 10 i znów być aktywną? ale z drugiej strony... czy ja wiem czy mi się chce? znając moje szczęście znowu dostanę jakąś brzydką Holandię czy coś podobnego Ninja