Postcrossing Forum
A teraz coś całkiem z innej beczki... - Wersja do druku

+- Postcrossing Forum (http://www.postcrossing-forum.pl)
+-- Dział: Off topic (/forum-21.html)
+--- Dział: Off topic (/forum-25.html)
+--- Wątek: A teraz coś całkiem z innej beczki... (/thread-4.html)



RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - romanek - 09-10-2015 09:00 AM

Ja wysłałem ok 20 kartek z PC i PU przez NK.. ale szyfr Uśmiech Niemcy już doszły. Zobaczymy co przyjdzie. Liczę na może jakąś ładniejszą Holandię czy Finlandię Uśmiech


RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - Agnieszka - 09-10-2015 04:57 PM

(09-10-2015 08:34 AM)Pasażerka napisał(a):  widzę, że kilka osób się loguje z tych ostatnich expired więc może mogłabym im coś wysłać, za parę dni jedna wyleci z systemu, druga za jakiś miesiąc więc może udałoby się zejść do 10 i znów być aktywną? ale z drugiej strony... czy ja wiem czy mi się chce? znając moje szczęście znowu dostanę jakąś brzydką Holandię czy coś podobnego Ninja

Ja Ci wyślę ładną Holandię... Ninja Co ja piszę... wczoraj wysłałam... Szczęśliwy

Swoją drogą, jutro moje podróżowanie w ramach pewnego, nazwijmy to - projektu, dobiega końca i "skąd indziej" będę się do Was odzywać... Diabeł


RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - romanek - 09-10-2015 04:59 PM

Bardzo się cieszymy Gniecha! My Słowianie hej! Uśmiech


RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - Pasażerka - 09-10-2015 06:49 PM

(09-10-2015 04:57 PM)Agnieszka napisał(a):  Ja Ci wyślę ładną Holandię... Ninja Co ja piszę... wczoraj wysłałam... Szczęśliwy

no tak, ale to prywatnie. prywatnie rzeczywiście miewam ładne Holandie. a offy, cóż... przecież to ja dostałam kartkę z holenderską flagą wetkniętą... w kupę Plask


RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - romanek - 09-10-2015 06:52 PM

Rzeczywiście od Gniechy Holandie ładne przychodzą. Z PC różnie bywaUśmiech


RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - Agnieszka - 09-10-2015 06:57 PM

(09-10-2015 06:49 PM)Pasażerka napisał(a):  
(09-10-2015 04:57 PM)Agnieszka napisał(a):  Ja Ci wyślę ładną Holandię... Ninja Co ja piszę... wczoraj wysłałam... Szczęśliwy

no tak, ale to prywatnie. prywatnie rzeczywiście miewam ładne Holandie. a offy, cóż... przecież to ja dostałam kartkę z holenderską flagą wetkniętą... w kupę Plask

Są jeszcze kartki z, za przeproszeniem, wypróżniającą się krową - ponad 1 EUR/szt. O matko


RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - Pasażerka - 09-10-2015 07:08 PM

odnoszę wrażenie, że krowę też mam i też w ramach offów Cyklop


RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - Basia - 09-12-2015 06:23 PM

A ja myślałam, że czasem dostawałam dziwne kartki....Ale w porównaniu z tym co piszecie, to są całkiem ok...


RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - Agnieszka - 10-14-2015 07:41 PM

Pocztowcy nie przestają mnie zadziwiać... O matko Pod koniec ubiegłego tygodnia wysłałam 3 pocztówki w kopercie do Hiszpanii a tu w poniedziałek koperta do mnie wróciła... Nie było żadnej informacji żeby coś było nie tak... Cyklop
Z przodu koperty był adres osoby do, której wysyłałam kopertę, no i oczywiście znaczek. Z tyłu mój adres ( nie umieszczałam go w lewym górnym rogu, bo oba adresy dość "rozległe" i sporo miejsca zajmują).
Z przodu żadnego stempla, adnotacji itp. Stempel z Olomouca (wysyłka we Vsetinie) znajdował się za to z tyłu... Kolega Czech stwierdził, że pracownikom poczty zdarzają się takie kwiatki, nie patrzą, gdzie znaczek i są w stanie dostarczyć przesyłkę na adres nadawcy zamiast odbiorcy... Szczęśliwy