Postcrossing Forum
Aktywność adresatów - Wersja do druku

+- Postcrossing Forum (http://www.postcrossing-forum.pl)
+-- Dział: Postcrossing (/forum-5.html)
+--- Dział: Kartki do wysłania i wysłane (/forum-7.html)
+--- Wątek: Aktywność adresatów (/thread-47.html)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Aktywność adresatów - Draakhan - 12-23-2012 10:05 AM

(12-23-2012 09:32 AM)nielotna napisał(a):  Właśnie nie! Specjalnie wysłałam jej ładną kartkę z tych Wielkanocnych z Jezusem i liczyłam, że się ucieszy Smutny
Tam była celowo emotka na końcu Język.


RE: Aktywność adresatów - nielotna - 12-23-2012 10:33 AM

Wiem, ale wolałam wyjaśnić. Potem by było, że jestem bez serca. Jestem też ciekawa co się stało z moją kartką wysłaną do Niemiec ponad 2 tygodnie temu - pani chyba zawiesiła swoją zabawę z PC ;(


RE: Aktywność adresatów - anka79 - 04-11-2013 08:19 AM

Mam ochotę zgłosić ją do Suportu :
http://www.postcrossing.com/user/HihihLuca
przez rok wysłała 6 kartek zarejestrowała 4
ostatnie logowanie 5 miesięcy temu w tym czasie żadnego Holiday vacation itp co jakiś czas się loguje ale nic nie wysyła ani nie rejestruje moja kartka do niej idzie już 197 dni, logowała się kilka razy od czasu wysłania mojej kartki na maile nie odpisuje Smutny


RE: Aktywność adresatów - Kroke - 04-22-2013 02:41 PM

W obecnej chwili 5/9 userów do których wysłałam kartki nie loguje się od jakiegoś miesiąca. Do dwóch z nich już kartki expirdnęły. O matko Za przeproszeniem szlag mnie trafia bo wszystko stoi. Jeszcze jak na złość wylosowałam dziewczyne z USA świeżynkę, która jak zarejestrowała się na PC 21 dni temu, stworzyła swój profil itd tak od 21 dni na PC jej nie ma Podejrzany Czekam z wysłaniem dopóki się powtórnie nie zarejestruje.

Chyba na takich ludzi nie ma rady.


RE: Aktywność adresatów - Lia - 04-22-2013 03:52 PM

No zaraz mnie ch* strzeli. Powinni wieszać na szubienicy użytkowników, którzy mają 3-4 kartki na koncie, nie logują się od miesiąca i nie mają już zamiaru się pojawić ponownie. Skąd ja mogłam wiedzieć, że w momencie jak wysyłałam kartkę, owy ktoś tego dnia postanowił porzucić PC. Zły


RE: Aktywność adresatów - Basia - 04-22-2013 06:37 PM

Już prawie dwa miesiące mija, od kiedy wylosowałam pewną Rosjankę. W tym czasie pani zalogowała się raz - 6 dni temu. Po ponad roku obecności na PC ma 18 kartek wysłanych i tyle samo otrzymanych.


RE: Aktywność adresatów - Czocher - 04-22-2013 06:43 PM

Jedna Chinka nie logowała się ponad miesiąc, zalogowała się dzisiaj, zarejestrowała moją kartkę, która za 4 dni stałaby się expired : D


RE: Aktywność adresatów - Lia - 06-08-2013 11:34 AM

Mam problem. Może nie wlicza się w typową "aktywność", ale wylosowałam dziewczynę z Chin, która założyła konto 5 miesięcy temu. Przez ten czas ma jedną zarejestrowaną i zero otrzymanych. Weszłam na profil i pokazuje niedawną aktywność, ale mam stracha. :-S Bardzo to podejrzane dla mnie.


RE: Aktywność adresatów - Kroke - 06-08-2013 03:58 PM

Tez mam taką użytkowniczkę, ale z Turcji. Założyła konto 3 miesiące temu, a teoretycznie jest na PC co chwilę - max 3 dni jej nie było. Ma 3 wysłane i 1 zarejestrowaną. Za 5 dni kartka, którą wyslałam do niej priorytetem expirdnie.... Niezdecydowany


RE: Aktywność adresatów - Lia - 06-08-2013 04:14 PM

Uuuu, teraz to podwoiłaś moje obawy. Niezdecydowany Może u Ciebie jest to akurat przypadek, ale ja mam stracha. Tak, żal mi 5 złotych, bo jak na studenta, to dużo.


RE: Aktywność adresatów - drream - 01-18-2014 08:35 PM

Miałam kiedyś taką Rosjankę (mam w sumie, bo jeszcze moja kartka do niej idzie) - wysłanych ma kilka, otrzymaną jedną. Myślę, że w tym przypadku kombinacja Rosja+kiepska poczta robi swoje, może z innymi krajami bywa podobnie.


RE: Aktywność adresatów - dimashq - 01-19-2014 09:06 AM

Ja mam takiego Turka.
Moja kartka do niego idzie 156 dni. On w tym czasie loguje się dość często, co kilka dni.
Polecam rozwinąć listę jego otrzymanych kartek. Jakoś wybiórczo je rejestruje. A na wiadomości nie odpisuje.


RE: Aktywność adresatów - Satai - 01-19-2014 02:18 PM

Próbowaliście ich zgłaszać do supportu? Zwykle w takich sprawach jest reakcja, choć czasem długo to trwa (miesiąc albo więcej).


RE: Aktywność adresatów - PandaChan78 - 02-04-2014 07:16 PM

Ja mam 4 Rosje i 1 kartkę do Niemiec. Wysłałam dwie do Rosji i tę do Niemiec.
Niemiec nie loguję się od 5 dni, okej.
Jedna Rosjanka jak ją wylosowałam zalogowała się dzień po tym, więc wysłałam. I nie loguje się od tamtego czasu, czyli już 15 dni :/
Druga, do której wysłałam logowała się wczoraj, więc nie tak źle Duży uśmiech
Dwie Rosjanki, do których mam wysłać kartki nie logowały się 7-8 dni, więc też chyba poczekam aż ponownie się zalogują.


RE: Aktywność adresatów - Beifra - 02-04-2014 08:24 PM

Ja tak robię w sumie już że jeśli nie logują się powyżej 10 dni to kartki nie wysyłam tylko czekam aż się zalogują Uśmiech Przedtem wysyłałam bo nie było takich cen Uśmiech


RE: Aktywność adresatów - PandaChan78 - 02-05-2014 09:26 PM

O, Rosjanka się zalogowała po tych 15 dniach.
Ale w sumie inna, do której mam gotową pocztówkę nie logowała się od 9... no ale może zaloguje się dopiero jak kartki otrzyma? Nie wiem co robić, bo i tak już jest wypisana... :/


RE: Aktywność adresatów - martyna99005 - 02-21-2014 02:52 PM

Ja mam na "karku" pewnego Indyjczyka (?),no z Indii gościa,któremu kartkę wysłałam,a on się od 3 MIESIĘCY i pisałam już do supportu,ale nic to nie daje -,-

On : http://www.postcrossing.com/user/raghunathrao