Postcrossing Forum
kartki Jaśka Walczewskiego (: - Wersja do druku

+- Postcrossing Forum (http://www.postcrossing-forum.pl)
+-- Dział: Postcrossing (/forum-5.html)
+--- Dział: Zamówienia (/forum-10.html)
+--- Wątek: kartki Jaśka Walczewskiego (: (/thread-50.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: kartki Jaśka Walczewskiego (: - Jasiek W - 05-16-2012 10:22 PM

Bozia nie straszSzczęśliwy


RE: kartki Jaśka Walczewskiego (: - Mikis - 05-16-2012 10:27 PM

No właśnie, czemu nie ma stadionów z Ukrainy? Diabeł


RE: kartki Jaśka Walczewskiego (: - Jasiek W - 05-16-2012 10:31 PM

Mikis, ja w ogóle jestem zdziwiony ze z pamiatkami zwiazanymi z euro jest beznadziejnie, pocztowek prawie nie ma, dzisiaj sprawdzalem i pojawilo sie kilka (slownie trzy) ze stadionem warszawskim ale wszystkie brzydkie i kiczowate niemiłosiernie.
We wrocławiu nie ma żadnej, w Poznaniu widzialem dwie a w gdansku totalna kicha. Nierozumiem tego, nie jestem kibicem ale obiektywnie uwazam ze euro to jest wydarzenie....

ps. Mikis stadionow z ukrainy napewno nie bedzie na moich kartkach.


RE: kartki Jaśka Walczewskiego (: - Mikis - 05-16-2012 10:38 PM

W miniony weekend znaleźliśmy 'EURO-kartki' we Wrocławiu, ale to było na zasadzie "co tu robi Kraków i Malbork". Nie zeskanowałem jeszcze tego, ale powiedzieć, że nie ma się czym zachwycać, to o wiele za dużo.
W Gdańsku nie było niczego.
W Poznaniu są dwie DDK, ale na żywo ich dotąd nie widziałem.
Może wszyscy boją się praw autorskich UEFA.
A może być też tak, jak opowiadała Joanna o hurtowni wrocławskiej, gdzie usłyszała, że nie będą wydawać kartek z powodu jednorazowego wydarzenia, bo w przeszłości przejechali się na takiej akcji.

A jak wyszły owoce wieczornej sesji na Śródce?


RE: kartki Jaśka Walczewskiego (: - Jasiek W - 05-16-2012 11:24 PM

(05-16-2012 10:38 PM)Mikis napisał(a):  Może wszyscy boją się praw autorskich UEFA.

A jak wyszły owoce wieczornej sesji na Śródce?

UEFA na czas mistrzostw to jest panstwo w panstwie i to w dodatku ponad prawem ale kartke ze stadionem wydac moze kazdy, jako pamiatke wielu kupi nawet bez logo i całej zakazanej terminologii Szczęśliwy
Na calym swiecie , nawet w Rosji z okazji tego typu imprez jest masa kartek i nikt nie wiedzi problemu ale nie u nas, dziwne...

A wieczorne zdjecia wyszly fajnie, jak wrzuce na strone to dam znać, jesli zrobie z nich kartke to masz pule autorska gratis na 100 %


RE: kartki Jaśka Walczewskiego (: - Martina - 05-17-2012 12:58 AM

ja mam kartkę z poznańskim stadionem, widziałam oba wzory, jeden słaby drugi mocno średni. na rynku są Oczko


RE: kartki Jaśka Walczewskiego (: - Draakhan - 05-17-2012 05:41 AM

(05-16-2012 08:53 PM)Jasiek W napisał(a):  Ok, Draakhan, zmieniłem Uśmiech
cos tam jeszcze dopracuje ale generalnie bedzie tak : http://galeria.walczewski.nazwa.pl/nowosci/ff6bab05c0ecb226c9991d37d8d7e4a2.jpg.php
O, teraz super. I widzę nie tylko zdjęcie stadionu, ale też i literki stały się jednokolorowe Uśmiech

(05-16-2012 10:38 PM)Mikis napisał(a):  W Gdańsku nie było niczego.
Tzn. niczego oficjalnego, z logiem, itd. Oczko. Są dwie kartki ze stadionem z lotu ptaka.

A wczoraj dziewczyna dała mi cynk, że w jednym z Empików jest ukryte pudło z kartkami z tematyką Euro i to chyba nawet dość oficjalną. Obadam dziś sprawę.


Nie wprowadzono nazwy posta. Uzupełnij ją. - Mikis - 05-17-2012 11:12 AM

(05-16-2012 11:24 PM)Jasiek W napisał(a):  A wieczorne zdjecia wyszly fajnie, jak wrzuce na strone to dam znać, jesli zrobie z nich kartke to masz pule autorska gratis na 100 %
Dziękuję Uśmiech Satysfakcja z uczestniczenia w powstawaniu potencjalnych pocztówek jest najlepszą gratyfikacją.

(05-17-2012 05:41 AM)Draakhan napisał(a):  Są dwie kartki ze stadionem z lotu ptaka.
Ano faktycznie, przecież sam kupiłem jeden z tych wzorów O matko
No wczoraj wieczorem musiałem być już nietomny Duży uśmiech


RE: kartki Jaśka Walczewskiego (: - ljoe - 05-18-2012 04:42 PM

Jasiek, a zastanawiałeś się nad dodaniem tak z jednej linijki na adres?


RE: kartki Jaśka Walczewskiego (: - Draakhan - 05-18-2012 05:01 PM

(05-17-2012 05:41 AM)Draakhan napisał(a):  A wczoraj dziewczyna dała mi cynk, że w jednym z Empików jest ukryte pudło z kartkami z tematyką Euro i to chyba nawet dość oficjalną. Obadam dziś sprawę.
Obadałem sprawę... Kartki oficjalne z logami, hologramami i "namaszczeniem" przez UEFA z tyłu. Tym razem już oficjalnie wystawione w "kąciku kibica". 3 wzory nawet mi się spodobały. Cena: 5.99 zł/szt. Podziękowałem i wyszedłem...


RE: kartki Jaśka Walczewskiego (: - Mikis - 05-18-2012 05:11 PM

Potwierdzam, że w Poznaniu taka sama cena. Prawie zacząłem tarzać się ze śmiechu.


RE: kartki Jaśka Walczewskiego (: - Jasiek W - 05-18-2012 05:24 PM

(05-18-2012 04:42 PM)ljoe napisał(a):  Jasiek, a zastanawiałeś się nad dodaniem tak z jednej linijki na adres?

Własnie sprawdziłem, raczej nie ma szans, na nowych kartkach wprowadzam kody kreskowe (Diabeł) i po dorzuceniu dwóch kodów raczej nie bedzie miejsca na dodatkową linijke, ale jeszcze zobacze, może sie wciśnie, dzieki za sugestie Uśmiech


Jesli chodzi o ceny kartek z logo - pewnie muszą tyle kosztować żeby zamortyzować koszty opłat za znaczek uefa, ide o zaklad ze gdyby byly w normalnej cenie wydawca by dopłacił do interesu....


RE: kartki Jaśka Walczewskiego (: - Mikis - 05-18-2012 05:26 PM

Oj tam, ten hologram z drugiej naprawdę jest ładny.


RE: kartki Jaśka Walczewskiego (: - ljoe - 05-18-2012 05:29 PM

pytam dlatego, że przy polskich adresach jeszcze jest ok, ale przy zagranicznych, które potrafią zająć 5-6 linijek trzeba się już nieźle nagimnastykowaćUśmiech


RE: kartki Jaśka Walczewskiego (: - Jasiek W - 05-18-2012 05:31 PM

Zyczenie postcrossera jest dla mnie rozkazem Szczęśliwy, stane na głowie by grafik wcisnął jeszcze jedna linijke Szczęśliwy


RE: kartki Jaśka Walczewskiego (: - Draakhan - 05-18-2012 07:37 PM

(05-18-2012 05:29 PM)ljoe napisał(a):  pytam dlatego, że przy polskich adresach jeszcze jest ok, ale przy zagranicznych, które potrafią zająć 5-6 linijek trzeba się już nieźle nagimnastykowaćUśmiech
Ja mam na to patent: dwie linijki adresu między kreskami. Sprawdza się wyśmienicie przez to, że jest całkiem sporo miejsca między tymi liniami. Właśnie za to dodatkowo doceniam kartki Janka, że linijki są uniwersalne. Da się zarówno ładnie napisać polski 3-linijkowy adres, jak też i pięcio-, sześcio-, a nawet i siedmiolinijkowe adresy dzięki mojemu patentowi. Mam pewne obawy, czy po zmianach wykorzystywanie patentu będzie możliwe.


RE: kartki Jaśka Walczewskiego (: - Pasażerka - 05-18-2012 08:08 PM

(05-18-2012 07:37 PM)Draakhan napisał(a):  
(05-18-2012 05:29 PM)ljoe napisał(a):  pytam dlatego, że przy polskich adresach jeszcze jest ok, ale przy zagranicznych, które potrafią zająć 5-6 linijek trzeba się już nieźle nagimnastykowaćUśmiech
Ja mam na to patent: dwie linijki adresu między kreskami. Sprawdza się wyśmienicie przez to, że jest całkiem sporo miejsca między tymi liniami. Właśnie za to dodatkowo doceniam kartki Janka, że linijki są uniwersalne. Da się zarówno ładnie napisać polski 3-linijkowy adres, jak też i pięcio-, sześcio-, a nawet i siedmiolinijkowe adresy dzięki mojemu patentowi.
robię dokładnie tak samo! Uśmiech


RE: kartki Jaśka Walczewskiego (: - Agnieszka - 05-18-2012 08:28 PM

(05-18-2012 08:08 PM)Pasażerka napisał(a):  
(05-18-2012 07:37 PM)Draakhan napisał(a):  
(05-18-2012 05:29 PM)ljoe napisał(a):  pytam dlatego, że przy polskich adresach jeszcze jest ok, ale przy zagranicznych, które potrafią zająć 5-6 linijek trzeba się już nieźle nagimnastykowaćUśmiech
Ja mam na to patent: dwie linijki adresu między kreskami. Sprawdza się wyśmienicie przez to, że jest całkiem sporo miejsca między tymi liniami. Właśnie za to dodatkowo doceniam kartki Janka, że linijki są uniwersalne. Da się zarówno ładnie napisać polski 3-linijkowy adres, jak też i pięcio-, sześcio-, a nawet i siedmiolinijkowe adresy dzięki mojemu patentowi.
robię dokładnie tak samo! Uśmiech

tak, jak i ja Uśmiech


RE: kartki Jaśka Walczewskiego (: - Ania - 05-18-2012 09:10 PM

A to z innej beczki. Czy na kartkach z Krakowa, Auschwitz, Wieliczki i co tam jeszcze Wasza Łaskawość raczy sfotografować dałoby się w opisie dodać "obiekt wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO" / "UNESCO World Heritage Site"?

Bardzo ładnie poproszę. Bo kolekcjonerów UNESCO jest wielu i sama się zawsze cieszę jak w opisie kartki jest o tym wzmianka to nie mam szans żeby ten szczegół przegapić Oczko. Jakby co to służymy wsparciem w identyfikowaniu obiektów wątpliwych na mapach UNESCOwych.


RE: kartki Jaśka Walczewskiego (: - Jasiek W - 05-18-2012 10:12 PM

Aniu, OK, jak najbardziej, i wielkie dzieki za sugestie.
Uśmiech