Postcrossing Forum
ściana płaczu - Wersja do druku

+- Postcrossing Forum (http://www.postcrossing-forum.pl)
+-- Dział: Postcrossing (/forum-5.html)
+--- Dział: Kartki odebrane (/forum-6.html)
+--- Wątek: ściana płaczu (/thread-54.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: ściana płaczu - pro-et-contra - 04-02-2012 11:31 AM

jestem wkurzona !!!
dostałam kartkę od sławnego nr.1 w Australii,która przedstawia widoczek z USAZły jakby mało by mi było ichniejszych ramek na zdjęciach. I wydrukowana wiadomość,przy rejestracji napisałam,że to miał być mój pierwszy widok z AU i szkoda,że nie poświęcił czasu na przeczytanie mojego profilu,gdzie mam,żeby wysyłać kartkę ze swojego miejsca zamieszkania Zły
moja pierwsza kartka z AU to papuga,a druga to widok z USA,co za pech.


RE: ściana płaczu - Ania - 04-12-2012 09:54 PM

Dostałam dzisiaj kartkę z Mołdawii. Mój pierwszy off z Mołdawii. Nr 10193. I co to jest? Jakiś ruski komiks w którym nie wiem o co chodzi Smutny O matkoO matkoO matko

Ech, nie rejestruję dziś, bo jeszcze coś bardzo niemiłego napiszę.... Niezdecydowany

O tak wygląda. W dodatku to moja 900 kartka otrzymana Smutny.

[Obrazek: fd6cec77df6d64238f7f04e988a0f372.jpg]


RE: ściana płaczu - edtta - 04-12-2012 10:00 PM

A ja dziś nic nie dostałam [Obrazek: k,MzYyMjg0OTEsMzc4ODgw,f,beczy.gif]


RE: ściana płaczu - Capricious - 04-12-2012 10:15 PM

już tak dawno nie dostałam żadnej kartki Smutny


RE: ściana płaczu - abuk - 04-18-2012 09:21 PM

Pusto dzisiaj.
Chlip...


RE: ściana płaczu - mishi - 04-19-2012 10:43 PM

U mnie dzisiaj też pustki. Ale pewnie jutro się cosik pojawi Duży uśmiech


RE: ściana płaczu - dona - 04-20-2012 11:27 AM

Dzisiaj pusto, trudno, trzeba czekać do poniedziałku...


RE: ściana płaczu - machia - 04-23-2012 02:25 PM

Nawet ulotek nie ma Smutny
Pewnie prędko kartki do mnie nie przyjdą, mam jedną więcej odebraną i 5 w drodze dopiero od czterech dni..


RE: ściana płaczu - wedmoczka - 04-23-2012 03:15 PM

tez mam pusty poniedziałekSmutny


RE: ściana płaczu - nybatteri - 04-23-2012 09:13 PM

u mnie dziś takie oto cudo z Holandii...
bo przecież tak trudno wysłać jakikolwiek widoczek Smutny


RE: ściana płaczu - get_me_out - 04-24-2012 04:52 PM

a ja dostałam COŚ z RPA Smutny To chyba jakieś ad-card, ale nawet nie było miejsca na wiadomość, tylko wielki czarny prostokąt, na który naklejono kartkę zadrukowaną z tyłu i na której napisano mój adres :/ jedyne co się zmieściło, to "Hello, have a great day" i ID Ściana Ściana Ściana

Napisałam więc w ramach podziękowania wiadomość:

Hi!

Probably I should thank you for the postcard but I won't do it as I see it's not really a postcard. Maybe this is an ad-card or something but there wasn't even enough space for write anything but the ID and "Have a great day". And it wasn't great day because I got THIS. You're country it's pretty exotic for me so I'm really happy I recently got a swap from South Africa - in other case I would be more disappointed that I am. I think it's not fair because I pay for my postcards and I try to choose something which match someone's preferences and now you'll probably get something nice in return. But actually I hope you won't.

Klaudia


Myślicie, że to coś da czy może jednak adresatka poczuje się urażona? DiabełDiabeł

Najgorsze jest to, że w galerii wysłanych ma naprawdę fajne kartki... Nie mam na razie dostępu do skanera, więc nie mogę pokazać wam tego "cuda" Wywracanie oczami


RE: ściana płaczu - zylia - 04-25-2012 09:12 AM

(04-24-2012 04:52 PM)get_me_out napisał(a):  a ja dostałam COŚ z RPA Smutny To chyba jakieś ad-card, ale nawet nie było miejsca na wiadomość, tylko wielki czarny prostokąt, na który naklejono kartkę zadrukowaną z tyłu i na której napisano mój adres :/ jedyne co się zmieściło, to "Hello, have a great day" i ID Ściana Ściana Ściana

Napisałam więc w ramach podziękowania wiadomość:

Hi!

Probably I should thank you for the postcard but I won't do it as I see it's not really a postcard. Maybe this is an ad-card or something but there wasn't even enough space for write anything but the ID and "Have a great day". And it wasn't great day because I got THIS. You're country it's pretty exotic for me so I'm really happy I recently got a swap from South Africa - in other case I would be more disappointed that I am. I think it's not fair because I pay for my postcards and I try to choose something which match someone's preferences and now you'll probably get something nice in return. But actually I hope you won't.

Klaudia


Myślicie, że to coś da czy może jednak adresatka poczuje się urażona? DiabełDiabeł

Najgorsze jest to, że w galerii wysłanych ma naprawdę fajne kartki... Nie mam na razie dostępu do skanera, więc nie mogę pokazać wam tego "cuda" Wywracanie oczami


Mocne, ale to dobrze!
Może wreszcie ludzie którzy wysyłają śmieci coś zrozumieją...


RE: ściana płaczu - mishi - 04-25-2012 09:27 AM

Ale po o to rejestrowałaś?


RE: ściana płaczu - kolekcja - 04-25-2012 11:13 AM

i bardzo dobrze! tez bym chyba zarejestrowała po to właśnie, żeby ktoś sobie pomyślał co wysyła. Nie musisz być wcale wdzięczna za byle co. chyba sobie od Ciebie pożyczę tą wiadomość Ninja na wypadek jakiegoś okropieństwa i zrobię tak samo.


RE: ściana płaczu - Draakhan - 04-25-2012 02:01 PM

Ja już sobie wrzuciłem tę wiadomość do pliku z wzorami wiadomości Uśmiech. Dzięki. Dobrze, że tak jej napisałaś. Z chęcią zobaczę też to "cudo".


RE: ściana płaczu - mishi - 04-26-2012 09:39 AM

Naprawdę myślicie, że kogoś, kto wysyła śmieci ruszy wiadomość? A jeżeli on nawet tego nie czyta?


RE: ściana płaczu - pro-et-contra - 04-26-2012 09:52 AM

(04-25-2012 09:12 AM)zylia napisał(a):  
(04-24-2012 04:52 PM)get_me_out napisał(a):  a ja dostałam COŚ z RPA Smutny To chyba jakieś ad-card, ale nawet nie było miejsca na wiadomość, tylko wielki czarny prostokąt, na który naklejono kartkę zadrukowaną z tyłu i na której napisano mój adres :/ jedyne co się zmieściło, to "Hello, have a great day" i ID Ściana Ściana Ściana

Napisałam więc w ramach podziękowania wiadomość:

Hi!

Probably I should thank you for the postcard but I won't do it as I see it's not really a postcard. Maybe this is an ad-card or something but there wasn't even enough space for write anything but the ID and "Have a great day". And it wasn't great day because I got THIS. You're country it's pretty exotic for me so I'm really happy I recently got a swap from South Africa - in other case I would be more disappointed that I am. I think it's not fair because I pay for my postcards and I try to choose something which match someone's preferences and now you'll probably get something nice in return. But actually I hope you won't.

Klaudia


Myślicie, że to coś da czy może jednak adresatka poczuje się urażona? DiabełDiabeł

Najgorsze jest to, że w galerii wysłanych ma naprawdę fajne kartki... Nie mam na razie dostępu do skanera, więc nie mogę pokazać wam tego "cuda" Wywracanie oczami


Mocne, ale to dobrze!
Może wreszcie ludzie którzy wysyłają śmieci coś zrozumieją...
ja bym nie rejestrowała,tylko poczekała,czy może wyśle jakaś fajniejszą,moja tolerancja dla śmieci się skończyłaCyklop
Ciekawe,czy wyciągnie jakieś wnioski z wiadomościO matko


RE: ściana płaczu - Maxus - 04-26-2012 03:09 PM

A dzisiaj skrzynka pusta. Smutny A ma jeszcze tyle przyjść...


RE: ściana płaczu - pro-et-contra - 04-26-2012 03:18 PM

(04-12-2012 09:54 PM)Ania napisał(a):  Dostałam dzisiaj kartkę z Mołdawii. Mój pierwszy off z Mołdawii. Nr 10193. I co to jest? Jakiś ruski komiks w którym nie wiem o co chodzi Smutny O matkoO matkoO matko

Ech, nie rejestruję dziś, bo jeszcze coś bardzo niemiłego napiszę.... Niezdecydowany

O tak wygląda. W dodatku to moja 900 kartka otrzymana Smutny.

[Obrazek: fd6cec77df6d64238f7f04e988a0f372.jpg]

mi sie podoba,ale zbieram widoki. Szkoda,że ktoś Ci ją wysłał,skoro nie lubisz takich,ja bym przyjęłaUśmiech


RE: ściana płaczu - Satai - 05-07-2012 10:03 PM

Mam faktycznie podróżujących 60 kartek i żadnej dziś nikt nie zarejestrował Huh Niezdecydowany