Postcrossing Forum
ściana płaczu - Wersja do druku

+- Postcrossing Forum (http://www.postcrossing-forum.pl)
+-- Dział: Postcrossing (/forum-5.html)
+--- Dział: Kartki odebrane (/forum-6.html)
+--- Wątek: ściana płaczu (/thread-54.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: ściana płaczu - Mariola - 06-07-2012 05:51 PM

Moje jedne Chiny idą już 112 dni Niezdecydowany
A dzisiaj nic nie przyszło bo święto, zobaczymy jutroNiezdecydowany


RE: ściana płaczu - machia - 06-13-2012 09:51 PM

Tylko faktura za telefon Smutny
Licznik wyrównany, więc marne szanse na nowe kartki. Jutro idę powysyłać trochę offów, to może końcem miesiąca coś drgnie.


RE: ściana płaczu - jaagnie - 06-15-2012 01:46 PM

Drugi tydzień czekam na cokolwiek... Jestem 5 do przodu z wysłanymi i oczekiwałam, że coś powinno dotrzeć w tym czasie, a tu niestety nie. Zdarzały wam się takie długie, 'niezasłużone' przerwy?


RE: ściana płaczu - Martina - 06-15-2012 05:18 PM

wiesz, to zależy, może idą z daleka (np. z Rosji xD)... ja mam teraz chyba ze 20 kartek różnicy. bo dochodzą moje w większej ilości niż przychodzi do mnie. ale się wyrówna w końcu na pewno, spokojnie Ninja


RE: ściana płaczu - PaulaZ87 - 06-15-2012 08:07 PM

Nic nie dochodzi, a szczególnie to na co czekam. Coś czuję że nie dotrąSmutny Na dodatek za tydzień expirdną mi się znowu 2 kartki, do Finlandii i Tajwanu, Bedą to wtedy 4 kartki z rzędu Smutny Coś mam ostatnio pecha do nielogujących się użytkowników


RE: ściana płaczu - machia - 06-19-2012 04:27 PM

Zamiast pięknej pocztówki listonosz przyniósł "wezwanie do zawarcia umowy z otwartym funduszem emerytalnym" O matko


RE: ściana płaczu - wen.kongshu - 06-20-2012 07:29 PM

U mnie też ostatnio nic nowego, tylko firmy księgowe przysyłają swoje oferty Smutny


RE: ściana płaczu - laaraine - 06-21-2012 11:39 AM

Jestem oficjalnie zła, bo ta Polska z mojego pierwszego postu na tej stronie nie dotarła, wysłałam resend i też nie dotarł! No i nie wiem czy do trzech razy sztuka czy co? Smutny


RE: ściana płaczu - Mariola - 06-30-2012 10:23 AM

Ostatnio tylko rachunki do mnie przychodząPlask


RE: ściana płaczu - Draakhan - 07-01-2012 02:24 PM

Drugi w historii PC shit, tym razem z Tajwanu. Kiepskiej jakości zdjęcie wydrukowane na cienkim papierze fotograficznym. Z tyłu tego papieru powtarzający się tekst "Ali Shan Color Paper" nie pozostawia wątpliwości, że pocztówką to coś nie jest. Oczywiście nie rejestruję.


RE: ściana płaczu - stalowamagnolia - 07-13-2012 09:25 PM

Dzisiaj nic nie przyszło, więc muszę czekać do poniedziałku. Za bardzo się przyzwyczaiłam się, że codziennie przynajmniej jedna kartka jest w skrzynce.


RE: ściana płaczu - Lia - 07-23-2012 05:30 PM

Skrzynka świeci pustkami... A czekam na parę TAGów i offów... Zdezorientowany


RE: ściana płaczu - romanek - 08-01-2012 05:54 PM

Napaliłem się,że otrzymam rzadką kartkę z Machaczkały, stolicy Dagestanu,. Umówiłem się na swapa na oficjalnym angielskim forum. Dziołcha miała w albumie wymianowym super kartki. A tu przyszło takie g..,że do kosza poszlo od razu...Zdezorientowany


RE: ściana płaczu - Lia - 08-06-2012 06:30 PM

Od paru dni cisza... Nie mogę się coś doczekać kartki z Brazylii od ponad 3 tygodni...


RE: ściana płaczu - Ania - 08-24-2012 05:52 PM

@#$%^&**()! Dostałam offa z JAMAJKI. I to tyle powodów do radości. To nawet nie jest pocztówka - zwykłe wydrukowane zdjęcie. Żeby chociaż przedstawiało coś fajnego. Gdzieżby. Przedstawia skrzyżowanie ulic, w dodatku w nocy i to "artystycznie". Dramat. Czy ja przyciągam jakiś egzotyczny badziew? O matkoO matkoO matko

Sama nie wiem czy rejestrować. Jestem taka wściekła że nie mogę sobie miejsca znaleźć. Może jak się wyżalę to mi ulży.


RE: ściana płaczu - nemezis871 - 08-24-2012 05:55 PM

Przytulanie Biedna Ania :* Kurdę, jak sie człowiek stara, do nawet jedynego unikalnego offa dostanire gównianego (nie przymierzając), a inni dostają Turkmenistan na start Huh

Współczucia ;/ Gdyby to była jeszcze jakakolwiek kartka..


RE: ściana płaczu - Satai - 08-24-2012 06:16 PM

Aniu, jak ja Cie rozumiem...

Ale to zdjecie, to chociaz Jamajke przedstawia? Pamietasz moje Malediwy, ktore byly ad-cardem singapurskiej filii Uniwersytetu Melbourne? Ech, co za ludzie...

W kazdym razie serdecznie pozdrawiam(y) Oczko z Ontario Uśmiech


RE: ściana płaczu - Ania - 08-24-2012 06:22 PM

(08-24-2012 06:16 PM)Satai napisał(a):  Aniu, jak ja Cie rozumiem...

Ale to zdjecie, to chociaz Jamajke przedstawia? Pamietasz moje Malediwy, ktore byly ad-cardem singapurskiej filii Uniwersytetu Melbourne? Ech, co za ludzie...

W kazdym razie serdecznie pozdrawiam(y) Oczko z Ontario Uśmiech

Ola, to podobno jest skrzyżowanie w Kingston. Ale w pełni bym uwierzyła jak by mi ktoś powiedział że to Mońki pod Białymstokiem O matko.

P.S. Bawcie się dobrze Szczęśliwy


RE: ściana płaczu - pro-et-contra - 08-24-2012 07:31 PM

(08-01-2012 05:54 PM)romanek napisał(a):  Napaliłem się,że otrzymam rzadką kartkę z Machaczkały, stolicy Dagestanu,. Umówiłem się na swapa na oficjalnym angielskim forum. Dziołcha miała w albumie wymianowym super kartki. A tu przyszło takie g..,że do kosza poszlo od razu...Zdezorientowany

ja też się z oficjalnego umówiłam z dziewczyna stamtąd,wybrałam sobie kartkę z jej galerii i niedawno dostałam super kartkę,może miałam szczęście.


RE: ściana płaczu - Draakhan - 08-28-2012 10:19 AM

Wczoraj wyciągnąłem całe stado kartek ze skrzynki po powrocie z wakacji. Niestety, wśród wszystkich kartek znalazło się też "coś" udające pocztówkę. Kiepskiej jakości zdjęcie zrobione przez nadawczynię, wydrukowane za pomocą kiepskiej jakości domowej drukarki na kawałku brystolu. I jeszcze na dodatek prosi, żeby jej wysłać w zamian jakąś ładną pocztówkę - kartka oficjalna, żeby nie było.

No cóż, nie jest to pocztówka i mimo miłej reszty wiadomości nie rejestruję.

[Obrazek: TW-602742-front-500x500.jpg]