Postcrossing Forum
Akaroa - oczekuję na wasze potwierdzenia odbioru :) - Wersja do druku

+- Postcrossing Forum (http://www.postcrossing-forum.pl)
+-- Dział: Postcrossing (/forum-5.html)
+--- Dział: Zamówienia (/forum-10.html)
+--- Wątek: Akaroa - oczekuję na wasze potwierdzenia odbioru :) (/thread-733.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Akaroa - oczekuję na wasze potwierdzenia odbioru :) - jusztyska - 12-17-2012 03:12 PM

Dotarły kartki Uśmiech
Dziękuję Serce


RE: Akaroa - oczekuję na wasze potwierdzenia odbioru :) - emikia - 12-17-2012 04:17 PM

Na mnie też pewnie czeka paczka Oczko Dostałam awizo, bo nikogo w domu nie było.
_______________________________
Poczta to do szału doprowadza. Idę sobie spokojnie z awizo, a w okienku co ? "Bo listonosz jeszcze nie przyszedł i najprawdopodobniej dopiero jutro przesyłka". Każą przychodzić po 17 z awizo, a tam taka niemiła niespodzianka. Strasznie nie lubię tej mojej osiedlowej poczty. Listonosze to często nawet po schodach z poleconym nie wejdą, albo jakąś większą przesyłką. Dopiero jak brat zrobił im aferę to zaczęli wchodzić, ale i tak nie podziałało na długo. Teraz też nie wierzę, że tą przesyłkę listonosz miał przy sobie. Chociaż w domu i tak nikogo nie było, ale normalnie szkoda gadać.
A więc dzisiaj nie zaspokoję swojej ciekawości...



RE: Akaroa - oczekuję na wasze potwierdzenia odbioru :) - Lila - 12-17-2012 06:39 PM

Moje też już na miejscu.
Dziękuję bardzo. Uśmiech


RE: Akaroa - oczekuję na wasze potwierdzenia odbioru :) - PaulaZ87 - 12-17-2012 06:46 PM

Ode mnie też dopłata poleciała Oczko


RE: Akaroa - oczekuję na wasze potwierdzenia odbioru :) - romanek - 12-17-2012 07:40 PM

Otrzymałem kartki! Bardzo dziękuję!


RE: Akaroa - oczekuję na wasze potwierdzenia odbioru :) - betkap - 12-17-2012 08:02 PM

Ja również dziś dostałam przesyłkę z kartkami. Baaardzo dziękuję Uśmiech


RE: Akaroa - oczekuję na wasze potwierdzenia odbioru :) - stalowamagnolia - 12-17-2012 09:00 PM

Też dzisiaj dostałam. Dziękuję! [Obrazek: kwiatki.gif]


RE: Akaroa - oczekuję na wasze potwierdzenia odbioru :) - zylia - 12-17-2012 09:31 PM

I ja, i ja dostałam!
Zauroczyła mnie czerwona mulinka Duży uśmiech

Dziękuję, Martina!
Jesteś mistrzem Cyklop


RE: Akaroa - oczekuję na wasze potwierdzenia odbioru :) - nemezis871 - 12-17-2012 09:43 PM

Oj tak, mulinka aż mnie o uśmiech przyprawiła Duży uśmiech W imieniu swoim i Cioci również dziękuję za organizację zamówienia Uśmiech


RE: Akaroa - oczekuję na wasze potwierdzenia odbioru :) - Av3ntia - 12-18-2012 12:50 AM

Moje kartki też już dotarły, super tempo Serce
Martina, wielkie dzięki za podzielenie kartek dla nas, muszę Ci powiedzieć, że strasznie mi się podoba kolor Twojego pisakaSzczęśliwy


RE: Akaroa - oczekuję na wasze potwierdzenia odbioru :) - machia - 12-18-2012 10:32 AM

Wczoraj awizo, chyba faktycznie się do skrzynki nie mieści Duży uśmiech Ale dziś już są u mnie, dziękuję Anioł


RE: Akaroa - oczekuję na wasze potwierdzenia odbioru :) - Martina - 12-18-2012 10:52 AM

a tak, mnie też ten jasnoniebieski cienkopis się podoba szalenie, mam chyba ze 3 i głównie jego używam albo pomarańczowego Szczęśliwy

fajnie, że zgrabnie dochodzą, meldować dalej Szczęśliwy


RE: Akaroa - oczekuję na wasze potwierdzenia odbioru :) - abuk - 12-18-2012 12:15 PM

Tez juz mam, dziekujeSerce


RE: Akaroa - oczekuję na wasze potwierdzenia odbioru :) - emikia - 12-18-2012 12:21 PM

U mnie też pocztówki w końcu odebrane Oczko
Dziękuję


RE: Akaroa - oczekuję na wasze potwierdzenia odbioru :) - Kaitlyn - 12-18-2012 03:42 PM

Karteczki już u mnie. Dziękuję bardzo za całą organizację tego zamówienia. Uśmiech


RE: Akaroa - oczekuję na wasze potwierdzenia odbioru :) - wedmoczka - 12-18-2012 03:48 PM

kartki dotarły co prawda zobacze je tylko wieczorem po pracy bo małżonek odbierał
dzieki wielkie za organizacjęUśmiech


RE: Akaroa - oczekuję na wasze potwierdzenia odbioru :) - werciarad - 12-18-2012 05:29 PM

kartki dotarły do mnie, koperta naddarta - chyba jakiś ciekawski chciał obczaić co jest w środku, ale kartki są całe i zdrowe Uśmiech Dzięki za organizację zamówienia Duży uśmiech


RE: Akaroa - oczekuję na wasze potwierdzenia odbioru :) - PaulaZ87 - 12-18-2012 09:05 PM

Też dziś dostałam pocztówki. Dziękuję Uśmiech


RE: Akaroa - oczekuję na wasze potwierdzenia odbioru :) - Tulsa - 12-18-2012 11:58 PM

Ja też już dostałam. Dziękuję bardzo. Uśmiech

Tylko tak nieśmiało zapytam-dostałam po 4 sztuki każdej,to tak miało być? Zawstydzony


RE: Akaroa - chętne osoby - zaglądamy na drugą str. tematu i wysyłamy PW do 9 grudnia! - Lia - 12-19-2012 12:11 AM

(12-08-2012 04:30 PM)Martina napisał(a):  będzie 25 wzorów, po 4 sztuki z każdego wzoru. czyli łatwy podział Oczko

Ta odpowiedź powinna rozwiać Twoje wątpliwości. Oczko