Postcrossing Forum
Spotkanie międzynarodowe w Poznaniu - 9 marca, sobota - Wersja do druku

+- Postcrossing Forum (http://www.postcrossing-forum.pl)
+-- Dział: Postcrossing (/forum-5.html)
+--- Dział: Zloty forumowe (/forum-20.html)
+---- Dział: Zakończone (/forum-27.html)
+---- Wątek: Spotkanie międzynarodowe w Poznaniu - 9 marca, sobota (/thread-795.html)



Spotkanie międzynarodowe w Poznaniu - 9 marca, sobota - Mikis - 01-31-2013 06:12 PM

Szczęśliwy

Spotkanie międzynarodowe w Poznaniu - sobota, 9 marca 2013

International meetup in Poznań - Saturday 9th March 2013


Kherya i Elenna przyjeżdżają do Poznania! Będą zwiedzać miasto, polować na pocztówki, ale oprócz tego chciałyby spotkać się z polskimi postcrosserami. Dlatego niech każdy czuje się zaproszony Uśmiech

Finki przyjadą o 9:25 i wyjadą o 17:29.
Szczegóły będą pojawiały się w temacie na oficjalnym forum.

Kto weźmie udział w pierwszym w historii poznańskim międzynarodowym spotkaniu postcrossingowym?


Do poznaniaków: proszę dać znać, jeśli ktoś mógłby przenocować osoby z innych części kraju.



Proszę nie pisać w tym temacie próśb o kartki ze spotkania.
Jeżeli ktoś będzie na spotkaniu i jest gotów zorganizować taką wymianę, to proszę dać znać i założyć temat; wówczas go tutaj zalinkuję.


RE: Spotkanie międzynarodowe w Poznaniu - 9 marca, sobota - Sunnymuffin - 02-06-2013 10:22 PM

Super! Bardzo chętnie wezmę udział i myślę, że mogę kogoś przenocować Uśmiech


RE: Spotkanie międzynarodowe w Poznaniu - 9 marca, sobota - Mikis - 02-07-2013 09:32 PM

Fajnie Uśmiech


Powstał również temat na oficjalnym forum w części dot. spotkań:
http://forum.postcrossing.com/viewthread.php?tid=75860

Wątek jest po angielsku, możecie rozreklamować spotkanie znajomym postcrosserom zza granicy.


RE: Spotkanie międzynarodowe w Poznaniu - 9 marca, sobota - Martina - 02-09-2013 10:41 AM

nie wiem jak będę pracować, ale myślę, że chociaż na część spotkania mogłabym wpaść. chociaż trochę się międzynarodówek obawiam ze względu na język O matko


RE: Spotkanie międzynarodowe w Poznaniu - 9 marca, sobota - Claudya - 02-10-2013 04:44 PM

Ja bardzo chętnie bym przyjechała, także na 90% będę Oczko


RE: Spotkanie międzynarodowe w Poznaniu - 9 marca, sobota - Mikis - 03-02-2013 12:31 AM

Czy ktoś jeszcze chętny?


RE: Spotkanie międzynarodowe w Poznaniu - 9 marca, sobota - Satai - 03-02-2013 11:50 AM

Ja bardzo chętnie bym wzięła udział, ale niestety Poznań to dla mnie za daleko Smutny

Może kiedyś w Krakowie się uda, albo chociaż we Wrocławiu lub Warszawie - 3 godziny podróży nie ma sprawy, ale 7-8 to już nie bardzo :/ Nocą sama w pociągu nie mam odwagi :/


RE: Spotkanie międzynarodowe w Poznaniu - 9 marca, sobota - pro-et-contra - 03-02-2013 08:42 PM

(03-02-2013 11:50 AM)Satai napisał(a):  Ja bardzo chętnie bym wzięła udział, ale niestety Poznań to dla mnie za daleko Smutny

Może kiedyś w Krakowie się uda, albo chociaż we Wrocławiu lub Warszawie - 3 godziny podróży nie ma sprawy, ale 7-8 to już nie bardzo :/ Nocą sama w pociągu nie mam odwagi :/

u mnie to samo niestetyHuh