Postcrossing Forum
Obława, obława! Czyli po wilczemu.. - Wersja do druku

+- Postcrossing Forum (http://www.postcrossing-forum.pl)
+-- Dział: Wymiana forumowa (/forum-11.html)
+--- Dział: Szukam na wymianę / oferuję (/forum-18.html)
+--- Wątek: Obława, obława! Czyli po wilczemu.. (/thread-797.html)



Obława, obława! Czyli po wilczemu.. - jaagnie - 02-01-2013 09:05 PM

Siemanko!
Jak niektórzy już wiedzą, jestem szalenie i ostatecznie zakochana w wilkach! Zapraszam nawet na mojego facebookowego fanpage'a Wolfhearted (jak widzicie moje szaleństwo sięgnęło zenitu Cyklop).

Poszukuję więc pocztówek o wilczej tematyce. Zdjęcia wilków, nawet multiview, rysowane, dziergane, cokolwiek Duży uśmiech Czy ktoś ma w swoich zbiorach coś, co by mnie poratowało? ^^


RE: Obława, obława! Czyli po wilczemu.. - redemers - 02-01-2013 09:10 PM

Wilki powiadasz Uśmiech Tylko pocztówki ?


RE: Obława, obława! Czyli po wilczemu.. - jaagnie - 02-01-2013 09:12 PM

NIE, ABSOLUTNIE NIE! Interesuje mnie wszyściutko, dopóki stać mnie, aby się za to coś zrewanżować Duży uśmiech


RE: Obława, obława! Czyli po wilczemu.. - redemers - 02-01-2013 09:19 PM

No, ja obracam się w kręgach filatelistycznych i nie raz widziałem piękne walory z wilkami, a zwłaszcza te wydawane przez WWF. Jak mi coś wpadnie w oko, podrzucę od obejrzenia, a o wymianę się nie martw, jak będziesz mogła to się zrewanżujesz. Ja mam kilka kolekcjonerskich kierunków wiec moze cos tam dla mnie znajdziesz.
Świetnie rozumiem twoja zajawkę, ja zbieram koperty FDC, mam ich około 8.000 szt Uśmiech Polska, Austria, ONZ itp Uśmiech


RE: Obława, obława! Czyli po wilczemu.. - jaagnie - 02-01-2013 09:20 PM

Świetnie, dziękuję za zainteresowanie Duży uśmiech A Ciebie co jeszcze interesuje poza koleją? Żebym wiedziała, czego szukać Uśmiech


RE: Obława, obława! Czyli po wilczemu.. - redemers - 02-01-2013 09:23 PM

Napisałem Ci na Pw.
Ale po za pocztówkami, zbieram jeszcze koperty FDC, komunistyczne przewodniki turystyczne, mapy i instrukcje od radia i telewizorów Uśmiech


RE: Obława, obława! Czyli po wilczemu.. - jaagnie - 02-01-2013 09:26 PM

No tak, moje gapiostwo >,< Oko, będę się czujnie rozglądać Uśmiech


RE: Obława, obława! Czyli po wilczemu.. - Claudya - 02-02-2013 03:44 PM

Wiem, że Xellosan też lubi wilki, więc jak gdzieś będę się kręciła wokół wilków, to będę pamiętać! Uśmiech


RE: Obława, obława! Czyli po wilczemu.. - Draakhan - 02-02-2013 06:00 PM

Wolf taga z oficjalnego forum znasz? Ja go dzielnie okupuję od jakiegoś czasu. Też jestem fanem wilków Oczko.

Mogę poratować tym lub tym wilkiem w zamian za coś, czego nie mam jeszcze w swojej kolekcji


RE: Obława, obława! Czyli po wilczemu.. - jaagnie - 02-02-2013 06:07 PM

@Claudya - byłabym dozgonnie wdzięczna Oczko

@Draakhan - niestety, póki co nie mam czystej wilczej kartki, ale jak jakąś wymodzę, to się odezwę (:


RE: Obława, obława! Czyli po wilczemu.. - redemers - 02-03-2013 12:56 PM

A tu wilków kilka Uśmiech Fajne prawda ? Zwłaszcza ten wilczek który chce świnki zjeść Uśmiech
Znaczki w temacie OZN - UNICEF Uśmiech Nie mogę się oprzeć, i zamierzam je kupićUśmiech

[Obrazek: 538_001.jpg]


RE: Obława, obława! Czyli po wilczemu.. - jaagnie - 02-03-2013 09:01 PM

Racja, są kapitalne Duży uśmiech