Postcrossing Forum
Pocztówki lotnicze - Wersja do druku

+- Postcrossing Forum (http://www.postcrossing-forum.pl)
+-- Dział: Wymiana forumowa (/forum-11.html)
+--- Dział: Archiwum (/forum-32.html)
+--- Wątek: Pocztówki lotnicze (/thread-932.html)



Pocztówki lotnicze - Tulsa - 09-26-2013 09:14 AM

Planuję zamówić te pocztówki: http://tablica.pl/oferta/pocztowki-70szt-boeing-737-zloty-samolot-polskie-linie-lotnicze-lot-ID2t0it.html Ja sama wzięłabym tylko około 10 sztuk. Czy ktoś także miałby na nie chęć? Zawstydzony Dajcie znać,proszę.


RE: Pocztówki lotnicze - Lia - 09-26-2013 05:22 PM

Ja bym chętnie wzięła tak z 5, jeśli to nie problem. Anioł


RE: Pocztówki lotnicze - Tulsa - 09-26-2013 07:05 PM

Lia,jasna sprawa. Uśmiech

Zostało jeszcze 7 wolnych pocztówek,gdyby ktoś chciał. Zawstydzony


RE: Pocztówki lotnicze - Lia - 09-26-2013 07:27 PM

7? A to nie miało być łącznie 70? Szczęśliwy


RE: Pocztówki lotnicze - Tulsa - 09-26-2013 07:34 PM

Tak,ale z niebieskiego też są zamówienia. Oczko

STOP! Mamy już komplet Duży uśmiech ,zatem zamawiam. Zawstydzony


RE: Pocztówki lotnicze - Lia - 09-27-2013 05:17 AM

Rozumiem. Gorzej jakby znalazło się więcej chętnych. Cyklop


RE: Pocztówki lotnicze - Lia - 10-11-2013 05:07 PM

Dostałam dziś pocztówki.

Gdybym wiedziała, że z tyłu kartki praktycznie nie ma miejsca na treść, to bym nie zgłaszała udziału w zamówieniu. Niezdecydowany To nie Twoja wina Tulsa, bo sama nie wiedziałaś - brak informacji nawet na stronie tablicy - ale to jest niefajne przemilczanie pewnych rzeczy. Powinno się napisać w ogłoszeniu jak wygląda tył kartki, bo ja na przykład nie lubię wysyłać ludziom kartek z samym ID, a naklejanie skrawka papieru z treścią wygląda dziwnie. Będę sobie jakoś radzić, może znajdę pasjonatów lotnictwa, którym nie będzie to przeszkadzać.

Dzięki za jak zwykle szybkie i sprawne zrealizowanie zamówienia. Serce Anioł


RE: Pocztówki lotnicze - uniquee - 10-13-2013 09:31 AM

Po otworzeniu koperty miałam identyczne zdanie, że fatalnie, że kartki z tyłu są zadrukowane Smutny I to jeszcze nie tak o lotnictwie czy coś, tylko do pasażerów - jednym słowem pewnie ktoś z pracowników wziął sobie i sprzedał ;/

No ale nie miał nikt na to wpływu..

Tulsie wraz dziękuję za zamówienie Oczko


RE: Pocztówki lotnicze - Lia - 10-13-2013 07:18 PM

No właśnie też się zastanawiałam czy to jakiś pracownik nie chce po cichaczu opchnąć, nie dość że za taką cenę, to jeszcze przemilczając taki ważny szczegół. A kartki znając życie dostał za darmo. Zły


RE: Pocztówki lotnicze - Tulsa - 10-13-2013 10:28 PM

Dziewczyny,dziękuję Wam bardzo za zrozumienie. Serce Serce Serce Sama nie wiedziałam,że tak będzie. Zdezorientowany
A co do tego,czy to pracownik i czy dostał pocztówki za darmo,to niestety nie jestem w stanie tego sprawdzić. Niezdecydowany


RE: Pocztówki lotnicze - uniquee - 10-18-2013 06:42 AM

Zrozumienie jest tu oczywistą sprawą, gdyż to nie Twoja wina Uśmiech Ale sądzę, że to jednak pracownik i jednym słowem wielki kanciarz ... O matko