Postcrossing Forum
jak "bezbolesnie" odkleić znaczek z koperty? - Wersja do druku

+- Postcrossing Forum (http://www.postcrossing-forum.pl)
+-- Dział: Postcrossing (/forum-5.html)
+--- Dział: Mam problem (/forum-9.html)
+--- Wątek: jak "bezbolesnie" odkleić znaczek z koperty? (/thread-96.html)

Strony: 1 2 3


RE: jak "bezbolesnie" odkleić znaczek z koperty? - Dziabka - 02-12-2012 09:02 PM

A ja właśnie moczę... Język Mam mały zapas "zwyklaków polskich" Oczko i czasem się chętni znajdują. To będę miała naszykowane.


RE: jak "bezbolesnie" odkleić znaczek z koperty? - 97didek - 02-16-2012 03:54 PM

Dziś odkleiłem 2 znaczki! Duży uśmiech Jeden poleci w świat Język


RE: jak "bezbolesnie" odkleić znaczek z koperty? - Martina - 02-27-2012 02:44 PM

No dobrze, a jak odkleić znaczek z pocztówki, żeby jej całej nie moczyć i nie niszczyć? Cyklop
dostałam dzisiaj pocztówkę z Polski z nietkniętymi znaczkami, przydałyby mi się... Cyklop


RE: jak "bezbolesnie" odkleić znaczek z koperty? - Bozia - 02-27-2012 03:52 PM

Tak to chyba się nie daSmutny ale ja proponuje nożykiem introligatorskim, otworzyc go jak najmocniej się da podważyć znaczek i sprobowac go "odkleić" ostrzem... ja bym w ten sposób operował...


RE: jak "bezbolesnie" odkleić znaczek z koperty? - heksita - 02-27-2012 04:01 PM

No to chyba zostaje Ci tylko para, pod warunkiem, że kartka nie jest wypisana piórem.


RE: jak "bezbolesnie" odkleić znaczek z koperty? - moonlitka - 02-28-2012 09:22 AM

Hm, wygląda na to, że dzisiaj szykuje się masowe odznaczkowywanie kopert. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie bezboleśnie.


RE: jak "bezbolesnie" odkleić znaczek z koperty? - edtta - 06-26-2012 02:55 PM

Ja dziś w ten sposób uzyskałam ponad 50 różnych znaczków Cyklop


RE: jak "bezbolesnie" odkleić znaczek z koperty? - Lia - 07-23-2012 06:18 PM

Też "moczę" znaczki. Nigdy nie wiadomo kiedy się przydadzą, a widziałam na oficjalnym forum, że ludzie czasami wymieniają się znaczkami za kartki. Oczko


RE: jak "bezbolesnie" odkleić znaczek z koperty? - niunix98 - 04-09-2013 03:12 PM

Ja zawsze (drugi raz w życiu w ogóle odklejam Zawstydzony ) odklejam za pomocą wody, bez soli, ale dzis sprobowalem z solą i wszystko ok Uśmiech