Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zostań bohaterem opowiadania! WOŚPowa aukcja
Autor Wiadomość
jaagnie Offline
Więcej czystych niż wysłanych ;)
***

Liczba postów: 161
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 4
Post: #1
Zostań bohaterem opowiadania! WOŚPowa aukcja
Hej Uśmiech
Dawno mnie tu nie było, moje życie obraca się wokół studiów i ANATOMII (Serce). Chciałam wam jednak podrzucić linka związanego ze szczytnym celem, znanym i lubianym, a mianowicie WOŚPem.
(Ps. widziałam problemy w zorganizowaniu kolejnej akcji pocztówkowej, szkoda by było, chciałam też w tym roku pomóc Smutny )

Na charytatywni.allegro wystawiłam aukcję, na której można wylicytować... opowiadanie, w którym zwycięzca (lub osoba przez niego wskazana) zostanie bohaterem, przeżyje przygodę i zostanie upamiętniona po wsze czasy na kartach opowieści Duży uśmiech

Link tutaj: http://www.aukcje.wosp.org.pl/zostan-boh...a-i1130095

Czy kiedykolwiek wyobrażałeś sobie siebie jako smoczego jeźdźca, tajnego szpiega, poszukiwanego zbiega, tresera tygrysów, szalonego naukowca, przywódcę rebeliantów czy sprawiedliwego władcę?
Może pragniesz zaszczepić w swoich dzieciach miłość do powieści sprawiając, że same staną się częścią jednej z nich?
A może jeszcze chciałbyś obdarować ukochaną osobę literacko ujętym opisem waszego pierwszego spotkania? Utrwalić kogoś bliskiego na kartach historii, która już zawsze będzie opowiadać waszą historię?

Moja oferta, stworzona specjalnie dla licytacji WOŚP:
Właśnie dla Ciebie, zwycięzco aukcji, napiszę opowiadanie zgodne z Twoimi wytycznymi, to znaczy:
- możesz wybrać rodzaj historii (wymyślona lub literacko opisana prawdziwa) i jej gatunek (fantasy, sci-fi, kryminał, horror, wszystko poza naokoło erotycznymi tematami Oczko )
- bohater - Ty, Twoje dzieci, partner, rodzic, może nawet pies albo kanarek!
- wydarzenia - uratowanie królestwa, pokonanie bestii, odnalezienie miłości, odkrycie skarbu, dołączenie do wikingów...

Zasady:
- zwycięzcą aukcji jest oczywiście osoba, która wylicytuje ją za najwyższą kwotę
- aby ocenić, czy podoba Ci się mój styl i sposób pisania, zapraszam na bloga z moim dotychczasowym dorobkiem (na blogu)
- licytowana forma to opowiadanie (min. 4 strony A4 standardowego maszynopisu)
- praca zostanie napisana w lutym 2015 r. (w czasie ferii studenckich), wcześniejszy termin jest niemożliwy z powodu sesji
- napisaną pracę, zapisaną w postaci dokumentu Word lub jako .pdf wyślę e-mailem do nabywcy oraz, jeżeli otrzymam zgodę, zamieszczę na moim blogu

Nie ukrywam, że byłabym wdzięczna, gdybyście mogli wspomnieć tu i tam o mojej małej akcji, wszak to na szczytny cel Uśmiech

Pozdrawiam wszystkich!
12-12-2014 09:31 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Av3ntia Offline
sezonowo uzależniona
******

Liczba postów: 1,843
Dołączył: Aug 2012
Reputacja: 5
Post: #2
RE: Zostań bohaterem opowiadania! WOŚPowa aukcja
Link nie działaHuh

Zmieniłam adres Uśmiech Po nowy zapraszam na PW.
12-14-2014 06:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Basia Offline
Fanaticus Znaczkolizakus
*****

Liczba postów: 1,097
Dołączył: Feb 2013
Reputacja: 0
Post: #3
RE: Zostań bohaterem opowiadania! WOŚPowa aukcja
Gratuluję pomysłu i życzę jak najwyższych licytacjiUśmiech
12-17-2014 11:08 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
jaagnie Offline
Więcej czystych niż wysłanych ;)
***

Liczba postów: 161
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 4
Post: #4
RE: Zostań bohaterem opowiadania! WOŚPowa aukcja
http://aukcje.wosp.org.pl/zostan-bohater...a-i1130095

Może ten link zadziała Uśmiech
Już osiągnęłam 303 zł! 4x więcej, niż zakładałam Uśmiech
12-18-2014 06:30 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS