Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Warszawski konkurs
Autor Wiadomość
marmolada Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 450
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 3
Post: #1
Uśmiech Warszawski konkurs
Znalazłam w W-wie fajny sklep z pocztówkami o którym istnieniu wcześniej nie wiedziałam. A że naszła mnie wena na wypisywanie i słanie kartek, to niebawem się tam wybieram... No i także żeby rozruszać towarzystwo na forum Diabeł ogłaszam konkurs.

Aby wziąć udział w konkursie trzeba odpowiedzieć na pytanie:

Jakie jest moje ulubione miejsce w W-wie?

Oraz posiadać polski adres korespondencyjny.

Do wygrania warszawska kartka Język

Wśród osób, które poprawnie odpowiedzą na moje pytanie wylosuję jedną do której poleci nagroda.

Zapraszam do zabawy!

Wishlist PL
Otrzymane alfabetycznie i tematycznie
Urok postcrossingu to nie tylko wiadomość, zdjęcie na pocztówce, ale również znaki jej podróży, więc proszę, nie wysyłaj do mnie kartek w kopercie. Dziękuję.
Zbieram kartki wysłane z kraju pochodzenia. Jeżeli chcesz mi wysłać kartkę z Wieżą Eiffla, wyślij ją z Francji.
10-01-2015 02:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Delillah Offline
Nosi znaczek w kieszeni
**

Liczba postów: 52
Dołączył: Jul 2015
Reputacja: 3
Post: #2
RE: Warszawski konkurs
Park Saski?

Favy Picassa | Favy PL
Otrzymane | Na wymianę
House of Postcards
10-01-2015 03:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Pasażerka Offline
partyzantka
*******

Liczba postów: 3,160
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 18
Post: #3
RE: Warszawski konkurs
Łazienki?

kusiło mnie, żeby strzelić, iż Patelnia, ale to chyba zbyt kontrowersyjny i mało realny wybór Duży uśmiech

Podaruj mi coś czego nie zdobędę sama...

moje polskie favy
mój blog pocztówkowy-podróżny
Polska - otrzymane, alfabetycznie

UWAGA! NOWY ADRES! TYM RAZEM LUKRECJOWA!
10-01-2015 03:45 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
romanek Offline
Psychowół
*******

Liczba postów: 1,890
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 8
Post: #4
RE: Warszawski konkurs
A ja postawię na Pałac Kultury Uśmiech

10-01-2015 04:18 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Basia Offline
Fanaticus Znaczkolizakus
*****

Liczba postów: 1,097
Dołączył: Feb 2013
Reputacja: 0
Post: #5
RE: Warszawski konkurs
A ja na bibliotekę na UW.
10-01-2015 07:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
werciarad Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 650
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 2
Post: #6
RE: Warszawski konkurs
Rynek Starego Miasta

Favy z Polski
Blog
Postcrossing
Otrzymane - Polska
10-02-2015 10:17 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
marmolada Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 450
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 3
Post: #7
RE: Warszawski konkurs
Jutro o godzinie 20.00 zamykam, więc jak ktoś ma jeszcze ochotę, to zapraszam Szczerbol

Wishlist PL
Otrzymane alfabetycznie i tematycznie
Urok postcrossingu to nie tylko wiadomość, zdjęcie na pocztówce, ale również znaki jej podróży, więc proszę, nie wysyłaj do mnie kartek w kopercie. Dziękuję.
Zbieram kartki wysłane z kraju pochodzenia. Jeżeli chcesz mi wysłać kartkę z Wieżą Eiffla, wyślij ją z Francji.
10-03-2015 02:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
marmolada Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 450
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 3
Post: #8
RE: Warszawski konkurs
Godzina 20 minęła, więc pora rozwiązać konkurs.
Każdy z Was udzielił innej odpowiedzi i wśród nich jest ta prawidłowa. Więc losowania nie będzie, a nagrodę otrzymuje

Śpiący




Diabeł



Anioł



Wykrzyknik Pasażerka Wykrzyknik

Tak, to Łazienki są moim ulubionym miejscem, bez którego nie wyobrażam sobie Warszawy.
Dobrze, że nie strzeliłaś tej "patelni" Szczęśliwy Swoją drogą ciekawa jestem czy istnieje osoba dla której jest to warszawskie miejsce nr 1 Cyklop

Gratuluję i poproszę adres. A pozostałym dziękuję za udział w konkursie i do następnego Uśmiech

Wishlist PL
Otrzymane alfabetycznie i tematycznie
Urok postcrossingu to nie tylko wiadomość, zdjęcie na pocztówce, ale również znaki jej podróży, więc proszę, nie wysyłaj do mnie kartek w kopercie. Dziękuję.
Zbieram kartki wysłane z kraju pochodzenia. Jeżeli chcesz mi wysłać kartkę z Wieżą Eiffla, wyślij ją z Francji.
10-04-2015 08:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
romanek Offline
Psychowół
*******

Liczba postów: 1,890
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 8
Post: #9
RE: Warszawski konkurs
Gratuluję Pasażerce.
I spieszę donieść, że ja uwielbiam Pałac Kultury Uśmiech Przed chwilą wygrałem kartkę z nim na fejsie Uśmiech

10-04-2015 08:37 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Pasażerka Offline
partyzantka
*******

Liczba postów: 3,160
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 18
Post: #10
RE: Warszawski konkurs
oooo, ależ mi się poszczęściło Ninja

i obawiam się, że jednak Patelnia jest ulubionym miejscem wielu osób, ale pewnie nie miałabym z nimi zbyt wiele wspólnych tematów w związku z tym Szczęśliwy

Podaruj mi coś czego nie zdobędę sama...

moje polskie favy
mój blog pocztówkowy-podróżny
Polska - otrzymane, alfabetycznie

UWAGA! NOWY ADRES! TYM RAZEM LUKRECJOWA!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-05-2015 10:16 AM przez Pasażerka.)
10-05-2015 08:50 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS